Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VFC 11 9 2 0 29 47 7  
2 SC Victoria '04 11 8 2 1 26 36 10  
3 VOB 11 7 4 0 25 27 10  
4 PPSC 12 7 2 3 23 36 21  
5 Hermes-DVS 12 7 0 5 21 55 28  
6 SV Rotterdam United 12 6 1 5 19 33 29  
7 Maense 10 5 2 3 17 26 25  
8 Spartaan 1920 11 4 1 6 13 34 35  
9 LMO 11 3 2 6 11 34 32  
10 De Egelantier Boys 10 2 1 7 7 21 52  
11 Overmaas 11 2 1 8 7 23 43  
12 SVV 11 2 1 8 7 24 46  
13 GLZ Delfshaven 11 0 1 10 1 11 69  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
72
Totaal aantal doelpunten
407
Totaal aantal doelpunten (thuis)
187
Totaal aantal doelpunten (uit)
220
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
3,06
Grootste overwinning (thuis) 
 
Spartaan 1920 - GLZ Delfshaven (8 - 1)
VFC - Spartaan 1920 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
GLZ Delfshaven - LMO (1 - 14)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
GLZ Delfshaven - LMO (1 - 14)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. De Egelantier Boys2. GLZ Delfshaven3. Hermes-DVS4. LMO5. Maense6. Overmaas7. PPSC8. SV Rotterdam United9. Spartaan 192010. SVV11. VFC12. SC Victoria '0413. VOB
1. De Egelantier Boys  9 feb0 - 519 jan22 dec2 - 7 6 apr26 jan18 mei4 - 40 - 1220 apr 9 mrt
2. GLZ Delfshaven2 - 7 1 - 121 - 142 - 52 - 4 2 feb16 mrt20 apr 6 apr25 mei16 feb0 - 0
3. Hermes-DVS11 mei23 mrt 6 - 425 mei13 apr6 - 34 - 2 9 mrt16 feb0 - 31 - 21 - 5
4. LMO23 mrt 9 mrt18 mei 20 apr2 - 21 - 23 - 26 - 32 - 726 jan 6 apr0 - 4
5. Maense13 apr26 jan3 - 02 - 0  9 mrt11 mei1 - 43 - 34 - 323 mrt18 mei 9 feb
6. Overmaas16 mrt18 mei1 - 9 2 feb1 - 5 2 - 5 9 feb 6 apr20 apr0 - 519 jan1 - 2
7. PPSC6 - 16 - 020 apr13 apr3 - 326 jan 23 mrt 9 feb18 mei1 - 21 - 31 - 1
8. SV Rotterdam United4 - 13 - 1 2 feb16 feb 6 apr3 - 22 - 4 5 - 46 - 4 9 mrt0 - 220 apr
9. Spartaan 19202 - 38 - 14 - 316 mrt16 feb6 - 20 - 125 mei 3 - 111 mei 2 feb23 mrt
10. SVV25 mei2 - 1
(Restant)
0 - 811 mei16 mrt2 - 10 - 313 apr26 jan  9 feb0 - 62 - 4
11. VFC 2 feb6 - 0 6 apr2 - 119 jan16 feb16 mrt2 - 17 - 05 - 1 1 - 118 mei
12. SC Victoria '047 - 24 - 1 9 feb1 - 16 - 023 mrt25 mei11 mei3 - 1 9 mrt13 apr 26 jan
13. VOB3 - 113 apr16 mrt25 mei3 - 011 mei16 feb1 - 119 jan 2 feb2 - 22 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie