Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SES 4 3 1 0 10 9 2  
2 Estria 4 3 1 0 10 7 3  
3 Hapse Boys 4 3 1 0 10 7 3  
4 DSV 3 2 1 0 7 9 5  
5 Achates RKOSV 4 2 1 1 7 8 6  
6 VV Gassel 3 2 0 1 6 8 5  
7 Achilles Reek 4 2 0 2 6 9 9  
8 SV Milsbeek 4 2 0 2 6 9 9  
9 Juliana Mill 3 1 0 2 3 4 5  
10 Toxandria 4 1 0 3 3 7 10  
11 FC Uden 4 1 0 3 3 3 7  
12 SIOL 4 1 0 3 3 5 11  
13 Festilent 3 0 1 2 1 4 7  
14 HBV 4 0 0 4 0 3 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
26
Totaal aantal doelpunten
92
Totaal aantal doelpunten (thuis)
47
Totaal aantal doelpunten (uit)
45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,54
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,73
Grootste overwinning (thuis) 
 
Achilles Reek - Achates RKOSV (4 - 1)
SES - Achilles Reek (3 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
SIOL - Gassel (1 - 4)
Milsbeek SV - Achates RKOSV (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Festilent - Milsbeek SV (3 - 5)



Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achates RKOSV2. Achilles Reek3. DSV4. Estria5. Festilent6. VV Gassel7. Hapse Boys8. HBV9. Juliana Mill10. SV Milsbeek11. SES12. SIOL13. Toxandria14. FC Uden
1. Achates RKOSV 10 feb2 - 2 7 apr25 nov27 jan 9 dec28 okt18 nov19 mei24 mrt2 - 021 apr10 mrt
2. Achilles Reek4 - 1 2 - 417 mrt20 jan 2 dec21 okt 9 dec26 mei 4 nov17 feb 7 apr 3 feb12 mei
3. DSV17 feb19 mei 25 nov 9 dec10 mrt20 jan3 - 123 sep 3 feb 4 nov21 apr 7 apr28 okt
4. Estria16 dec28 okt12 mei 10 mrt14 apr26 mei18 nov24 mrt10 feb 2 dec27 jan2 - 01 - 0
5. Festilent12 mei24 mrt14 apr21 okt 10 feb0 - 127 jan 2 dec3 - 526 mei18 nov17 mrt16 dec
6. VV Gassel 4 nov21 apr21 okt 9 dec23 sep 17 mrt25 nov17 feb 7 apr 3 feb19 mei20 jan3 - 1
7. Hapse Boys14 apr10 mrt24 mrt2 - 219 mei28 okt 10 feb27 jan21 apr16 dec3 - 125 nov18 nov
8. HBV17 mrt14 apr26 mei 3 feb 4 nov12 mei0 - 1 16 dec21 okt0 - 224 mrt17 feb 2 dec
9. Juliana Mill 3 feb1 - 310 feb20 jan21 apr3 - 1 4 nov 7 apr  9 dec17 mrt25 nov21 okt19 mei
10. SV Milsbeek0 - 327 jan18 nov1 - 217 feb16 dec 2 dec10 mrt14 apr 12 mei28 okt26 mei24 mrt
11. SES20 jan3 - 027 jan21 apr1 - 118 nov 7 apr19 mei28 okt25 nov 10 mrt 9 dec10 feb
12. SIOL26 mei16 dec 2 dec 4 nov 3 feb1 - 417 feb20 jan12 mei17 mrt21 okt 3 - 214 apr
13. Toxandria 2 dec18 nov16 dec19 mei28 okt24 mrt12 mei4 - 210 mrt1 - 314 apr10 feb 27 jan
14. FC Uden21 okt25 nov17 mrt17 feb 7 apr26 mei 3 feb21 apr1 - 020 jan1 - 3 9 dec 4 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie