Zondag 4e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Jonge Kracht 4 3 1 0 10 26 1  
2 SC Westervoort 3 2 1 0 7 12 3  
3 Groessen 2 2 0 0 6 21 5  
4 SC Doesburg 2 2 0 0 6 4 2  
5 SC Veluwezoom 2 1 1 0 4 6 3  
6 GSV '38 2 1 0 1 3 10 5  
7 SV Loil 2 1 0 1 3 5 5  
8 VV Arnhemia 3 1 0 2 3 3 6  
9 RVW 3 1 0 2 3 4 13  
10 SV Basteom 3 1 0 2 3 8 18  
11 Elsweide 4 1 0 3 3 5 23  
12 Sprinkhanen 3 0 1 2 1 2 6  
13 Angerlo Vooruit 1 0 0 1 0 1 6  
14 SV Loo 2 0 0 2 0 1 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
18
Totaal aantal doelpunten
108
Totaal aantal doelpunten (thuis)
67
Totaal aantal doelpunten (uit)
41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
6,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,28
Grootste overwinning (thuis) 
Jonge Kracht - Elsweide (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Loo - Jonge Kracht (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Elsweide - Groessen (3 - 10)
Groessen - RVW (11 - 2)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Angerlo Vooruit2. VV Arnhemia3. SV Basteom4. SC Doesburg5. Elsweide6. Groessen7. GSV '388. Jonge Kracht9. SV Loil10. SV Loo11. RVW12. Sprinkhanen13. SC Veluwezoom14. SC Westervoort
1. Angerlo Vooruit  7 feb 1 nov25 apr 7 mrt21 mrt11 apr1 - 6 9 mei18 okt13 dec24 jan 8 okt22 nov
2. VV Arnhemia15 nov 18 okt 7 mrt3 - 017 jan 6 dec21 mrt31 jan11 apr16 mei 1 nov22 nov25 apr
3. SV Basteom28 feb24 jan 11 apr21 mrt14 mrt25 apr 8 nov5 - 129 nov25 okt13 decAFG16 mei
4. SC Doesburg 6 dec29 nov17 jan 28 mrt28 feb14 mrt25 okt15 nov2 - 1 8 nov18 apr16 mei31 jan
5. Elsweide17 jan14 mrt 6 dec22 nov 3 - 1031 jan28 feb18 okt 1 nov2 - 016 mei25 apr11 apr
6. Groessen22 okt18 apr22 nov 1 nov 7 feb 16 mei28 mrt13 dec24 jan11 - 218 okt 6 dec 7 mrt
7. GSV '3829 nov 9 mei10 - 213 dec 8 nov25 okt 18 apr28 mrt 7 mrt21 mrt 7 feb24 jan0 - 3
8. Jonge Kracht16 mei13 dec 7 mrt24 jan10 - 029 nov18 okt 14 mrt 7 feb25 apr0 - 011 apr 1 nov
9. SV Loil25 okt4 - 0 7 feb21 mrt24 jan25 apr27 sep22 nov 16 mei11 apr 7 mrt 8 nov 6 dec
10. SV Loo31 jan 8 nov28 mrt 9 mei18 aprAFG22 nov0 - 1017 jan 28 feb 6 dec25 okt21 mrt
11. RVW28 mrt2 - 018 apr 7 feb 9 mei31 jan17 jan 6 dec 1 nov22 okt 22 nov 7 mrt18 okt
12. Sprinkhanen 8 nov28 feb 9 mei1 - 225 okt11 aprAFG31 jan29 nov25 apr14 mrt 21 mrt17 jan
13. SC Veluwezoom18 apr28 mrt31 jan18 okt13 dec 9 mei 1 nov17 jan28 feb14 mrt29 nov4 - 1 2 - 2
14. SC Westervoort14 mrt25 okt7 - 1AFG29 nov 8 nov28 feb 9 mei18 apr13 dec24 jan28 mrt 7 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie