Zondag 3e klasse B Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Gilze 4 3 1 0 10 11 1  
2 RWB 4 3 1 0 10 13 7  
3 VV Trinitas Oisterwijk 4 2 2 0 8 8 4  
4 VV Haarsteeg 3 2 0 1 6 6 4  
5 VV Nieuwkuijk 3 2 0 1 6 7 8  
6 VV Waspik 4 2 0 2 6 5 4  
7 Be Ready 4 1 2 1 5 8 8  
8 TSV Gudok 3 1 1 1 4 8 7  
9 RKDVC 3 1 1 1 4 6 7  
10 VV Baardwijk 3 1 0 2 3 5 6  
11 Irene '58 3 1 0 2 3 6 9  
12 Vlijmense Boys 4 0 2 2 2 11 14  
13 VV Oosterhout 2 0 0 2 0 0 5  
14 VV ZIGO 4 0 0 4 0 3 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
97
Totaal aantal doelpunten (thuis)
49
Totaal aantal doelpunten (uit)
48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
Gilze - Oosterhout (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
ZIGO - Gilze (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Be Ready - Vlijmense Boys (4 - 4)
Irene '58 - RWB (3 - 5)
TSV Gudok - Vlijmense Boys (4 - 4)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baardwijk2. Be Ready3. VV Gilze4. VV Haarsteeg5. Irene '586. VV Nieuwkuijk7. VV Oosterhout8. RKDVC9. RWB10. VV Trinitas Oisterwijk11. TSV Gudok12. Vlijmense Boys13. VV Waspik14. VV ZIGO
1. VV Baardwijk 13 dec11 apr 7 feb3 - 11 - 222 nov 7 mrt24 jan21 mrt25 apr18 okt 1 nov 9 mei
2. Be Ready28 mrt 17 jan1 - 0 7 mrt 6 decAFG 9 mei22 nov31 jan 7 feb4 - 418 apr 1 nov
3. VV Gilze29 nov21 mrt  9 mei24 jan18 apr4 - 0 8 nov 7 feb25 okt13 dec 7 mrt1 - 028 mrt
4. VV Haarsteeg15 nov16 mei 6 dec 22 nov21 mrt25 apr3 - 1 1 nov17 jan 7 mrt11 aprAFG31 jan
5. Irene '5818 apr29 nov 1 nov28 mrt 17 jan15 nov13 dec3 - 5 9 mei18 okt14 mrt31 jan28 feb
6. VV Nieuwkuijk16 mei25 apr18 okt13 dec11 apr  1 nov15 nov1 - 429 nov24 jan 7 feb 7 mrt14 mrt
7. VV Oosterhout14 mrt24 jan28 feb25 okt 7 feb 9 mei 29 nov28 mrt 8 novAFG13 dec0 - 118 apr
8. RKDVC17 jan3 - 231 jan14 mrt25 apr28 feb11 apr 16 mei2 - 222 nov 1 nov 6 dec18 okt
9. RWB 8 nov14 mrt1 - 128 feb21 mrt31 jan17 jan25 okt 11 apr3 - 225 apr 9 mei29 nov
10. VV Trinitas Oisterwijk3 - 11 - 115 nov18 apr 6 dec28 mrt 7 mrt 7 febAFG  1 nov24 jan22 nov13 dec
11. TSV Gudok 6 dec 8 nov14 mrt29 nov16 mei25 okt31 jan28 mrt18 apr28 feb 4 - 417 jan2 - 0
12. Vlijmense Boys31 jan28 feb22 nov 8 nov25 okt3 - 421 mrt18 apr 6 dec0 - 2 9 mei 28 mrt17 jan
13. VV Waspik28 feb25 okt25 apr24 jan1 - 2 8 nov16 mei21 mrt13 dec14 mrt11 apr29 nov 3 - 1
14. VV ZIGO25 okt11 apr0 - 52 - 3 8 nov22 nov 6 dec24 jan 7 mrt25 apr21 mrt16 mei 7 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie