Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bodegraven 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Gouda 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Kamerik 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Linschoten 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Moerkapelle 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Moordrecht 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV De Rijnstreek 0 0 0 0 0 0 0  
8 ROHDA '76 0 0 0 0 0 0 0  
9 SIVEO '60 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Sportief 0 0 0 0 0 0 0  
11 SPV '81 0 0 0 0 0 0 0  
12 VEP 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV WDS 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC Woerden 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bodegraven2. SV Gouda3. VV Kamerik4. VV Linschoten5. VV Moerkapelle6. VV Moordrecht7. VV De Rijnstreek8. ROHDA '769. SIVEO '6010. VV Sportief11. SPV '8112. VEP13. VV WDS14. SC Woerden
1. VV Bodegraven 20 okt 8 dec29 sep18 mei 2 feb 6 apr19 jan24 nov16 mrt13 okt20 apr 3 nov 9 feb
2. SV Gouda 9 mrt 13 okt23 mrt26 jan 1 dec29 sep18 mei 9 feb13 apr17 nov27 okt11 mei15 dec
3. VV Kamerik13 apr25 mei 15 dec23 mrt 6 okt 9 mrt22 sep27 okt11 mei26 jan16 feb 1 dec17 nov
4. VV Linschoten16 feb19 jan 6 apr 13 okt 3 nov24 nov 8 dec18 mei 2 feb20 apr22 sep16 mrt20 okt
5. VV Moerkapelle 6 okt 3 nov19 jan25 mei 20 okt20 apr16 feb 8 dec22 sep24 nov 6 apr 2 feb16 mrt
6. VV Moordrecht17 nov20 apr18 mei26 jan 9 mrt 27 okt 6 apr13 okt23 mrt 9 feb24 nov 8 dec29 sep
7. VV De Rijnstreek15 dec16 feb20 okt11 mei 1 dec16 mrt  2 feb23 mrt 6 okt13 apr 3 nov22 sep25 mei
8. ROHDA '7623 mrt 6 okt 9 feb13 apr29 sep15 dec17 nov 26 jan 1 dec27 okt 9 mrt25 mei11 mei
9. SIVEO '6011 mei22 sep16 mrt 6 okt13 apr25 mei19 jan 3 nov 20 okt15 dec 2 feb16 feb 1 dec
10. VV Sportief27 okt 8 dec24 nov17 nov 9 feb19 jan18 mei20 apr 9 mrt 29 sep13 okt 6 apr26 jan
11. SPV '8125 mei 2 feb 3 nov 1 dec11 mei22 sep 8 dec16 mrt 6 apr16 feb 19 jan20 okt 6 okt
12. VEP 1 dec16 mrt29 sep 9 feb15 dec11 mei26 jan20 okt17 nov25 mei23 mrt  6 okt13 apr
13. VV WDS26 jan24 nov20 apr27 okt17 nov13 apr 9 feb13 okt29 sep15 dec 9 mrt18 mei 23 mrt
14. SC Woerden22 sep 6 apr 2 feb 9 mrt27 okt16 feb13 okt24 nov20 apr 3 nov18 mei 8 dec19 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie