Zondag 1e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DHC 5 4 1 0 13 16 5  
2 VOC 5 4 0 1 12 14 4  
3 BMT 4 3 1 0 10 9 2  
4 Moerse Boys 4 3 0 1 9 10 6  
5 GLZ Delfshaven 5 3 0 2 9 11 9  
6 SV Den Hoorn 5 2 2 1 8 9 7  
7 Olympia (G) 5 2 1 2 7 11 12  
8 Rood Wit W 5 2 1 2 7 10 11  
9 SV DOSKO 5 2 1 2 7 7 12  
10 CVV Zwervers 5 2 0 3 6 9 10  
11 Spartaan 1920 5 1 1 3 4 10 12  
12 VUC 5 1 1 3 4 8 13  
13 VV Groeneweg 5 0 1 4 1 9 18  
14 VELO 5 0 0 5 0 6 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
34
Totaal aantal doelpunten
139
Totaal aantal doelpunten (thuis)
82
Totaal aantal doelpunten (uit)
57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
 
Spartaan 1920 - Groeneweg (6 - 1)
DHC - Rood Wit W (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
VELO - Rood Wit W (2 - 6)
Spartaan 1920 - GLZ Delfshaven (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
VELO - Rood Wit W (2 - 6)



Zondag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMT2. SV Den Hoorn3. DHC4. SV DOSKO5. GLZ Delfshaven6. VV Groeneweg7. Moerse Boys8. Olympia (G)9. Rood Wit W10. Spartaan 192011. VELO12. VOC13. VUC14. CVV Zwervers
1. BMT 25 nov17 feb4 - 017 mrt 4 nov19 mei2 - 020 jan21 apr 9 dec1 - 0 3 feb 7 apr
2. SV Den Hoorn12 mei 16 dec 2 dec3 - 117 mrt24 mrt26 mei17 feb14 apr 3 feb 4 nov2 - 22 - 1
3. DHC2 - 2 7 apr 19 mei 4 nov 3 feb25 nov10 feb5 - 02 - 020 jan21 apr17 mrt 9 dec
4. SV DOSKO26 mei21 apr0 - 3  3 feb3 - 3 9 dec17 mrt 3 nov25 nov17 feb 7 apr2 - 120 jan
5. GLZ Delfshaven28 okt10 feb27 jan18 nov 14 apr2 - 124 mrt25 nov10 mrt4 - 219 mei16 dec21 apr
6. VV Groeneweg27 jan28 okt18 nov10 mrt 9 dec 2 - 42 - 321 apr10 feb 7 apr25 nov24 mrt19 mei
7. Moerse Boys 7 okt20 jan12 mei14 apr17 feb26 mei  2 dec2 - 116 dec 4 nov 3 feb3 - 117 mrt
8. Olympia (G)10 mrt3 - 23 - 428 okt20 jan17 feb21 apr  7 apr19 mei25 nov 9 dec 4 nov 3 feb
9. Rood Wit W24 mrt0 - 010 mrt27 jan12 mei 2 dec10 feb16 dec 18 nov19 mei28 okt14 apr3 - 2
10. Spartaan 1920 2 dec 9 dec26 mei12 mei0 - 46 - 1 7 apr2 - 2 3 feb 17 mrt20 jan17 feb 4 nov
11. VELO14 apr18 nov24 mrt1 - 226 mei16 dec27 jan12 mei2 - 628 okt 10 mrt 2 dec10 feb
12. VOC10 feb27 jan 2 dec16 dec3 - 012 mei18 nov14 apr17 mrt24 mrt3 - 1 26 mei4 - 1
13. VUC18 nov19 mei28 okt10 feb 7 apr20 jan10 mrt27 jan 9 dec3 - 221 apr1 - 4 25 nov
14. CVV Zwervers16 dec10 mrt14 apr24 mrt 2 dec2 - 128 okt18 nov26 mei27 jan3 - 017 feb12 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie