Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BZC/Zuiderpark 14 9 3 2 30 55 21  
2 SCO '63 14 10 0 4 30 32 14  
3 ZBC '97 14 9 2 3 28 34 23 -1
4 ZBVH 14 8 3 3 27 34 20  
5 Zinkwegse Boys 13 8 2 3 26 29 23  
6 Goudswaardse Boys 13 7 3 3 24 24 20  
7 GSC/ODS 14 7 2 5 23 36 24  
8 VV GOZ 15 6 4 5 22 41 26  
9 VV Hekelingen 14 6 2 6 20 33 29  
10 SV WCR 14 3 3 8 12 19 29  
11 NBSVV 14 1 3 10 6 15 43  
12 TransvaliaZW 14 0 4 10 4 13 46  
13 SV Simonshaven 15 0 3 12 3 16 63  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
91
Totaal aantal doelpunten
381
Totaal aantal doelpunten (thuis)
195
Totaal aantal doelpunten (uit)
186
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,19
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
BZC/Zuiderpark - Simonshaven (10 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
NBSVV - BZC/Zuiderpark (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
BZC/Zuiderpark - Simonshaven (10 - 1)
GOZ - Simonshaven (9 - 2)



Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BZC/Zuiderpark2. Goudswaardse Boys3. VV GOZ4. GSC/ODS5. VV Hekelingen6. NBSVV7. SCO '638. SV Simonshaven9. TransvaliaZW10. SV WCR11. ZBC '9712. ZBVH13. Zinkwegse Boys
1. BZC/Zuiderpark 1 - 12 - 0 9 mrt25 mei8 - 13 - 210 - 123 feb11 mei3 - 413 apr23 mrt
2. Goudswaardse Boys 6 apr 2 - 10 - 4 2 mrt2 - 118 mei3 - 120 apr2 - 12 - 116 feb0 - 2
3. VV GOZ3 - 3 9 mrt 3 - 0 6 apr1 - 120 apr9 - 218 mei5 - 01 - 52 - 31 - 1
4. GSC/ODS4 - 411 mei25 mei 2 - 43 - 023 mrt16 mrt13 apr5 - 30 - 03 - 11 - 3
5. VV Hekelingen0 - 423 mrt1 - 50 - 3 4 - 02 - 08 - 12 - 213 apr18 mei 9 mrt23 feb
6. NBSVV0 - 82 - 313 apr23 feb16 mrt 0 - 111 mei23 mrt25 mei1 - 21 - 41 - 1
7. SCO '6316 mrt3 - 14 - 31 - 01 - 22 - 0 25 mei6 - 12 - 01 - 011 mei13 apr
8. SV Simonshaven18 mei23 feb0 - 20 - 420 apr2 - 50 - 3 2 - 223 mrt 6 apr1 - 6 9 mrt
9. TransvaliaZW1 - 40 - 51 - 41 - 50 - 523 feb 6 apr2 - 2 0 - 016 mrt25 mei11 mei
10. SV WCR1 - 22 - 223 feb18 mei2 - 02 - 2 9 mrt2 - 15 - 1 20 apr0 - 40 - 1
11. ZBC '972 - 113 apr11 mei4 - 23 - 2 9 mrt23 feb2 - 21 - 0 2 mrt 23 mrt5 - 4
12. ZBVH1 - 21 - 11 - 1 6 apr1 - 120 apr2 - 13 - 13 - 116 mrt2 - 1 18 mei
13. Zinkwegse Boys 2 mrt25 mei16 mrt20 apr5 - 2 6 apr0 - 52 - 02 - 12 - 12 - 44 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie