Zondag 4e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avesteyn 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Boskant 0 0 0 0 0 0 0  
3 Boxtel 0 0 0 0 0 0 0  
4 Cito 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVG 0 0 0 0 0 0 0  
6 Herpinia 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nijnsel 0 0 0 0 0 0 0  
8 NLC '03 0 0 0 0 0 0 0  
9 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Ravenstein 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCMH 0 0 0 0 0 0 0  
12 SDDL 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 WEC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avesteyn2. VV Boskant3. Boxtel4. Cito5. DVG6. Herpinia7. Nijnsel8. NLC '039. Nulandia10. VV Ravenstein11. SCMH12. SDDL13. Vorstenbossche Boys14. WEC
1. Avesteyn 24 mrt10 feb27 jan30 sep18 nov25 nov16 dec14 okt14 apr19 mei28 okt10 mrt21 apr
2. VV Boskant20 jan 14 okt23 sep21 apr28 okt 7 apr 4 nov25 nov17 feb 9 dec10 mrt19 mei 3 feb
3. Boxtel23 sep26 mei 16 dec24 mrt 2 dec17 feb 7 okt 3 feb17 mrt 4 nov12 mei14 apr21 okt
4. Cito 4 nov10 feb 7 apr 25 nov19 mei21 okt17 mrt20 jan 3 feb21 apr30 sep14 okt 9 dec
5. DVG17 feb 2 dec20 jan12 mei 14 apr23 sep21 okt 4 nov26 mei 3 feb 7 okt16 dec17 mrt
6. Herpinia 3 feb17 mrt21 apr 7 okt 9 dec  4 nov23 sep17 feb21 okt 7 apr26 mei25 nov20 jan
7. Nijnsel12 mei16 dec30 sep10 mrt10 feb27 jan 14 apr19 mei 2 dec28 okt24 mrt18 nov14 okt
8. NLC '03 7 apr27 jan19 mei28 okt10 mrt10 feb 9 dec 21 apr20 jan14 okt18 nov30 sep25 nov
9. Nulandia26 mei12 mei18 nov24 mrt27 jan30 sep 7 okt 2 dec 16 dec10 mrt14 apr28 okt10 feb
10. VV Ravenstein 9 dec30 sep28 okt18 nov14 okt10 mrt21 apr24 mrt 7 apr 25 nov27 jan10 feb19 mei
11. SCMH 7 okt14 apr27 jan 2 dec18 nov16 dec17 mrt26 mei21 okt12 mei 10 feb24 mrt30 sep
12. SDDL17 mrt21 okt25 nov17 feb19 mei14 okt20 jan 3 feb 9 dec 4 nov23 sep 21 apr 7 apr
13. Vorstenbossche Boys21 okt 7 okt 9 dec26 mei 7 apr12 mei 3 feb17 feb17 mrt23 sep20 jan 2 dec  4 nov
14. WEC 2 dec18 nov10 mrt14 apr28 okt24 mrt26 mei12 mei23 sep 7 okt17 feb16 dec27 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie