Zondag 4e klasse G Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Elshout 4 4 0 0 12 9 4  
2 Wilhelmina 3 3 0 0 9 16 1  
3 Nulandia 3 2 1 0 7 6 2  
4 Maliskamp 4 2 1 1 7 12 6  
5 Teisterbanders 3 2 0 1 6 9 7  
6 Boxtel 3 2 0 1 6 3 1  
7 Essche Boys 3 2 0 1 6 6 5  
8 RKKSV 4 1 2 1 5 10 5  
9 SV MEC '07 3 1 0 2 3 5 5  
10 VV Jan van Arckel 4 1 0 3 3 3 10  
11 SV Buren 2 0 0 2 0 1 8  
12 HHC '09 2 0 0 2 0 0 9  
13 VV BZS 3 0 0 3 0 2 10  
14 GVV 3 0 0 3 0 1 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
22
Totaal aantal doelpunten
83
Totaal aantal doelpunten (thuis)
52
Totaal aantal doelpunten (uit)
31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,41
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
RKKSV - HHC '09 (6 - 0)
Wilhelmina - GVV (6 - 0)
Wilhelmina - Jan van Arckel (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
BZS - Nulandia (1 - 4)
Essche Boys - Wilhelmina (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Maliskamp - Teisterbanders (6 - 1)
Teisterbanders - Buren (6 - 1)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Boxtel2. SV Buren3. VV BZS4. SC Elshout5. Essche Boys6. GVV7. HHC '098. VV Jan van Arckel9. Maliskamp10. SV MEC '0711. Nulandia12. RKKSV13. Teisterbanders14. Wilhelmina
1. Boxtel 17 jan18 okt13 dec0 - 12 - 018 apr31 jan29 nov 9 mei28 feb28 mrt14 mrt 1 nov
2. SV Buren11 apr 24 jan0 - 215 nov 1 nov16 mei 7 mrt25 apr29 nov14 mrt13 dec 7 feb18 okt
3. VV BZS16 mei25 okt 28 mrt18 apr31 jan 6 dec17 jan 8 nov28 feb1 - 429 nov0 - 214 mrt
4. SC Elshout25 apr28 feb22 nov 16 mei11 apr17 jan 6 dec2 - 13 - 218 okt14 mrt 1 nov31 jan
5. Essche Boys21 mrt31 jan4 - 125 okt 17 jan 8 nov 9 mei14 mrt11 apr29 nov28 feb25 apr1 - 4
6. GVV 7 feb 9 meiAFG29 nov28 mrt 14 mrt1 - 224 jan 8 nov18 apr25 okt13 dec28 feb
7. HHC '0915 novAFG25 apr 7 mrt24 jan22 nov  1 nov13 dec21 mrt 9 mei 7 feb18 okt11 apr
8. VV Jan van Arckel0 - 1 8 nov11 apr21 mrt13 dec16 mei28 feb 25 okt14 mrt1 - 224 jan29 nov25 apr
9. Maliskamp 7 mrt 6 dec 7 feb 9 mei22 nov18 okt28 mrt18 apr 31 jan 1 nov3 - 36 - 117 jan
10. SV MEC '07 6 dec28 mrt 1 nov 7 feb18 okt 7 mrt3 - 022 nov0 - 2 13 dec18 apr24 jan16 mei
11. Nulandia 8 nov22 nov21 mrt24 jan 7 mrt 6 dec25 okt 7 feb11 apr25 apr 0 - 016 mei15 nov
12. RKKSV22 nov21 mrt 7 mrt1 - 2 1 nov25 apr6 - 018 okt16 mei17 jan31 jan 11 apr 6 dec
13. Teisterbanders25 okt6 - 1 9 mei18 apr 6 dec21 mrt31 jan28 mrt28 febAFG17 jan 8 nov 22 nov
14. Wilhelmina24 jan18 apr13 dec 8 nov 7 feb6 - 029 nov6 - 021 mrt25 okt28 mrt 9 mei 7 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie