Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 GDA 16 11 4 1 37 73 21  
2 SV Loosduinen 16 11 4 1 37 46 10  
3 SV Erasmus 16 9 1 6 28 62 27  
4 BMT 14 8 2 4 26 33 16  
5 GSC ESDO 16 7 4 5 25 58 36  
6 MSV '71 16 8 1 7 25 37 27  
7 RVC Celeritas 15 7 3 5 24 46 20  
8 PGS-VOGEL 15 7 3 5 24 40 30  
9 RAS 16 7 3 6 24 31 24  
10 TAC '90 16 6 3 7 21 36 36  
11 Quintus 16 4 6 6 18 40 34  
12 HPSV 16 4 2 10 14 27 64  
13 SV Houtwijk 16 2 2 12 8 22 39  
14 SCS Wanica Star 16 0 0 16 0 6 173  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
110
Totaal aantal doelpunten
557
Totaal aantal doelpunten (thuis)
289
Totaal aantal doelpunten (uit)
268
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,44
Grootste overwinning (thuis) 
Erasmus - Wanica Star (22 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Wanica Star - GDA (0 - 20)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Erasmus - Wanica Star (22 - 0)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMT2. SV Erasmus3. GDA4. GSC ESDO5. SV Houtwijk6. HPSV7. SV Loosduinen8. MSV '719. PGS-VOGEL10. Quintus11. RAS12. RVC Celeritas13. TAC '9014. SCS Wanica Star
1. BMT 2 - 120 apr4 - 216 mrt3 - 00 - 118 mei5 - 01 - 13 - 423 feb1 - 0 6 apr
2. SV Erasmus23 feb 18 mei7 - 33 - 113 apr23 mrt3 - 11 - 32 - 320 apr2 - 0 9 mrt22 - 0
3. GDA2 - 12 - 2 16 mrt25 mei11 mei13 apr3 - 21 - 14 - 02 - 03 - 223 mrt23 feb
4. GSC ESDO 9 mrt11 mei1 - 3 13 apr3 - 20 - 223 feb23 mrt2 - 22 - 218 mei5 - 419 - 1
5. SV Houtwijk0 - 2 6 apr1 - 52 - 0 0 - 323 feb1 - 41 - 1 9 mrt0 - 120 apr1 - 318 mei
6. HPSV0 - 04 - 31 - 1620 apr23 mrt 0 - 10 9 mrt23 feb3 - 318 mei 6 apr3 - 14 - 2
7. SV Loosduinen1 - 01 - 01 - 1 6 apr3 - 14 - 1 2 - 1 9 mrt20 apr2 - 01 - 118 mei11 - 0
8. MSV '713 - 41 - 0 6 apr0 - 34 - 13 - 016 mrt 25 mei1 - 31 - 12 - 12 - 020 apr
9. PGS-VOGEL16 feb16 mrt1 - 31 - 44 - 22 - 11 - 03 - 1 18 mei 6 apr0 - 620 apr17 - 0
10. Quintus11 mei2 - 32 - 22 - 51 - 125 mei1 - 113 apr2 - 4 16 mrt1 - 23 - 113 - 0
11. RAS13 apr2 - 32 - 325 mei11 mei5 - 11 - 423 mrt1 - 02 - 1 0 - 023 feb 9 mrt
12. RVC Celeritas23 mrt25 mei 9 mrt2 - 22 - 14 - 111 mei2 - 413 apr23 feb2 - 0 1 - 29 - 1
13. TAC '9025 mei2 - 34 - 32 - 23 - 25 - 32 - 211 mei2 - 2 6 apr0 - 216 mrt 5 - 1
14. SCS Wanica Star1 - 70 - 70 - 200 - 50 - 716 mrt25 mei0 - 711 mei23 mrt0 - 80 - 1213 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie