Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alphia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Be Fair 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauw Zwart 0 0 0 0 0 0 0  
4 BSC '68 0 0 0 0 0 0 0  
5 CVC Reeuwijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 DSVP 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV DWO 0 0 0 0 0 0 0  
8 Lugdunum 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Nieuwkoop 0 0 0 0 0 0 0  
10 Van Nispen 0 0 0 0 0 0 0  
11 NSV '46 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sporting Leiden 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVSB 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwammerdam 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphia2. Be Fair3. Blauw Zwart4. BSC '685. CVC Reeuwijk6. DSVP7. SV DWO8. Lugdunum9. SV Nieuwkoop10. Van Nispen11. NSV '4612. Sporting Leiden13. VVSB14. VV Zwammerdam
1. Alphia 16 feb 6 okt25 mei11 mei 2 feb22 sep15 dec 3 nov13 apr23 mrt16 mrt20 okt 1 dec
2. Be Fair29 sep 13 apr15 dec23 mrt18 mei11 mei 9 mrt27 okt17 nov 9 feb 1 dec13 okt26 jan
3. Blauw Zwart18 mei 8 dec 26 jan17 nov20 apr 6 apr27 okt13 okt29 sep 9 mrt19 jan24 nov 9 feb
4. BSC '6813 okt 6 apr 3 nov  9 mrt24 nov19 jan22 sep 8 dec18 mei20 apr16 feb 2 feb27 okt
5. CVC Reeuwijk24 nov19 jan 2 feb20 okt  8 dec16 mrt16 feb22 sep20 apr18 mei 3 nov 6 apr13 okt
6. DSVP17 nov 6 okt 1 dec11 mei13 apr 25 mei23 mrt 9 mrt27 okt26 jan15 dec 9 feb29 sep
7. SV DWO 9 feb24 nov15 dec23 mrt27 okt13 okt 26 jan18 mei 9 mrt29 sep13 apr20 apr17 nov
8. Lugdunum 6 apr20 okt16 mrt 9 feb29 sep19 jan 3 nov 20 apr13 okt24 nov 2 feb 8 dec18 mei
9. SV Nieuwkoop26 jan16 mrt25 mei13 apr 9 feb20 okt 6 okt 1 dec 23 mrt17 nov11 mei29 sep15 dec
10. Van Nispen 8 dec 2 feb16 feb 6 okt 1 dec16 mrt20 okt25 mei19 jan  6 apr22 sep 3 nov11 mei
11. NSV '4619 jan22 sep20 okt 1 dec 6 okt 3 nov16 feb11 mei 2 feb15 dec 25 mei16 mrt13 apr
12. Sporting Leiden27 okt20 apr23 mrt29 sep26 jan 6 apr 8 dec17 nov24 nov 9 feb13 okt 18 mei 9 mrt
13. VVSB 9 mrt25 mei11 mei17 nov15 dec22 sep 1 dec13 apr16 feb26 jan27 okt 6 okt 23 mrt
14. VV Zwammerdam20 apr 3 nov22 sep16 mrt25 mei16 feb 2 feb 6 okt 6 apr24 nov 8 dec20 okt19 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie