Zaterdag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Neptunus-Schiebroek 5 4 1 0 13 8 4  
2 RV & AV Sparta 5 4 0 1 12 8 3  
3 VV Spirit 5 3 1 1 10 17 10  
4 Nieuwenhoorn 5 3 1 1 10 13 7  
5 DCV 5 3 1 1 10 9 4  
6 VV Hellevoetsluis 5 2 1 2 7 5 7  
7 SSS 5 2 1 2 7 7 12  
8 Vitesse Delft 5 2 0 3 6 8 7  
9 SVS Capelle 5 1 2 2 5 8 9  
10 VV Strijen 5 1 2 2 5 9 12  
11 VV Zuidland 5 1 1 3 4 7 10  
12 Kethel Spaland 4 0 2 2 2 4 11  
13 VV Alexandria '66 5 0 2 3 2 4 7  
14 SV CWO 4 0 1 3 1 4 8  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
34
Totaal aantal doelpunten
111
Totaal aantal doelpunten (thuis)
55
Totaal aantal doelpunten (uit)
56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,26
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,65
Grootste overwinning (thuis) 
Vitesse Delft - Kethel Spaland (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Strijen - Nieuwenhoorn (1 - 5)
SSS - Strijen (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Spirit - Strijen (5 - 2)
Zuidland - Spirit (4 - 3)



Zaterdag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alexandria '662. SV CWO3. DCV4. VV Hellevoetsluis5. Kethel Spaland6. Neptunus-Schiebroek7. Nieuwenhoorn8. RV & AV Sparta9. VV Spirit10. SSS11. VV Strijen12. SVS Capelle13. Vitesse Delft14. VV Zuidland
1. VV Alexandria '66 27 okt 1 dec16 feb11 mei25 mei17 nov0 - 126 jan23 mrt1 - 115 dec 9 mrt13 apr
2. SV CWO16 mrt 16 feb 2 feb20 okt1 - 2 1 dec 3 nov15 dec13 apr25 mei2 - 319 jan11 mei
3. DCV20 apr2 - 0 18 mei15 dec24 nov23 mrt0 - 1 9 mrt17 nov13 apr27 okt 9 feb26 jan
4. VV Hellevoetsluis2 - 117 nov0 - 3 25 mei16 mrt13 apr0 - 123 mrt15 dec11 mei 9 feb26 jan 1 dec
5. Kethel Spaland24 nov 9 mrt 6 apr0 - 0  8 dec26 jan20 apr1 - 4 9 feb19 jan17 nov18 mei27 okt
6. Neptunus-Schiebroek2 - 2 9 feb11 mei27 okt13 apr 15 dec18 mei17 nov26 jan 1 dec23 mrt1 - 0 9 mrt
7. Nieuwenhoorn 2 feb20 apr19 jan 8 dec 3 nov 6 apr 24 nov18 mei27 okt16 feb 9 mrt3 - 12 - 0
8. RV & AV Sparta 9 feb26 jan25 mei 9 mrt 1 dec1 - 211 mei 27 okt4 - 115 dec13 apr17 nov23 mrt
9. VV Spirit 3 nov 6 apr1 - 119 jan16 feb 2 feb4 - 216 mrt 11 mei5 - 2 1 dec 8 dec25 mei
10. SSS19 jan 8 dec 2 feb 6 apr3 - 3 3 nov16 mrt16 feb24 nov 0 - 425 mei20 apr2 - 1
11. VV Strijen18 mei1 - 1 8 dec24 nov23 mrt20 apr1 - 5 6 apr 9 feb 9 mrt 26 jan27 okt17 nov
12. SVS Capelle 6 apr18 mei16 mrt2 - 3 2 feb19 jan1 - 1 8 dec20 apr0 - 1 3 nov 24 nov16 feb
13. Vitesse Delft1 - 023 mrt2 - 3 3 nov4 - 016 feb25 mei 2 feb13 apr 1 dec16 mrt11 mei 15 dec
14. VV Zuidland 8 dec24 nov 3 nov20 apr16 mrt0 - 1 9 feb19 jan4 - 318 mei 2 feb2 - 2 6 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie