Zondag 3e klasse A Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Zundert 4 4 0 0 12 11 4  
2 VV Clinge 3 3 0 0 9 11 3  
3 RKSV Groen Wit 3 1 2 0 5 10 5  
4 VV Terneuzen 3 1 2 0 5 8 4  
5 VV Schijf 3 1 2 0 5 4 3  
6 HVV '24 4 1 2 1 5 7 4  
7 VV Victoria '03 4 1 2 1 5 7 4  
8 VV Hoeven 3 1 1 1 4 6 7  
9 VV DSE 4 1 1 2 4 9 11  
10 SV Sprundel 2 1 0 1 3 1 5  
11 VV Steen 3 1 0 2 3 5 9  
12 VV Philippine 4 1 0 3 3 7 13  
13 VVR 3 0 0 3 0 4 9  
14 UVV '40 3 0 0 3 0 3 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
93
Totaal aantal doelpunten (thuis)
54
Totaal aantal doelpunten (uit)
39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,70
Grootste overwinning (thuis) 
 
Groen Wit (Breda) - Steen (5 - 0)
Victoria '03 - Sprundel (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Philippine - Clinge (1 - 4)
Hoeven - Clinge (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
Clinge - DSE (4 - 2)
Groen Wit (Breda) - Terneuzen (3 - 3)
Terneuzen - UVV '40 (5 - 1)
UVV '40 - Hoeven (2 - 4)
Victoria '03 - Philippine (2 - 4)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Clinge2. VV DSE3. RKSV Groen Wit4. VV Hoeven5. HVV '246. VV Philippine7. VV Schijf8. SV Sprundel9. VV Steen10. VV Terneuzen11. UVV '4012. VV Victoria '0313. VVR14. VV Zundert
1. VV Clinge 4 - 224 jan 7 feb 7 mrt21 mrt13 decAFG11 apr25 apr 9 mei18 okt22 nov 1 nov
2. VV DSE18 apr 2 - 228 mrt13 dec 9 mei29 nov17 jan 1 nov18 okt28 feb14 mrt3 - 231 jan
3. RKSV Groen Wit 8 nov21 mrt 28 feb25 okt11 apr14 mrt31 jan5 - 03 - 329 nov25 apr17 jan 9 mei
4. VV Hoeven0 - 322 nov 1 nov 2 - 217 jan16 mei21 mrt 6 dec 7 mrt31 jan11 apr25 apr18 okt
5. HVV '2417 jan25 apr16 mei14 mrt 4 - 01 - 128 feb31 jan22 nov18 okt 1 nov11 apr 6 dec
6. VV Philippine1 - 4 6 dec18 okt18 apr 7 feb 2 - 328 mrt16 mei 1 nov13 dec24 jan 7 mrt22 nov
7. VV Schijf28 mrt 7 mrt22 nov15 nov 9 mei31 jan  6 dec17 jan 7 feb 1 nov0 - 018 okt18 apr
8. SV Sprundel16 mei11 apr15 nov13 dec1 - 029 nov25 apr 18 okt24 jan14 mrt 7 feb 1 nov 7 mrt
9. VV Steen29 nov24 jan 7 feb 9 mei 8 nov25 okt21 mrt18 apr 13 dec28 mrt 7 mrt4 - 11 - 3
10. VV Terneuzen 6 dec16 mei18 apr29 nov28 mrt28 feb 8 nov25 okt14 mrt 5 - 10 - 031 jan17 jan
11. UVV '4025 okt 8 nov 7 mrt2 - 424 jan25 apr11 apr22 nov15 nov21 mrt 16 mei 6 dec 7 feb
12. VV Victoria '0331 jan25 okt 6 dec 8 nov18 apr2 - 428 feb5 - 022 nov 9 mei17 jan 21 mrt28 mrt
13. VVR14 mrt 7 feb28 mrt25 okt29 nov 8 nov24 jan 9 mei28 febAFG18 apr13 dec 1 - 2
14. VV Zundert28 feb3 - 213 dec24 jan21 mrt14 mrt25 okt 8 nov25 apr11 apr3 - 029 nov16 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie