Zaterdag 2e klasse E Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ST Oostkapelle/Domburg 3 3 0 0 9 12 3  
2 VV Yerseke 4 3 0 1 9 14 5  
3 VV Serooskerke 4 3 0 1 9 11 5  
4 VV Arnemuiden 4 2 1 1 7 10 9  
5 NSVV 4 2 1 1 7 11 14  
6 SSV '65 3 1 1 1 4 6 4  
7 SV Walcheren 3 1 1 1 4 3 4  
8 VV 's-Heer Arendskerke 4 1 1 2 4 11 12  
9 Bruse Boys 2 1 0 1 3 2 3  
10 DBGC 3 1 0 2 3 7 10  
11 VV Strijen 3 1 0 2 3 5 10  
12 MZC '11 4 1 0 3 3 10 12  
13 VV De Meeuwen 3 0 2 1 2 3 6  
14 FC Axel 4 0 1 3 1 2 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
107
Totaal aantal doelpunten (thuis)
53
Totaal aantal doelpunten (uit)
54
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,21
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,25
Grootste overwinning (thuis) 
Yerseke - NSVV (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Arnemuiden - Yerseke (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
NSVV - Heer Arendskerke 's (5 - 5)



Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Arnemuiden2. FC Axel3. Bruse Boys4. DBGC5. VV 's-Heer Arendskerke6. VV De Meeuwen7. MZC '118. NSVV9. ST Oostkapelle/Domburg10. VV Serooskerke11. SSV '6512. VV Strijen13. SV Walcheren14. VV Yerseke
1. VV Arnemuiden  8 mei14 nov 7 nov24 okt27 mrt27 feb17 apr13 mrt12 dec1 - 123 jan 6 feb1 - 5
2. FC Axel31 okt 0 - 128 nov12 dec2 - 217 okt13 mrt15 mei 6 feb23 jan24 apr10 apr 6 mrt
3. Bruse Boys10 apr27 feb 19 dec13 mrt15 mei30 jan17 okt16 jan31 okt21 novAFG24 apr 5 dec
4. DBGC 6 mrt27 mrt 6 feb 17 apr17 okt15 mei12 dec1 - 423 jan31 okt5 - 2 5 dec21 nov
5. VV 's-Heer Arendskerke24 apr20 mrt3 - 116 jan 31 okt 5 dec30 jan2 - 410 apr 6 mrt15 mei21 novAFG
6. VV De Meeuwen16 jan30 jan24 okt10 apr27 feb 1 - 428 nov 7 nov24 apr14 nov13 mrt20 mrt 8 mei
7. MZC '113 - 517 apr 7 nov24 okt 8 mei 6 feb 27 mrt28 nov 6 mrt12 dec20 mrt23 jan1 - 3
8. NSVV 5 dec21 nov23 jan24 apr5 - 5 6 mrt3 - 2 24 okt15 mei20 mrt10 apr 7 nov 6 feb
9. ST Oostkapelle/Domburg21 nov4 - 0 6 mrt20 mrt 6 feb23 jan10 apr 8 mei 17 okt24 apr12 dec14 nov31 okt
10. VV Serooskerke20 mrt3 - 017 apr4 - 1 7 nov 5 dec21 nov16 jan30 jan  8 mei27 feb24 okt27 mrt
11. SSV '6530 jan24 okt27 mrt27 feb28 nov17 apr13 mrt2 - 3 5 dec3 - 0  7 nov15 mei16 jan
12. VV Strijen17 okt 5 dec 8 mei30 jan2 - 121 nov16 jan31 okt27 mrt1 - 4 6 feb  6 mrt17 apr
13. SV Walcheren0 - 316 jan12 dec 8 mei27 mrt0 - 031 okt27 feb17 apr13 mrt17 okt28 nov 30 jan
14. VV Yerseke15 mei 7 nov20 mrt13 mrt23 jan12 dec24 apr5 - 027 feb28 nov10 aprAFG1 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie