Zondag 2e klasse F Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Emplina 4 4 0 0 12 11 3  
2 SVSSS 4 3 0 1 9 12 6  
3 Real Lunet 3 2 1 0 7 8 6  
4 VV Helvoirt 4 2 1 1 7 9 8  
5 RKVV Volharding 3 2 0 1 6 5 5  
6 EVVC 4 1 2 1 5 5 5  
7 Vianen Vooruit 3 1 1 1 4 3 4  
8 RKSV Prinses Irene 4 1 1 2 4 5 7  
9 Olympia '18 2 1 0 1 3 7 3  
10 SV CHC 2 1 0 1 3 5 5  
11 DAW Schaijk 2 1 0 1 3 3 3  
12 Volkel 3 0 1 2 1 3 8  
13 VV Heeswijk 4 0 1 3 1 7 10  
14 RKSV Venhorst 4 0 0 4 0 5 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
88
Totaal aantal doelpunten (thuis)
42
Totaal aantal doelpunten (uit)
46
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,83
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
Olympia '18 - Venhorst (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Venhorst - CHC sv (1 - 4)
CHC sv - Emplina (1 - 4)
Volkel - SVSSS (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Olympia '18 - Venhorst (6 - 1)
Real Lunet - Helvoirt (4 - 3)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV CHC2. DAW Schaijk3. Emplina4. EVVC5. VV Heeswijk6. VV Helvoirt7. Olympia '188. RKSV Prinses Irene9. Real Lunet10. SVSSS11. RKSV Venhorst12. Vianen Vooruit13. RKVV Volharding14. Volkel
1. SV CHC 31 jan1 - 411 apr22 nov 7 mrt20 dec18 okt 1 nov25 apr16 mei21 mrt17 jan 6 dec
2. DAW SchaijkAFG 25 okt16 mei 8 nov21 mrt24 jan 7 feb 7 mrt 6 dec11 apr22 nov25 apr15 nov
3. Emplina 7 feb 9 mei 18 okt2 - 125 apr 7 mrt 1 nov24 jan22 nov13 dec2 - 021 mrt11 apr
4. EVVC 8 nov17 jan31 jan 25 okt 9 mei18 apr28 mrt 6 dec21 mrt28 feb1 - 11 - 222 nov
5. VV Heeswijk28 mrt28 feb18 apr14 mrt 18 okt13 dec31 jan2 - 32 - 329 nov17 jan 9 mei 1 nov
6. VV Helvoirt29 nov3 - 2 6 dec0 - 016 mei 28 mrt17 jan18 apr31 jan 8 nov25 okt28 feb14 mrt
7. Olympia '1814 mrt18 okt17 jan 1 nov25 apr22 nov  6 dec16 mei11 apr6 - 128 feb15 nov31 jan
8. RKSV Prinses Irene24 jan0 - 128 feb29 nov2 - 211 apr21 mrt 13 dec16 mei25 okt 8 nov14 mrt25 apr
9. Real Lunet28 feb29 nov 8 nov25 apr21 mrt4 - 325 okt 9 mei 17 jan14 mrt31 jan11 apr1 - 1
10. SVSSS25 okt18 apr14 mrt13 dec 7 feb2 - 329 nov3 - 028 mrt 24 jan 9 mei 8 nov28 feb
11. RKSV Venhorst1 - 4 1 nov28 mrt2 - 3 7 mrt 7 feb 9 mei18 apr22 nov18 okt  6 dec31 jan17 jan
12. Vianen Vooruit13 dec14 mrt16 mei 7 feb11 apr24 jan2 - 1 7 mrt15 nov 1 nov25 apr 29 nov18 okt
13. RKVV Volharding18 apr13 dec1 - 324 jan 6 dec 1 nov 7 feb22 nov18 okt 7 mrt2 - 128 mrt 16 mei
14. Volkel 9 mei28 mrt29 nov 7 mrt24 jan13 dec 8 nov1 - 3 7 feb1 - 421 mrt18 apr25 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie