Zondag 4e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 OVC '26 6 4 2 0 14 17 3  
2 SV Reeshof 5 4 1 0 13 21 3  
3 RKVV GESTA 4 4 0 0 12 15 4  
4 WSJ 5 3 1 1 10 15 12  
5 Jong Brabant 5 3 1 1 10 13 10  
6 Were Di 6 3 1 2 10 12 9  
7 GSBW 4 3 0 1 9 12 5  
8 VV Riel 6 2 2 2 8 11 10  
9 VV Chaam 4 1 0 3 3 5 12  
10 Audacia 4 1 0 3 3 7 15  
11 Gloria UC 4 0 2 2 2 3 9  
12 VV Viola 5 0 2 3 2 5 16  
13 Blauw Wit '81 3 0 1 2 1 2 5  
14 VV Berkdijk 5 0 1 4 1 5 19  
15 VCB 4 0 0 4 0 4 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
14 speelrondes
2e Periode
14 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
35
Totaal aantal doelpunten
147
Totaal aantal doelpunten (thuis)
85
Totaal aantal doelpunten (uit)
62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,77
Grootste overwinning (thuis) 
Reeshof SV - Berkdijk (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Were Di - GSBW (0 - 4)
Chaam - Were Di (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
GESTA - Viola (6 - 2)
Jong Brabant - Chaam (5 - 3)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. VV Berkdijk3. Blauw Wit '814. VV Chaam5. RKVV GESTA6. Gloria UC7. GSBW8. Jong Brabant9. OVC '2610. SV Reeshof11. VV Riel12. VCB13. VV Viola14. Were Di15. WSJ
1. Audacia 18 okt 6 dec11 apr25 apr10 jan 1 nov24 jan14 mrt16 mei22 nov 7 mrt4 - 11 - 32 - 5
2. VV Berkdijk17 jan AFG16 mei 4 apr14 mrt1 - 2 1 nov 6 dec28 feb18 apr31 jan 9 mei25 okt2 - 3
3. Blauw Wit '8123 mei 7 mrt 0 - 218 okt25 apr11 apr 7 feb10 jan29 nov24 jan20 dec21 mrt13 dec 8 nov
4. VV Chaam 8 nov29 nov31 jan AFG28 feb 4 apr17 jan0 - 325 okt23 mei21 mrt13 dec0 - 418 apr
5. RKVV GESTA13 dec5 - 028 feb14 mrt  8 nov29 nov 9 mei25 okt31 jan2 - 111 apr6 - 218 apr23 mei
6. Gloria UC18 apr2 - 2 1 nov15 nov 7 feb 13 dec23 mei22 nov 7 mrt 9 mei18 okt17 jan31 jan 4 apr
7. GSBW 9 mei 7 feb25 okt22 nov 7 mrt21 mrt 1 - 324 jan10 jan 8 nov15 nov5 - 123 mei 6 dec
8. Jong BrabantAFG25 apr1 - 15 - 310 jan25 okt31 jan 16 mei11 apr21 mrt13 dec29 nov 8 nov28 feb
9. OVC '2629 nov23 mei 9 mei 7 mrt21 mrt11 apr18 okt3 - 0  8 nov3 - 16 - 031 jan17 jan 7 feb
10. SV Reeshof6 - 07 - 018 apr24 jan 1 nov 6 dec14 mrt22 nov 4 apr  7 feb17 jan23 mei2 - 0 9 mei
11. VV Riel 4 apr13 dec2 - 1 1 nov16 mei3 - 017 jan18 okt28 feb2 - 2  11 apr29 nov25 apr
12. VCB25 okt 8 nov 4 apr 6 dec1 - 224 jan28 feb14 mrt18 apr1 - 410 jan  7 feb 9 mei2 - 3
13. VV Viola28 feb10 jan22 nov25 apr24 jan0 - 016 mei18 apr1 - 1AFG 6 dec 1 nov 14 mrt25 okt
14. Were Di21 mrt24 jan16 mei 7 feb 6 dec4 - 10 - 4 4 apr1 - 125 apr 7 mrt22 nov18 okt 10 jan
15. WSJ31 jan21 mrt17 jan18 okt22 nov29 nov25 apr2 - 4 1 nov13 dec2 - 216 mei 7 mrt11 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie