Zondag 2e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Altior 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKSV DOSR 0 0 0 0 0 0 0  
3 ESTO 0 0 0 0 0 0 0  
4 Foreholte 0 0 0 0 0 0 0  
5 GDA 0 0 0 0 0 0 0  
6 HVV 0 0 0 0 0 0 0  
7 KDO 0 0 0 0 0 0 0  
8 HVV Laakkwartier 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV ONA 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV ROAC 0 0 0 0 0 0 0  
11 RVC '33 0 0 0 0 0 0 0  
12 Stompwijk '92 0 0 0 0 0 0 0  
13 TAC '90 0 0 0 0 0 0 0  
14 Teylingen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Altior2. RKSV DOSR3. ESTO4. Foreholte5. GDA6. HVV7. KDO8. HVV Laakkwartier9. VV ONA10. SV ROAC11. RVC '3312. Stompwijk '9213. TAC '9014. Teylingen
1. Altior 25 nov10 mrt 3 feb 9 dec23 sep 4 nov17 feb 7 apr21 apr28 okt14 okt20 jan19 mei
2. RKSV DOSR12 mei 14 apr10 feb10 mrt24 mrt 2 dec16 dec 7 okt27 jan30 sep18 nov26 mei28 okt
3. ESTO21 okt 9 dec  7 apr23 sep17 feb 3 feb 4 nov20 jan19 mei14 okt25 nov17 mrt21 apr
4. Foreholte18 nov23 sep16 dec 17 feb14 apr12 mei 7 okt26 mei28 okt24 mrt10 mrt 2 dec27 jan
5. GDA14 apr21 okt10 feb30 sep  2 dec26 mei12 mei17 mrt18 nov16 dec27 jan 7 okt24 mrt
6. HVV10 feb20 jan30 sep 9 dec21 apr 17 mrt 3 feb21 okt25 nov19 mei 7 apr 4 nov14 okt
7. KDO27 jan21 apr18 nov25 nov14 okt28 okt 20 jan 9 dec10 mrt10 feb19 mei 7 apr30 sep
8. HVV Laakkwartier30 sep 7 apr27 jan19 mei25 nov18 nov24 mrt 21 apr14 okt10 mrt28 okt 9 dec10 feb
9. VV ONA16 dec19 mei24 mrt14 okt28 okt10 mrt14 apr 2 dec 10 feb27 jan30 sep12 mei18 nov
10. SV ROAC 2 dec 4 nov 7 okt17 mrt 3 feb12 mei21 okt26 mei23 sep 14 apr20 jan17 feb16 dec
11. RVC '3317 mrt17 feb26 mei20 jan 7 apr 7 okt23 sep21 okt 4 nov 9 dec 21 apr 3 feb25 nov
12. Stompwijk '9226 mei 3 feb12 mei21 okt 4 nov16 dec 7 okt17 mrt17 feb24 mrt 2 dec 23 sep14 apr
13. TAC '9024 mrt14 okt28 okt21 apr19 mei27 jan16 dec14 apr25 nov30 sep18 nov10 feb 10 mrt
14. Teylingen 7 okt17 mrt 2 dec 4 nov20 jan26 mei17 feb23 sep 3 feb 7 apr12 mei 9 dec21 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie