Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Sporting Heerlen 11 10 0 1 30 37 8  
2 VV SCM 10 6 2 2 20 30 10  
3 SVN Landgraaf 10 5 3 2 18 26 18  
4 Weltania 10 5 3 2 18 18 17  
5 VV Hellas 10 5 2 3 17 28 18  
6 Centrum Boys 11 5 1 5 16 31 28  
7 VV Walram 10 4 3 3 15 16 15  
8 UOW '02 9 3 5 1 14 9 8  
9 RVU 11 4 1 6 13 24 31  
10 RKVV Wijnandia 11 3 3 5 12 23 30  
11 SVME 11 2 4 5 10 15 18  
12 BMR 9 2 1 6 7 8 25  
13 Leonidas W 10 2 1 7 7 10 24  
14 RKVVM 11 1 1 9 4 10 35  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
72
Totaal aantal doelpunten
285
Totaal aantal doelpunten (thuis)
170
Totaal aantal doelpunten (uit)
115
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,96
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,60
Grootste overwinning (thuis) 
SCM - BMR (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
RVU - Sporting Heerlen (1 - 6)
RKVVM - SCM (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Hellas VV - Centrum Boys (7 - 2)
RVU - Wijnandia (7 - 2)
Wijnandia - Centrum Boys (6 - 3)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMR2. Centrum Boys3. VV Hellas4. Leonidas W5. RKVVM6. RVU7. VV SCM8. Sporting Heerlen9. SVME10. SVN Landgraaf11. UOW '0212. VV Walram13. Weltania14. RKVV Wijnandia
1. BMR 17 mrt 7 apr12 mei17 feb 3 feb26 mei0 - 30 - 3 9 dec0 - 21 - 1 2 dec20 jan
2. Centrum Boys4 - 1 27 jan5 - 13 - 14 - 124 mrt16 dec12 mei2 - 310 feb26 mei14 apr10 mrt
3. VV Hellas16 dec7 - 2 14 apr7 - 03 - 212 mei26 mei3 - 020 jan17 mrt17 feb4 - 1 3 feb
4. Leonidas W0 - 117 feb 9 dec 4 - 31 - 02 - 50 - 317 mrt21 apr20 jan 3 feb26 mei 7 apr
5. RKVVM3 - 221 apr10 mrt10 feb 1 - 30 - 520 jan27 jan19 mei0 - 0 7 apr0 - 31 - 2
6. RVU1 - 319 mei10 feb27 jan14 apr 10 mrt1 - 616 dec3 - 22 - 212 mei24 mrt7 - 2
7. VV SCM8 - 020 jan5 - 019 mei17 mrt2 - 3  3 feb10 feb 7 apr 9 dec2 - 10 - 021 apr
8. Sporting Heerlen10 feb 7 apr4 - 110 mrt24 mrt21 apr2 - 0 4 - 24 - 119 mei4 - 127 jan3 - 1
9. SVME19 mei2 - 421 apr0 - 04 - 0 7 apr1 - 117 feb 2 - 2 3 feb20 jan10 mrt0 - 0
10. SVN Landgraaf14 apr 3 feb24 mrt3 - 02 - 117 feb16 dec17 mrt26 mei 4 - 01 - 112 mei5 - 2
11. UOW '0227 jan0 - 00 - 024 mrt12 mei26 mei14 apr1 - 03 - 110 mrt  2 dec16 dec17 feb
12. VV Walram10 mrt2 - 10 - 02 - 116 dec5 - 127 jan14 apr24 mrt10 feb21 apr 0 - 219 mei
13. Weltania21 apr4 - 319 mei2 - 1 3 feb20 jan17 feb0 - 41 - 03 - 3 7 apr17 mrt 2 - 2
14. RKVV Wijnandia24 mrt6 - 34 - 316 dec26 mei17 mrt1 - 212 mei14 apr27 jan1 - 12 - 310 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie