Zondag 3e klasse Hoog B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Wilhelmus 3 2 1 0 7 11 4  
2 COAL 3 2 1 0 7 8 3  
3 HMSH 3 2 1 0 7 4 1  
4 SV DHL 3 2 0 1 6 7 7  
5 ODB 3 1 2 0 5 3 1  
6 Full Speed 3 1 1 1 4 12 6  
7 SV WCR 3 1 1 1 4 6 7  
8 SV Charlois 3 1 1 1 4 3 4  
9 Kethel Spaland 3 1 0 2 3 6 7  
10 VV Dubbeldam 3 1 0 2 3 4 6  
11 VV SEP 3 0 0 3 0 2 8  
12 SC REMO 3 0 0 3 0 2 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
18
Totaal aantal doelpunten
68
Totaal aantal doelpunten (thuis)
37
Totaal aantal doelpunten (uit)
31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,72
Grootste overwinning (thuis) 
Full Speed - REMO SC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
REMO SC - DHL (0 - 4)
SEP - Kethel Spaland (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Full Speed - REMO SC (7 - 0)
WCR - Full Speed (4 - 3)



Zondag 3e klasse Hoog B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Charlois2. COAL3. SV DHL4. VV Dubbeldam5. Full Speed6. HMSH7. Kethel Spaland8. ODB9. SC REMO10. VV SEP11. SV WCR12. VV Wilhelmus
1. SV Charlois 2 - 226 mei 24 mrt 7 apr12 mei    14 apr
2. COAL  12 mei  7 apr26 mei3 - 0  24 mrt14 apr 
3. SV DHL   19 mei 24 mrt 22 apr 3 - 231 mrt 
4. VV Dubbeldam0 - 11 - 3    14 apr 7 apr 26 mei12 mei 
5. Full Speed  14 apr31 mrt 12 mei 26 mei7 - 0  2 - 2
6. HMSH   22 apr  31 mrt0 - 0  3 - 119 mei
7. Kethel Spaland   7 apr 22 apr  24 mrt26 mei  2 - 4
8. ODB2 - 019 mei      12 mei14 apr1 - 131 mrt
9. SC REMO19 mei31 mrt0 - 42 - 3 14 apr      
10. VV SEP31 mrt   19 mei0 - 10 - 4 22 apr   
11. SV WCR22 apr   4 - 3 19 mei 24 mrt 7 apr  
12. VV Wilhelmus 22 apr5 - 024 mrt     7 apr12 mei26 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse Hoog B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie