Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ammerstolse SV 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Bergambacht 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Bolnes 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV CKC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gouderak 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hillegersberg 0 0 0 0 0 0 0  
7 HOV/DJSCR 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV HWD 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Nieuwerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
10 NOC Kralingen 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Ommoord 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SDV 0 0 0 0 0 0 0  
13 Swift Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zestienhoven 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ammerstolse SV2. VV Bergambacht3. SV Bolnes4. VV CKC5. VV Gouderak6. VV Hillegersberg7. HOV/DJSCR8. VV HWD9. VV Nieuwerkerk10. NOC Kralingen11. SV Ommoord12. VV SDV13. Swift Boys14. Zestienhoven
1. Ammerstolse SV 22 sep23 mrt 1 dec15 dec 3 nov11 mei20 okt13 apr 2 feb16 mrt25 mei 6 okt16 feb
2. VV Bergambacht 9 feb 29 sep17 nov26 jan18 mei27 okt20 apr 9 mrt13 okt13 apr23 mrt15 dec24 nov
3. SV Bolnes19 jan16 feb 13 apr11 mei 2 feb 6 okt16 mrt15 dec 3 nov25 mei 1 dec20 okt22 sep
4. VV CKC20 apr 2 feb 8 dec  6 okt 6 apr25 mei19 jan24 nov16 feb20 okt16 mrt22 sep 3 nov
5. VV Gouderak 6 apr 3 nov24 nov18 mei 20 apr29 sep 8 dec13 okt19 jan 2 feb 9 feb16 mrt20 okt
6. VV Hillegersberg26 jan 6 okt17 nov15 dec 1 dec  9 feb29 sep23 mrt20 okt11 mei13 apr25 mei16 mrt
7. HOV/DJSCR24 nov16 mrt18 mei13 okt16 feb22 sep  6 apr20 apr 8 dec 3 nov20 okt 2 feb19 jan
8. VV HWD 9 mrt 1 dec27 okt23 mrt13 apr16 feb15 dec 26 jan22 sep 6 okt17 nov11 mei25 mei
9. VV Nieuwerkerk 8 dec20 okt 6 apr11 mei25 mei19 jan 1 dec 3 nov 16 mrt22 sep 6 okt16 feb 2 feb
10. NOC Kralingen17 nov25 mei26 jan29 sep23 mrt 9 mrt13 apr 9 feb27 okt 15 dec11 mei 1 dec 6 okt
11. SV Ommoord27 okt 8 dec13 okt 9 mrt17 nov24 nov26 jan18 mei 9 feb 6 apr 29 sep23 mrt20 apr
12. VV SDV13 okt19 jan20 apr27 okt22 sep 8 dec 9 mrt 2 feb18 mei24 nov16 feb  3 nov 6 apr
13. Swift Boys18 mei 6 apr 9 mrt 9 feb27 okt13 okt17 nov24 nov29 sep20 apr19 jan26 jan  8 dec
14. Zestienhoven29 sep11 mei 9 feb26 jan 9 mrt27 okt23 mrt13 okt17 nov18 mei 1 dec15 dec13 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie