Zondag 4e klasse E Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Angeren 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Aquila 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC DIOSA 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DSZ 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Hatert 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Krayenhoff 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Kunde 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC Millingen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Nijmegen 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV OSC (N) 0 0 0 0 0 0 0  
11 Overasseltse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 SCE 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SCP 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV UHC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Angeren2. VV Aquila3. SC DIOSA4. SV DSZ5. SV Hatert6. VV Krayenhoff7. FC Kunde8. SC Millingen9. SV Nijmegen10. VV OSC (N)11. Overasseltse Boys12. SCE13. VV SCP14. VV UHC
1. SV Angeren 18 okt 7 mrt13 dec 7 feb11 apr25 apr11 okt22 nov 1 nov24 jan21 mrt27 sep 9 mei
2. VV Aquila31 jan 18 apr28 feb 8 nov22 nov 9 mei27 sep21 mrt28 mrt 6 dec11 okt25 okt17 jan
3. SC DIOSA17 jan 1 nov 11 okt14 mrt31 jan22 nov28 feb11 apr 6 dec16 mei27 sep25 apr18 okt
4. SV DSZ28 mrt 4 okt 9 mei 27 sep17 jan 7 feb 6 dec18 okt18 apr22 nov31 jan 7 mrt 1 nov
5. SV Hatert20 sep11 apr 4 okt16 mei  6 dec 7 mrt21 mrt25 apr18 okt 1 nov17 jan22 nov31 jan
6. VV Krayenhoff29 nov 7 mrt 8 nov21 mrt 9 mei 13 dec18 apr20 sep 4 okt 7 feb25 okt24 jan28 mrt
7. FC Kunde 6 dec20 sep28 mrt 8 nov29 nov14 mrt 25 okt31 jan17 jan18 apr28 feb16 mei 4 okt
8. SC Millingen16 mei 7 feb20 sep25 apr13 dec18 okt24 jan  1 nov 7 mrt 4 okt29 nov11 apr14 mrt
9. SV Nijmegen14 mrt13 dec29 nov24 jan25 okt28 feb11 okt 9 mei 27 sep28 mrt 8 nov 7 feb18 apr
10. VV OSC (N)28 feb29 nov21 mrt25 okt24 jan25 apr11 apr 8 nov16 mei 13 dec14 mrt11 okt20 sep
11. Overasseltse Boys 8 nov25 apr25 okt14 mrt28 feb11 okt27 sep31 jan17 jan 9 mei 11 apr21 mrt29 nov
12. SCE 4 okt24 jan 7 feb20 sep18 apr16 mei 1 nov28 mrt 7 mrt22 nov18 okt  6 dec13 dec
13. VV SCP18 apr14 mrt13 dec29 nov28 mrt 1 nov18 okt17 jan 4 okt31 jan20 sep 9 mei 28 feb
14. VV UHC25 okt16 mei24 jan11 apr11 okt27 sep21 mrt22 nov 6 dec 7 feb 7 mrt25 apr 8 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie