Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Aarlanderveen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alphense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 Floreant BGC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Football Factory 0 0 0 0 0 0 0  
5 V & AV Hazerswoudse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Kickers '69 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Koudekerk 0 0 0 0 0 0 0  
8 LSVV '70 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Meerburg 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Oegstgeest 0 0 0 0 0 0 0  
11 Roodenburg 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SJC 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Woubrugge 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zevenhoven 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Aarlanderveen2. Alphense Boys3. Floreant BGC4. Football Factory5. V & AV Hazerswoudse Boys6. SV Kickers '697. VV Koudekerk8. LSVV '709. VV Meerburg10. FC Oegstgeest11. Roodenburg12. VV SJC13. VV Woubrugge14. SV Zevenhoven
1. SV Aarlanderveen  3 nov16 mrt 2 feb16 feb22 sep11 mei20 okt15 dec13 apr25 mei23 mrt 6 okt 1 dec
2. Alphense Boys26 jan 11 mei20 okt16 mrt 6 okt 9 feb29 sep 1 dec23 mrt13 apr17 nov25 mei15 dec
3. Floreant BGC27 okt24 nov  6 apr20 apr 8 dec26 jan18 mei17 nov 9 feb29 sep13 okt23 mrt 9 mrt
4. Football Factory17 nov 9 mrt15 dec  6 okt25 mei13 apr 9 feb23 mrt27 okt11 mei26 jan 1 dec29 sep
5. V & AV Hazerswoudse Boys29 sep27 okt 1 dec18 mei 11 mei23 mrt13 okt 9 mrt17 nov15 dec 9 feb13 apr26 jan
6. SV Kickers '69 9 feb18 mei13 apr13 okt24 nov 27 okt20 apr26 jan 9 mrt23 mrt29 sep15 dec17 nov
7. VV Koudekerk24 nov22 sep 3 nov 8 dec19 jan16 mrt  6 apr16 feb20 apr20 okt18 mei 2 feb13 okt
8. LSVV '70 9 mrt16 feb 6 okt22 sep25 mei 1 dec15 dec 13 apr26 jan17 nov27 okt11 mei23 mrt
9. VV Meerburg 6 apr20 apr 2 feb19 jan20 okt 3 nov29 sep 8 dec 13 okt 9 feb24 nov16 mrt18 mei
10. FC Oegstgeest 8 dec19 jan22 sep16 mrt 2 feb20 okt 1 dec 3 nov25 mei  6 okt 6 apr16 feb11 mei
11. Roodenburg13 okt 8 dec16 feb24 nov 6 apr19 jan 9 mrt 2 feb22 sep18 mei 20 apr 3 nov27 okt
12. VV SJC19 jan 2 feb25 mei 3 nov22 sep16 feb 6 okt16 mrt11 mei15 dec 1 dec 20 okt13 apr
13. VV Woubrugge18 mei13 okt19 jan20 apr 8 dec 6 apr17 nov24 nov27 okt29 sep26 jan 9 mrt  9 feb
14. SV Zevenhoven20 apr 6 apr20 okt16 feb 3 nov 2 feb25 mei19 jan 6 okt24 nov16 mrt 8 dec22 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie