Zaterdag 2e klasse F Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Wieldrecht 4 4 0 0 12 14 4  
2 GJS 3 3 0 0 9 6 2  
3 VV Roda Boys/Bommelerwaard 3 2 1 0 7 7 2  
4 VV Heukelum 4 2 1 1 7 6 3  
5 VV Altena 3 2 0 1 6 5 3  
6 EBOH 3 1 1 1 4 6 4  
7 VV SVW 3 1 1 1 4 5 3  
8 VV De Zwerver 3 1 1 1 4 3 3  
9 VV Sleeuwijk 4 1 1 2 4 2 5  
10 Wilhelmina '26 2 1 0 1 3 4 5  
11 VV Woudrichem 3 1 0 2 3 8 5  
12 Arkel 2 0 0 2 0 1 7  
13 VV Tricht 3 0 0 3 0 0 13  
14 VV Drechtstreek 4 0 0 4 0 3 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
22
Totaal aantal doelpunten
70
Totaal aantal doelpunten (thuis)
38
Totaal aantal doelpunten (uit)
32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,45
Grootste overwinning (thuis) 
Woudrichem - Tricht (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Tricht - Heukelum (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Wieldrecht - Drechtstreek (5 - 2)



Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. Arkel3. VV Drechtstreek4. EBOH5. GJS6. VV Heukelum7. VV Roda Boys/Bommelerwaard8. VV Sleeuwijk9. VV SVW10. VV Tricht11. Wieldrecht12. Wilhelmina '2613. VV Woudrichem14. VV De Zwerver
1. VV Altena  7 nov24 okt27 feb30 jan20 mrt 5 dec 8 mei2 - 121 nov27 mrt17 apr16 jan1 - 2
2. Arkel10 apr 21 nov15 mei1 - 324 apr31 okt 6 mrt20 mrt 5 dec17 okt14 nov30 jan16 jan
3. VV Drechtstreek13 mrt27 mrt 28 nov17 apr0 - 11 - 417 okt16 jan31 okt30 jan12 dec27 feb 8 mei
4. EBOH14 nov4 - 0 6 mrt 27 mrt17 okt21 nov 6 feb 5 dec16 jan17 apr 8 mei31 okt30 jan
5. GJS17 okt 6 feb1 - 012 dec 21 nov23 jan24 aprAFG10 apr31 okt 6 mrt 8 mei20 mrt
6. VV Heukelum12 dec24 okt 6 feb23 jan13 mrt 27 mrt0 - 0 8 mei27 feb1 - 328 nov17 apr 7 nov
7. VV Roda Boys/Bommelerwaard24 apr27 feb20 mrt13 mrt 7 nov16 jan 2 - 030 janAFG 8 mei24 okt28 nov10 apr
8. VV Sleeuwijk0 - 228 nov15 mei 7 nov 5 dec30 jan17 apr 24 okt13 mrt16 jan27 mrt2 - 127 feb
9. VV SVW 6 feb12 dec10 apr24 apr15 mei31 okt1 - 123 jan 17 okt 6 mrt3 - 013 mrt28 nov
10. VV Tricht 6 mrt 8 mei23 jan20 mrt28 nov0 - 4 6 feb12 dec17 apr 0 - 3 7 nov27 mrt24 okt
11. Wieldrecht28 nov23 jan5 - 224 okt27 feb15 mei12 dec10 apr 7 nov24 apr 20 mrt3 - 113 mrt
12. Wilhelmina '2631 okt13 mrt24 apr4 - 216 jan10 apr15 mei21 nov27 feb30 jan 5 dec 17 okt19 dec
13. VV Woudrichem15 meiAFG 7 nov10 apr24 okt 5 dec 6 mrt20 mrt21 nov6 - 0 6 feb23 jan 24 apr
14. VV De Zwerver23 jan17 apr 5 dec0 - 01 - 2 6 mrt17 okt31 okt27 mrt15 mei21 nov 6 feb12 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie