Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BMR 0 0 0 0 0 0 0  
2 Centrum Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hellas 0 0 0 0 0 0 0  
4 Leonidas W 0 0 0 0 0 0 0  
5 RKVVM 0 0 0 0 0 0 0  
6 RVU 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV SCM 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sporting Heerlen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SVME 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVN Landgraaf 0 0 0 0 0 0 0  
11 UOW '02 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Walram 0 0 0 0 0 0 0  
13 Weltania 0 0 0 0 0 0 0  
14 RKVV Wijnandia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMR2. Centrum Boys3. VV Hellas4. Leonidas W5. RKVVM6. RVU7. VV SCM8. Sporting Heerlen9. SVME10. SVN Landgraaf11. UOW '0212. VV Walram13. Weltania14. RKVV Wijnandia
1. BMR 17 mrt 7 apr12 mei17 feb 3 feb26 mei23 sep 7 okt 9 dec 4 nov21 okt 2 dec20 jan
2. Centrum Boys28 okt 27 jan30 sep 2 dec 7 okt24 mrt16 dec12 mei18 nov10 feb26 mei14 apr10 mrt
3. VV Hellas16 dec 4 nov 14 apr21 okt23 sep12 mei26 mei 2 dec20 jan17 mrt17 feb 7 okt 3 feb
4. Leonidas W25 nov17 feb 9 dec 23 sep 4 nov 7 okt21 okt17 mrt21 apr20 jan 3 feb26 mei 7 apr
5. RKVVM30 sep21 apr10 mrt10 feb  9 dec28 okt20 jan27 jan19 mei25 nov 7 apr18 nov14 okt
6. RVU18 nov19 mei10 feb27 jan14 apr 10 mrt 2 dec16 dec30 sep14 okt12 mei24 mrt28 okt
7. VV SCM14 okt20 jan25 nov19 mei17 mrt21 okt  3 feb10 feb 7 apr 9 dec 4 nov30 sep21 apr
8. Sporting Heerlen10 feb 7 apr14 okt10 mrt24 mrt21 apr18 nov 30 sep28 okt19 mei 9 dec27 jan25 nov
9. SVME19 mei25 nov21 apr28 okt 4 nov 7 apr23 sep17 feb 14 okt 3 feb20 jan10 mrt 9 dec
10. SVN Landgraaf14 apr 3 feb24 mrt 2 dec 7 okt17 feb16 dec17 mrt26 mei 21 okt23 sep12 mei 4 nov
11. UOW '0227 jan23 sep28 okt24 mrt12 mei26 mei14 apr 7 okt18 nov10 mrt  2 dec16 dec17 feb
12. VV Walram10 mrt14 okt30 sep18 nov16 dec25 nov27 jan14 apr24 mrt10 feb21 apr 28 okt19 mei
13. Weltania21 apr 9 dec19 mei14 okt 3 feb20 jan17 feb 4 nov21 okt25 nov 7 apr17 mrt 23 sep
14. RKVV Wijnandia24 mrt21 okt18 nov16 dec26 mei17 mrt 2 dec12 mei14 apr27 jan30 sep 7 okt10 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie