Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 10 10 0 0 30 32 9  
2 Brevendia 11 7 0 4 21 26 16  
3 VV DVO 11 6 2 3 20 25 14  
4 SV Langeberg 11 6 2 3 20 25 18  
5 SHH 11 6 2 3 20 25 21  
6 FC Geleen Zuid 10 5 3 2 18 22 12  
7 VV Sittard 11 4 4 3 16 19 19  
8 RKVB 10 4 2 4 14 16 17  
9 MMC Weert 11 4 2 5 14 20 18  
10 VV Alfa Sport 11 3 3 5 12 11 26  
11 VV HEBES 10 3 1 6 10 11 16  
12 VV Spaubeek 11 2 0 9 6 9 27  
13 VV De Leeuw 11 0 5 6 5 15 29  
14 Obbicht 11 1 2 8 5 12 26  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
75
Totaal aantal doelpunten
268
Totaal aantal doelpunten (thuis)
149
Totaal aantal doelpunten (uit)
119
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,99
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,59
Grootste overwinning (thuis) 
Geleen Zuid FC - Leeuw De (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
SHH - MMC Weert (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Langeberg - Lindenheuvel-Heidebloem Comb. RKFC (4 - 7)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alfa Sport2. Brevendia3. VV DVO4. FC Geleen Zuid5. VV HEBES6. SV Langeberg7. VV De Leeuw8. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.9. MMC Weert10. Obbicht11. RKVB12. SHH13. VV Sittard14. VV Spaubeek
1. VV Alfa Sport 27 jan16 dec10 feb1 - 00 - 312 mei0 - 414 apr26 mei24 mrt1 - 110 mrt2 - 1
2. Brevendia2 - 0 26 mei17 mrt16 dec4 - 24 - 220 jan3 - 117 feb12 mei1 - 2 3 feb14 apr
3. VV DVO 7 apr3 - 2 19 mei10 feb21 apr1 - 11 - 227 jan4 - 10 - 124 mrt4 - 110 mrt
4. FC Geleen Zuid5 - 02 - 13 - 3 27 jan26 mei6 - 010 mrt16 dec2 - 014 apr12 mei17 feb24 mrt
5. VV HEBES17 mrt 7 apr1 - 21 - 2  3 feb1 - 1 9 dec2 - 03 - 026 mei17 feb20 jan12 mei
6. SV Langeberg19 mei10 feb2 - 02 - 03 - 1 16 dec4 - 724 mrt12 mei10 mrt14 apr1 - 227 jan
7. VV De Leeuw3 - 321 apr17 feb 3 feb19 mei 7 apr 0 - 210 mrt20 jan0 - 04 - 52 - 31 - 3
8. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3 feb24 mrt17 mrt3 - 014 apr17 feb26 mei 12 mei4 - 116 dec3 - 03 - 22 - 0
9. MMC Weert4 - 019 mei0 - 2 7 apr21 apr20 jan1 - 11 - 2 17 mrt17 feb 3 feb2 - 22 - 0
10. Obbicht1 - 21 - 314 apr21 apr10 mrt2 - 224 mrt10 feb1 - 2 27 jan16 dec19 mei3 - 0
11. RKVB20 jan2 - 4 3 feb 9 dec0 - 21 - 110 feb 7 apr4 - 03 - 1 17 mrt21 apr19 mei
12. SHH21 apr10 mrt20 jan2 - 25 - 00 - 127 jan19 mei1 - 7 7 apr3 - 1 2 - 010 feb
13. VV Sittard2 - 21 - 012 mei0 - 024 mrt17 mrt14 apr27 jan10 feb1 - 15 - 226 mei 16 dec
14. VV Spaubeek17 feb0 - 20 - 520 jan2 - 01 - 417 mrt21 apr26 mei 3 feb1 - 21 - 4 7 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie