Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Charlois 0 0 0 0 0 0 0  
2 CION 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dilettant 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DRL 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVO '32 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Excelsior Rotterdam 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC IJsselmonde 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Lekkerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
9 Leonidas 0 0 0 0 0 0 0  
10 Perkouw 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Schoonhoven 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVOR 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zwarte Pijl 0 0 0 0 0 0 0  
14 IJVV de Zwervers 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Charlois2. CION3. Dilettant4. SV DRL5. DVO '326. SC Excelsior Rotterdam7. FC IJsselmonde8. VV Lekkerkerk9. Leonidas10. Perkouw11. VV Schoonhoven12. VVOR13. Zwarte Pijl14. IJVV de Zwervers
1. SV Charlois 19 jan22 sep 1 dec25 mei 2 feb 6 apr20 okt11 mei16 mrt 3 nov16 feb 8 dec 6 okt
2. CION23 mrt 11 mei 9 feb 1 dec16 mrt17 nov 6 okt15 dec20 okt29 sep25 mei26 jan13 apr
3. Dilettant 9 feb24 nov 26 jan17 nov20 apr13 okt 8 dec 9 mrt 6 apr18 mei23 mrt27 okt29 sep
4. SV DRL20 apr22 sep 3 nov 16 feb19 jan18 mei16 mrt13 okt 8 dec 6 apr 2 feb24 nov20 okt
5. DVO '3213 okt20 apr 2 feb29 sep 20 okt24 nov 3 nov18 mei19 jan 8 dec16 mrt 6 apr 9 feb
6. SC Excelsior Rotterdam17 nov27 okt 1 dec23 mrt 9 mrt  9 feb11 mei26 jan18 mei13 okt13 apr29 sep15 dec
7. FC IJsselmonde15 dec 2 feb25 mei 6 okt11 mei22 sep 16 feb13 apr 3 nov16 mrt20 okt19 jan 1 dec
8. VV Lekkerkerk 9 mrt18 mei13 apr27 okt26 jan24 nov29 sep 17 nov13 okt20 apr15 dec 9 feb23 mrt
9. Leonidas24 nov 6 apr20 okt25 mei 6 okt 3 nov 8 dec 2 feb 16 feb19 jan22 sep20 apr16 mrt
10. Perkouw27 okt 9 mrt15 dec13 apr23 mrt 6 okt26 jan25 mei29 sep  9 feb 1 dec17 nov11 mei
11. VV Schoonhoven26 jan16 feb 6 okt15 dec13 apr25 mei27 okt 1 dec23 mrt22 sep 11 mei 9 mrt17 nov
12. VVOR29 sep13 okt19 jan17 nov27 okt 8 dec 9 mrt 6 apr 9 feb20 apr24 nov 18 mei26 jan
13. Zwarte Pijl13 apr 3 nov16 mrt11 mei15 dec16 feb23 mrt22 sep 1 dec 2 feb20 okt 6 okt 25 mei
14. IJVV de Zwervers18 mei 8 dec16 feb 9 mrt22 sep 6 apr20 apr19 jan27 okt24 nov 2 feb 3 nov13 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie