Zondag 4e klasse E Seizoen 2020/2021

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Waalre 4 3 1 0 10 12 5  
2 SDO '39 4 2 2 0 8 9 6  
3 RKDSV 3 2 1 0 7 8 5  
4 Tuldania 4 2 1 1 7 14 7  
5 Bergeijk 3 2 0 1 6 11 5  
6 De Raven 4 2 0 2 6 10 8  
7 VV Vessem 3 1 2 0 5 8 4  
8 VV Steensel 4 1 2 1 5 7 8  
9 Spoordonkse Boys 3 1 1 1 4 4 4  
10 VV Riethoven 3 0 3 0 3 6 6  
11 HMVV 4 0 1 3 1 4 13  
12 VV Hulsel 2 0 0 2 0 4 8  
13 ZSC 2 0 0 2 0 0 10  
14 De Weebosch 3 0 0 3 0 3 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
100
Totaal aantal doelpunten (thuis)
55
Totaal aantal doelpunten (uit)
45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
Bergeijk - HMVV (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
ZSC - Tuldania (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SDO '39 - Hulsel (4 - 3)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bergeijk2. HMVV3. VV Hulsel4. De Raven5. VV Riethoven6. RKDSV7. SDO '398. Spoordonkse Boys9. VV Steensel10. Tuldania11. VV Vessem12. Waalre13. De Weebosch14. ZSC
1. Bergeijk 6 - 025 apr4 - 2 7 feb 6 dec16 mei21 mrt 7 mrt 8 nov22 nov11 apr24 jan25 okt
2. HMVV28 mrt 25 okt 9 mei2 - 21 - 3 7 mrt13 dec 7 feb24 jan18 apr21 mrt 8 nov29 nov
3. VV Hulsel13 dec16 mei 18 apr22 nov 7 mrt24 jan 1 nov18 okt 6 dec28 mrt1 - 4 7 feb20 dec
4. De Raven31 jan 6 dec17 jan 18 okt25 apr11 apr 7 mrt 1 nov22 nov21 mrt16 mei3 - 14 - 0
5. VV Riethoven15 nov25 apr14 mrt24 jan 16 mei29 nov11 apr13 dec2 - 2 8 nov25 okt21 mrt28 feb
6. RKDSV18 apr28 feb 8 nov25 okt2 - 2 13 decAFG28 mrt 7 feb 9 mei24 jan29 nov14 mrt
7. SDO '3917 jan22 nov4 - 3 8 nov28 mrt21 mrt  9 mei 6 dec25 okt2 - 228 feb18 apr31 jan
8. Spoordonkse Boys3 - 114 mrt28 feb29 nov17 jan31 jan0 - 2 18 apr16 mei25 okt 8 nov28 mrt 6 dec
9. VV Steensel29 nov2 - 111 apr28 feb 9 mei17 jan25 apr1 - 1 21 mrt31 jan14 mrt25 okt 8 nov
10. Tuldania28 feb 1 nov 9 mei28 mrt31 jan2 - 314 mrt18 okt4 - 2 17 jan29 nov13 dec18 apr
11. VV Vessem14 mrt18 okt29 nov13 dec 7 mrt 1 nov 7 feb24 jan2 - 211 apr 25 apr4 - 016 mei
12. Waalre 1 nov17 jan31 jan3 - 118 apr18 okt1 - 1 7 feb22 nov 7 mrt 6 dec  9 mei28 mrt
13. De Weebosch18 okt31 jan15 nov14 mrt 6 dec11 apr 1 nov22 nov16 mei25 apr28 feb2 - 4 17 jan
14. ZSC 9 mei11 apr21 mrt 7 feb 1 nov22 nov18 okt25 apr24 jan0 - 6AFG13 dec 7 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie