Zaterdag 4e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASH 4 4 0 0 12 18 9  
2 VV Peursum 3 3 0 0 9 11 0  
3 VV Kerkwijk 4 3 0 1 9 14 8  
4 SVS '65 3 2 1 0 7 10 2  
5 VV Asperen 3 2 0 1 6 8 4  
6 Lekvogels 2 1 1 0 4 4 3  
7 Unitas 2 1 1 0 4 2 1  
8 Leerdam Sport '55 2 1 0 1 3 7 5  
9 VV Beesd 3 0 1 2 1 4 6  
10 SV Noordeloos 3 0 1 2 1 4 8  
11 Herovina 3 0 1 2 1 2 6  
12 OSC '45 2 0 0 2 0 4 15  
13 VV Rhelico 3 0 0 3 0 1 10  
14 Well 3 0 0 3 0 1 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
20
Totaal aantal doelpunten
90
Totaal aantal doelpunten (thuis)
51
Totaal aantal doelpunten (uit)
39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,95
Grootste overwinning (thuis) 
SVS '65 - OSC '45 (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Rhelico - Peursum (0 - 5)
Well - Peursum (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
OSC '45 - ASH (3 - 7)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASH2. VV Asperen3. VV Beesd4. Herovina5. VV Kerkwijk6. Leerdam Sport '557. Lekvogels8. SV Noordeloos9. OSC '4510. VV Peursum11. VV Rhelico12. SVS '6513. Unitas14. Well
1. ASH 27 mrt4 - 3 5 dec27 feb30 jan13 mrt16 jan17 apr28 nov3 - 015 mei24 okt 7 nov
2. VV Asperen21 nov 31 okt16 jan5 - 110 apr30 jan 5 dec15 mei13 mrt17 okt24 apr27 feb2 - 1
3. VV Beesd 8 mei17 apr 30 jan1 - 220 mrt21 nov27 mrt 5 dec 7 nov16 jan24 okt0 - 027 feb
4. Herovina24 apr 6 mrt17 okt 20 mrt21 nov10 apr31 okt23 jan 6 feb 8 mei0 - 0AFG12 dec
5. VV Kerkwijk31 okt 6 feb23 jan5 - 2  6 mrt15 mei21 nov17 okt17 apr12 dec 5 dec27 mrt6 - 0
6. Leerdam Sport '553 - 428 nov12 dec13 mrt 7 nov 27 feb4 - 127 mrt24 okt17 apr 6 feb 8 mei23 jan
7. Lekvogels12 dec 7 nov 6 mrt28 nov24 okt14 nov 2 - 2 6 feb 8 mei27 mrt23 jan17 apr20 mrt
8. SV Noordeloos10 apr20 mrt28 nov27 feb13 mrt15 mei24 apr 12 dec23 jan14 nov1 - 2 7 nov24 okt
9. OSC '453 - 724 okt24 apr 7 nov10 apr16 janAFG 8 mei 27 feb28 nov20 mrt30 jan13 mrt
10. VV Peursum 6 mrt14 nov10 apr1 - 016 jan24 apr 5 dec17 okt31 okt 30 jan21 nov20 mrt15 mei
11. VV Rhelico20 mrt23 jan15 mei24 okt24 apr 5 dec1 - 2 6 feb 6 mrt0 - 5  7 nov21 nov10 apr
12. SVS '6517 okt12 dec13 mrt17 apr 8 mei19 dec31 okt30 jan8 - 127 mrt27 feb 16 jan28 nov
13. Unitas23 jan2 - 1 6 feb15 mei28 nov31 okt17 okt 6 mrt14 nov12 dec13 mrt10 apr 24 apr
14. Well 6 feb 8 mei14 nov27 mrt30 jan17 okt16 jan17 apr21 nov0 - 531 okt 6 mrt 5 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie