Zaterdag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Halsteren 3 3 0 0 9 14 2  
2 VV Krabbendijke 4 3 0 1 9 8 4  
3 Tholense Boys 4 2 2 0 8 9 1  
4 SV Duiveland 3 2 1 0 7 7 2  
5 VV Klundert 4 2 1 1 7 9 6  
6 VV Kogelvangers 4 2 1 1 7 9 7  
7 VV Prinsenland 2 1 1 0 4 6 2  
8 VV Zwaluwe 3 1 1 1 4 4 8  
9 WHS 4 1 1 2 4 7 8  
10 VV De Fendert 4 1 1 2 4 4 7  
11 VV Kapelle 3 1 0 2 3 8 9  
12 ZSC '62 4 1 0 3 3 5 9  
13 SEOLTO 4 0 1 3 1 2 8  
14 NOAD '67 4 0 0 4 0 1 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
93
Totaal aantal doelpunten (thuis)
55
Totaal aantal doelpunten (uit)
38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,52
Grootste overwinning (thuis) 
Halsteren - NOAD '67 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
NOAD '67 - Tholense Boys (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Halsteren - NOAD '67 (7 - 0)
Kogelvangers - Kapelle (4 - 3)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. SV Duiveland3. Halsteren4. VV Kapelle5. VV Klundert6. VV Kogelvangers7. VV Krabbendijke8. NOAD '679. VV Prinsenland10. SEOLTO11. Tholense Boys12. WHS13. ZSC '6214. VV Zwaluwe
1. VV De Fendert 10 apr23 jan 6 mrt21 nov 6 feb0 - 124 apr20 mrt31 okt 8 mei2 - 0AFG12 dec
2. SV Duiveland28 nov  6 feb 7 nov3 - 0 8 mei17 apr12 dec24 okt3 - 127 mrt23 jan 6 mrt20 mrt
3. Halsteren 7 novAFG 24 okt16 jan27 feb30 jan7 - 010 apr 8 mei28 nov20 mrt24 apr13 mrt
4. VV Kapelle16 jan30 jan15 mei 10 apr13 mrt27 feb21 nov19 dec 5 decAFG24 apr31 okt5 - 0
5. VV Klundert13 mrt27 feb27 mrt28 nov 24 okt 8 mei5 - 1 7 nov2 - 017 apr 6 feb12 dec23 jan
6. VV Kogelvangers4 - 0 5 dec31 okt4 - 324 apr 20 mrt 6 mrt16 janAFG30 jan21 nov10 apr15 mei
7. VV Krabbendijke15 meiAFG0 - 45 - 031 okt12 dec 23 jan28 nov 6 mrt13 mrt10 apr 6 feb24 apr
8. NOAD '67 5 dec13 mrt17 apr27 mrt30 jan28 nov24 okt 27 feb16 jan0 - 515 mei0 - 3 7 nov
9. VV Prinsenland2 - 215 meiAFG 6 feb 6 mrt17 apr27 mrt31 okt 21 nov12 dec 5 dec23 jan14 nov
10. SEOLTO27 feb24 apr12 dec20 mrt15 mei23 jan 7 nov10 apr13 mrt 0 - 01 - 328 nov24 okt
11. Tholense Boys24 okt1 - 1 6 mrt23 jan 5 dec3 - 021 nov20 mrt24 apr 6 feb  7 nov15 mei10 apr
12. WHS17 apr31 okt2 - 312 dec2 - 227 mrt16 janAFG 8 mei30 jan27 feb 13 mrt28 nov
13. ZSC '6230 jan21 nov 5 dec17 apr20 mrt 7 nov0 - 2 8 mei0 - 427 mrt16 jan24 okt 27 feb
14. VV Zwaluwe27 mrt16 jan21 nov 8 meiAFG1 - 1 5 dec 6 feb30 jan17 apr31 okt 6 mrt3 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie