Zondag 3e klasse D Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 PSV 4 3 0 1 9 25 11  
2 Unitas '59 4 2 2 0 8 9 4  
3 Bladella 2 2 0 0 6 11 4  
4 RPC 2 2 0 0 6 5 1  
5 Wilhelmina Boys 3 1 1 1 4 5 4  
6 SV Budel 3 1 1 1 4 4 5  
7 VV Hoogeloon 3 1 1 1 4 3 4  
8 SV De Braak 3 1 1 1 4 4 7  
9 VV Hapert 2 1 0 1 3 3 3  
10 Dommelen 2 1 0 1 3 2 3  
11 VV SBC 2 0 1 1 1 5 6  
12 VV DBS 3 0 1 2 1 4 10  
13 Reusel Sport 1 0 0 1 0 0 1  
14 VV Gestel 4 0 0 4 0 3 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
19
Totaal aantal doelpunten
83
Totaal aantal doelpunten (thuis)
40
Totaal aantal doelpunten (uit)
43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,26
Grootste overwinning (thuis) 
Bladella - Gestel VV (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Gestel VV - PSV (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
PSV - DBS (8 - 4)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bladella2. SV De Braak3. SV Budel4. VV DBS5. Dommelen6. VV Gestel7. VV Hapert8. VV Hoogeloon9. PSV10. Reusel Sport11. RPC12. VV SBC13. Unitas '5914. Wilhelmina Boys
1. Bladella 14 mrt24 jan 7 mrt13 dec7 - 116 mei29 nov18 okt 7 feb25 apr4 - 3 1 nov11 apr
2. SV De Braak22 nov 21 mrt 7 febAFG 7 mrt25 okt25 apr0 - 516 mei11 apr24 jan 6 dec 8 nov
3. SV Budel25 okt2 - 4 17 jan29 nov18 apr 6 dec28 feb14 mrt15 nov 8 nov28 mrt31 jan16 mei
4. VV DBS 8 nov0 - 011 apr 24 jan13 dec28 feb14 mrt25 apr29 nov25 okt21 mrt16 meiAFG
5. Dommelen21 mrt31 jan 7 mrt18 okt  1 nov1 - 017 jan 6 dec11 apr16 mei15 nov25 apr22 nov
6. VV Gestel31 jan29 nov1 - 2 9 mei28 feb  8 nov11 apr1 - 925 apr14 mrt25 okt17 jan21 mrt
7. VV HapertAFG 9 mei25 apr 1 nov 7 feb24 jan 21 mrt11 apr18 okt13 dec 7 mrt22 nov3 - 2
8. VV Hoogeloon28 mrt13 dec 1 nov22 nov18 apr18 okt15 nov 16 mei24 jan0 - 2 7 feb 7 mrt 6 dec
9. PSV18 apr28 mrt13 dec8 - 4 9 mei 7 feb29 nov25 okt  7 mrt21 mrt 8 nov3 - 624 jan
10. Reusel Sport20 dec17 jan 9 mei28 mrt 8 nov 6 dec31 jan0 - 122 nov 28 feb18 apr21 mrt25 okt
11. RPC 6 dec 1 nov 7 feb18 apr3 - 122 nov28 mrt31 jan17 jan21 feb  9 mei18 okt 7 mrt
12. VV SBC28 feb18 okt22 nov 6 dec14 mrt16 mei17 jan2 - 231 jan 1 novAFG 11 apr25 apr
13. Unitas '59 9 mei18 apr0 - 02 - 025 okt28 mrt14 mrt 8 nov28 feb13 dec24 jan29 nov  7 feb
14. Wilhelmina Boys17 jan28 feb18 okt31 jan28 mrt2 - 018 apr 9 mei 1 nov14 mrt29 nov13 dec1 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie