Zondag 2e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 TAC '90 11 7 4 0 25 34 10  
2 HVV 11 6 4 1 22 24 13  
3 SV ROAC 11 6 4 1 22 18 10  
4 Altior 11 6 0 5 18 31 26  
5 Foreholte 11 5 3 3 18 19 19  
6 Teylingen 11 4 4 3 16 20 20  
7 VV ONA 10 4 3 3 15 17 16  
8 KDO 10 4 2 4 14 22 18  
9 HVV Laakkwartier 11 3 5 3 14 16 19  
10 RKSV DOSR 11 4 1 6 13 13 19  
11 Stompwijk '92 11 3 2 6 11 18 20  
12 RVC '33 11 3 1 7 10 13 24  
13 ESTO 11 3 0 8 9 14 31  
14 GDA 11 1 1 9 4 12 26  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
76
Totaal aantal doelpunten
271
Totaal aantal doelpunten (thuis)
152
Totaal aantal doelpunten (uit)
119
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,57
Grootste overwinning (thuis) 
TAC '90 - ESTO (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
 
 
 
 
Altior - KDO (2 - 5)
Stompwijk '92 - KDO (2 - 5)
Foreholte - Altior (1 - 4)
ESTO - Stompwijk '92 (1 - 4)
ESTO - Altior (0 - 3)
RVC '33 - HVV (0 - 3)
DOSR - ONA (0 - 3)
GDA - TAC '90 (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Altior - Stompwijk '92 (6 - 3)



Zondag 2e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Altior2. RKSV DOSR3. ESTO4. Foreholte5. GDA6. HVV7. KDO8. HVV Laakkwartier9. VV ONA10. SV ROAC11. RVC '3312. Stompwijk '9213. TAC '9014. Teylingen
1. Altior 3 - 210 mrt 3 feb5 - 32 - 32 - 517 feb 7 apr21 apr3 - 26 - 320 jan19 mei
2. RKSV DOSR12 mei 14 apr10 feb10 mrt24 mrt1 - 116 dec0 - 327 jan2 - 01 - 026 mei3 - 0
3. ESTO0 - 32 - 0  7 apr2 - 117 feb 3 feb4 - 120 jan19 mei1 - 21 - 417 mrt21 apr
4. Foreholte1 - 41 - 016 dec 17 feb14 apr12 mei4 - 126 mei1 - 124 mrt10 mrt0 - 127 jan
5. GDA14 apr1 - 210 feb0 - 2 2 - 426 mei12 mei17 mrt1 - 216 dec27 jan0 - 324 mrt
6. HVV10 feb20 jan2 - 00 - 021 apr 17 mrt 3 feb5 - 13 - 219 mei 7 apr1 - 11 - 1
7. KDO27 jan21 apr3 - 13 - 40 - 23 - 1 20 jan 9 dec10 mrt10 feb19 mei 7 apr2 - 2
8. HVV Laakkwartier3 - 1 7 apr27 jan19 mei0 - 01 - 124 mrt 21 apr1 - 110 mrt1 - 03 - 510 feb
9. VV ONA16 dec19 mei24 mrt3 - 33 - 110 mrt14 apr1 - 1 10 feb27 jan1 - 012 mei1 - 2
10. SV ROAC1 - 02 - 13 - 017 mrt 3 feb12 mei1 - 026 mei3 - 1 14 apr20 jan17 feb16 dec
11. RVC '3317 mrt17 feb26 mei20 jan 7 apr0 - 32 - 01 - 30 - 21 - 1 21 apr 3 feb3 - 1
12. Stompwijk '9226 mei 3 feb12 mei2 - 33 - 116 dec2 - 517 mrt17 feb24 mrt3 - 0 0 - 014 apr
13. TAC '9024 mrt6 - 18 - 021 apr19 mei27 jan16 dec14 apr1 - 11 - 15 - 210 feb 10 mrt
14. Teylingen3 - 217 mrt4 - 34 - 020 jan26 mei17 feb1 - 1 3 feb 7 apr12 mei1 - 11 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie