Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 De Egelantier Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 GLZ Delfshaven 0 0 0 0 0 0 0  
3 Hermes-DVS 0 0 0 0 0 0 0  
4 LMO 0 0 0 0 0 0 0  
5 Maense 0 0 0 0 0 0 0  
6 Overmaas 0 0 0 0 0 0 0  
7 PPSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Rotterdam United 0 0 0 0 0 0 0  
9 Spartaan 1920 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VFC 0 0 0 0 0 0 0  
12 SC Victoria '04 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOB 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. De Egelantier Boys2. GLZ Delfshaven3. Hermes-DVS4. LMO5. Maense6. Overmaas7. PPSC8. SV Rotterdam United9. Spartaan 192010. SVV11. VFC12. SC Victoria '0413. VOB
1. De Egelantier Boys  9 feb24 nov19 jan 8 dec27 okt 6 apr26 jan18 mei13 okt17 nov20 apr 9 mrt
2. GLZ Delfshaven22 sep 19 jan20 okt 3 nov 6 okt 2 feb16 mrt20 apr 6 apr25 mei16 feb 8 dec
3. Hermes-DVS11 mei23 mrt  6 okt25 mei13 apr 1 dec17 nov 9 mrt16 feb15 dec22 sep27 okt
4. LMO23 mrt 9 mrt18 mei 20 apr17 nov 8 dec29 sep27 okt24 nov26 jan 6 apr13 okt
5. Maense13 apr26 jan13 okt 1 dec  9 mrt11 mei15 dec29 sep27 okt23 mrt18 mei 9 feb
6. Overmaas16 mrt18 mei 8 dec 2 feb20 okt  3 nov 9 feb 6 apr20 apr29 sep19 jan24 nov
7. PPSC15 dec17 nov20 apr13 apr24 nov26 jan 23 mrt 9 feb18 mei27 okt13 okt29 sep
8. SV Rotterdam United 3 nov27 okt 2 feb16 feb 6 apr22 sep19 jan 13 okt 8 dec 9 mrt24 nov20 apr
9. Spartaan 1920 6 okt 1 dec20 okt16 mrt16 feb15 dec22 sep25 mei  3 nov11 mei 2 feb23 mrt
10. SVV25 mei15 dec29 sep11 mei16 mrt 1 dec 6 okt13 apr26 jan  9 feb20 okt17 nov
11. VFC 2 feb13 okt 6 apr 3 nov19 jan16 feb16 mrt20 okt24 nov22 sep  8 dec18 mei
12. SC Victoria '04 1 dec29 sep 9 feb15 dec 6 okt23 mrt25 mei11 mei17 nov 9 mrt13 apr 26 jan
13. VOB20 okt13 apr16 mrt25 mei22 sep11 mei16 feb 1 dec19 jan 2 feb 6 okt 3 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie