Zondag 4e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avesteyn 9 7 2 0 23 21 6  
2 Nijnsel 10 6 2 2 20 21 9  
3 DVG 10 5 2 3 17 23 10  
4 Nulandia 10 5 1 4 16 13 12  
5 WEC 9 4 3 2 15 16 11  
6 SCMH 10 4 2 4 14 15 11  
7 SDDL 10 4 2 4 14 16 18  
8 Boxtel 10 4 1 5 13 18 16  
9 Vorstenbossche Boys 10 4 1 5 13 17 24  
10 Cito 10 3 2 5 11 15 16  
11 NLC '03 10 3 2 5 11 9 18  
12 VV Ravenstein 10 3 1 6 10 12 20  
13 VV Boskant 10 2 4 4 10 12 21  
14 Herpinia 10 2 1 7 7 8 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
69
Totaal aantal doelpunten
216
Totaal aantal doelpunten (thuis)
134
Totaal aantal doelpunten (uit)
82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,13
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,94
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,19
Grootste overwinning (thuis) 
 
DVG - NLC '03 (6 - 0)
DVG - Boskant (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Herpinia - Cito (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Nijnsel - Ravenstein (6 - 1)



Zondag 4e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avesteyn2. VV Boskant3. Boxtel4. Cito5. DVG6. Herpinia7. Nijnsel8. NLC '039. Nulandia10. VV Ravenstein11. SCMH12. SDDL13. Vorstenbossche Boys14. WEC
1. Avesteyn 24 mrt10 feb27 jan3 - 24 - 10 - 016 dec4 - 014 apr19 mei4 - 010 mrt21 apr
2. VV Boskant20 jan 3 - 21 - 121 apr0 - 0 7 apr2 - 10 - 017 feb 9 dec10 mrt19 mei 3 feb
3. Boxtel1 - 226 mei 16 dec24 mrt4 - 017 feb2 - 0 3 feb17 mrt0 - 312 mei14 apr2 - 2
4. Cito0 - 110 feb 7 apr 1 - 019 mei2 - 217 mrt20 jan 3 feb21 apr0 - 25 - 1 9 dec
5. DVG17 feb6 - 020 jan12 mei 14 apr2 - 16 - 00 - 126 mei 3 feb1 - 016 dec17 mrt
6. Herpinia 3 feb17 mrt21 apr0 - 4 9 dec 0 - 22 - 017 feb0 - 3 7 apr26 mei4 - 220 jan
7. Nijnsel12 mei16 dec0 - 110 mrt10 feb27 jan 14 apr19 mei6 - 12 - 124 mrt4 - 03 - 2
8. NLC '03 7 apr27 jan19 mei1 - 010 mrt10 feb 9 dec 21 apr20 jan1 - 12 - 02 - 12 - 2
9. Nulandia26 mei12 mei4 - 224 mrt27 jan2 - 00 - 12 - 0 16 dec10 mrt14 apr0 - 210 feb
10. VV Ravenstein 9 dec2 - 10 - 33 - 11 - 310 mrt21 apr24 mrt 7 apr 0 - 127 jan10 feb19 mei
11. SCMH0 - 114 apr27 jan5 - 12 - 216 dec17 mrt26 mei0 - 212 mei 10 feb24 mrt1 - 0
12. SDDL17 mrt3 - 32 - 117 feb19 mei3 - 120 jan 3 feb 9 dec2 - 22 - 1 21 apr 7 apr
13. Vorstenbossche Boys2 - 24 - 2 9 dec26 mei 7 apr12 mei 3 feb17 feb17 mrt2 - 020 jan3 - 2 0 - 3
14. WEC 2 dec2 - 010 mrt14 apr1 - 124 mrt26 mei12 mei3 - 21 - 017 feb16 dec27 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie