Zondag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BSV Limburgia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Caesar 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Eijsden 0 0 0 0 0 0 0  
4 Geusselt Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 GSV '28 0 0 0 0 0 0 0  
6 Haelen 0 0 0 0 0 0 0  
7 Heer 0 0 0 0 0 0 0  
8 Heksenberg 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Hoensbroek 0 0 0 0 0 0 0  
10 Laura-Hopel Combinatie 0 0 0 0 0 0 0  
11 Scharn 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Simpelveld 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sportclub '25 0 0 0 0 0 0 0  
14 Ster De Stein 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BSV Limburgia2. Caesar3. VV Eijsden4. Geusselt Sport5. GSV '286. Haelen7. Heer8. Heksenberg9. FC Hoensbroek10. Laura-Hopel Combinatie11. Scharn12. SV Simpelveld13. Sportclub '2514. Ster De Stein
1. BSV Limburgia 12 mei28 okt30 sep18 nov27 jan24 mrt19 mei14 apr14 okt10 feb 2 dec16 dec10 mrt
2. Caesar25 nov 19 mei10 feb10 mrt18 nov28 okt14 okt16 dec21 apr30 sep14 apr24 mrt27 jan
3. VV Eijsden17 mrt 7 okt 27 jan24 mrt16 dec10 feb21 okt26 mei30 sep18 nov12 mei14 apr 2 dec
4. Geusselt Sport17 feb23 sep 4 nov 14 apr 2 dec12 mei 3 feb 7 okt21 okt24 mrt17 mrt26 mei16 dec
5. GSV '28 3 feb21 okt20 jan 9 dec 12 mei 2 dec17 mrt17 feb 4 nov 7 apr23 sep 7 okt26 mei
6. Haelen 4 nov 3 feb 7 apr21 apr25 nov 26 mei17 feb23 sep20 jan 9 dec21 okt17 mrt 7 okt
7. Heer20 jan17 mrt23 sep25 nov21 apr14 okt  9 dec 3 feb 7 apr19 mei 4 nov21 okt17 feb
8. Heksenberg 7 okt26 mei10 mrt18 nov28 okt30 sep14 apr  2 dec10 feb27 jan16 dec12 mei24 mrt
9. FC Hoensbroek 9 dec 7 apr14 okt19 mei30 sep10 feb18 nov21 apr 25 nov10 mrt20 jan27 jan28 okt
10. Laura-Hopel Combinatie26 mei 2 dec17 feb10 mrt27 jan24 mrt16 dec23 sep12 mei 28 okt 7 okt18 nov14 apr
11. Scharn23 sep17 feb 3 feb20 jan16 dec14 apr 7 okt 4 nov21 okt17 mrt 26 mei 2 dec12 mei
12. SV Simpelveld21 apr 9 dec25 nov28 okt10 feb10 mrt27 jan 7 apr24 mrt19 mei14 okt 30 sep18 nov
13. Sportclub '25 7 apr20 jan 9 dec14 okt19 mei28 okt10 mrt25 nov 4 nov 3 feb21 apr17 feb 23 sep
14. Ster De Stein21 okt 4 nov21 apr 7 apr14 okt19 mei30 sep20 jan17 mrt 9 dec25 nov 3 feb10 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie