Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Hapse Boys 26 18 6 2 60 57 20  
2 Estria 26 17 6 3 57 62 30  
3 SES 26 15 6 5 51 61 34  
4 DSV 26 15 6 5 51 62 42  
5 Festilent 26 13 6 7 45 70 40  
6 Achilles Reek 26 10 5 11 35 45 50  
7 VV Gassel 26 11 2 13 35 45 56  
8 SIOL 26 9 7 10 34 45 46  
9 Juliana Mill 26 9 7 10 34 40 44  
10 Achates RKOSV 26 10 4 12 34 47 58  
11 SV Milsbeek 26 9 5 12 32 43 46  
12 Toxandria 26 7 1 18 22 33 64  
13 HBV 26 1 7 18 10 27 65  
14 FC Uden 26 2 4 20 10 31 73  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
668
Totaal aantal doelpunten (thuis)
337
Totaal aantal doelpunten (uit)
331
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
Hapse Boys - Achates RKOSV (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Uden FC - Festilent (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Festilent - Milsbeek SV (3 - 5)
Hapse Boys - Achates RKOSV (8 - 0)
Uden FC - Festilent (1 - 7)
Uden FC - Milsbeek SV (3 - 5)



Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achates RKOSV2. Achilles Reek3. DSV4. Estria5. Festilent6. VV Gassel7. Hapse Boys8. HBV9. Juliana Mill10. SV Milsbeek11. SES12. SIOL13. Toxandria14. FC Uden
1. Achates RKOSV 2 - 02 - 22 - 30 - 51 - 10 - 42 - 10 - 22 - 11 - 32 - 03 - 02 - 1
2. Achilles Reek4 - 1 2 - 40 - 33 - 21 - 20 - 23 - 23 - 33 - 20 - 40 - 02 - 02 - 2
3. DSV4 - 33 - 0 2 - 23 - 21 - 32 - 23 - 12 - 02 - 32 - 24 - 12 - 12 - 1
4. Estria1 - 13 - 13 - 1 2 - 25 - 11 - 22 - 23 - 04 - 00 - 31 - 02 - 01 - 0
5. Festilent4 - 11 - 02 - 52 - 2 1 - 00 - 17 - 00 - 13 - 53 - 21 - 15 - 22 - 2
6. VV Gassel3 - 23 - 41 - 21 - 21 - 5 0 - 13 - 21 - 32 - 01 - 53 - 13 - 13 - 1
7. Hapse Boys8 - 01 - 10 - 02 - 20 - 24 - 0 2 - 03 - 12 - 11 - 23 - 12 - 02 - 1
8. HBV3 - 30 - 42 - 40 - 40 - 40 - 20 - 1 1 - 12 - 20 - 21 - 20 - 12 - 2
9. Juliana Mill1 - 51 - 31 - 00 - 42 - 23 - 11 - 21 - 0 0 - 01 - 11 - 12 - 36 - 0
10. SV Milsbeek0 - 30 - 22 - 11 - 20 - 20 - 11 - 13 - 32 - 3 5 - 03 - 23 - 11 - 0
11. SES2 - 33 - 01 - 30 - 11 - 15 - 21 - 12 - 13 - 00 - 0 2 - 13 - 15 - 1
12. SIOL3 - 14 - 12 - 24 - 22 - 31 - 40 - 11 - 12 - 21 - 03 - 3 3 - 25 - 1
13. Toxandria1 - 00 - 41 - 32 - 53 - 21 - 12 - 44 - 21 - 41 - 31 - 31 - 2 2 - 1
14. FC Uden1 - 52 - 22 - 31 - 21 - 74 - 21 - 50 - 11 - 03 - 51 - 31 - 20 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie