Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BZC/Zuiderpark 24 16 5 3 52 90 31 -1
2 ZBC '97 24 17 2 5 52 68 37 -1
3 SCO '63 24 17 1 6 50 59 24 -2
4 ZBVH 24 14 3 7 45 55 34  
5 Goudswaardse Boys 24 13 5 6 44 45 36  
6 VV Hekelingen 24 12 6 6 42 57 36  
7 GSC/ODS 24 12 2 10 38 63 48  
8 Zinkwegse Boys 24 10 4 10 34 44 55  
9 VV GOZ 24 9 5 10 32 65 51  
10 SV WCR 24 7 2 15 23 36 50  
11 NBSVV 24 3 3 18 12 23 71  
12 TransvaliaZW 24 2 3 19 9 26 88  
13 SV Simonshaven 24 2 3 19 9 27 97  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
156
Totaal aantal doelpunten
658
Totaal aantal doelpunten (thuis)
335
Totaal aantal doelpunten (uit)
323
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,07
Grootste overwinning (thuis) 
BZC/Zuiderpark - Simonshaven (10 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
NBSVV - BZC/Zuiderpark (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
BZC/Zuiderpark - Simonshaven (10 - 1)
GOZ - Simonshaven (9 - 2)
GSC/ODS - GOZ (3 - 8)



Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BZC/Zuiderpark2. Goudswaardse Boys3. VV GOZ4. GSC/ODS5. VV Hekelingen6. NBSVV7. SCO '638. SV Simonshaven9. TransvaliaZW10. SV WCR11. ZBC '9712. ZBVH13. Zinkwegse Boys
1. BZC/Zuiderpark 1 - 12 - 03 - 21 - 18 - 13 - 210 - 17 - 04 - 03 - 40 - 16 - 1
2. Goudswaardse Boys1 - 3 2 - 10 - 40 - 02 - 10 - 33 - 12 - 12 - 12 - 11 - 00 - 2
3. VV GOZ3 - 30 - 2 3 - 01 - 41 - 10 - 29 - 25 - 25 - 01 - 52 - 31 - 1
4. GSC/ODS4 - 42 - 43 - 8 2 - 43 - 02 - 12 - 37 - 05 - 30 - 03 - 11 - 3
5. VV Hekelingen0 - 41 - 11 - 50 - 3 4 - 02 - 08 - 12 - 23 - 14 - 13 - 02 - 2
6. NBSVV0 - 82 - 32 - 11 - 40 - 3 0 - 12 - 30 - 20 - 21 - 21 - 41 - 1
7. SCO '632 - 23 - 14 - 31 - 01 - 22 - 0 7 - 06 - 12 - 01 - 02 - 14 - 1
8. SV Simonshaven2 - 42 - 70 - 20 - 40 - 32 - 50 - 3 2 - 20 - 50 - 21 - 61 - 2
9. TransvaliaZW1 - 40 - 51 - 41 - 50 - 52 - 31 - 22 - 2 0 - 31 - 80 - 34 - 2
10. SV WCR1 - 22 - 22 - 30 - 12 - 02 - 20 - 32 - 15 - 1 1 - 20 - 40 - 1
11. ZBC '972 - 13 - 06 - 44 - 23 - 23 - 03 - 12 - 21 - 00 - 3 6 - 05 - 4
12. ZBVH1 - 21 - 11 - 13 - 21 - 15 - 02 - 13 - 13 - 15 - 02 - 1 3 - 0
13. Zinkwegse Boys0 - 51 - 32 - 21 - 25 - 23 - 00 - 52 - 02 - 12 - 12 - 44 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie