Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 19 16 2 1 50 48 17  
2 SHH 21 12 3 6 39 47 34  
3 FC Geleen Zuid 20 11 3 6 36 34 23  
4 SV Langeberg 22 11 3 8 36 46 40  
5 VV Alfa Sport 21 9 4 8 31 29 41  
6 MMC Weert 20 9 3 8 30 42 31  
7 Brevendia 20 8 4 8 28 36 31  
8 VV Sittard 21 8 4 9 28 36 38  
9 VV HEBES 19 8 2 9 26 25 27  
10 RKVV Obbicht 21 7 5 9 26 31 37  
11 VV DVO 20 7 3 10 24 37 33  
12 RKVB 19 6 3 10 21 26 39  
13 VV De Leeuw 21 2 9 10 15 28 46  
14 VV Spaubeek 22 4 2 16 14 22 50  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
143
Totaal aantal doelpunten
487
Totaal aantal doelpunten (thuis)
277
Totaal aantal doelpunten (uit)
210
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,94
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,47
Grootste overwinning (thuis) 
Geleen Zuid FC - Leeuw De (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
SHH - MMC Weert (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Langeberg - Lindenheuvel-Heidebloem Comb. RKFC (4 - 7)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alfa Sport2. Brevendia3. VV DVO4. FC Geleen Zuid5. VV HEBES6. SV Langeberg7. VV De Leeuw8. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.9. MMC Weert10. RKVV Obbicht11. RKVB12. SHH13. VV Sittard14. VV Spaubeek
1. VV Alfa Sport 2 - 11 - 01 - 01 - 00 - 311 mei0 - 43 - 326 mei2 - 11 - 15 - 12 - 1
2. Brevendia2 - 0 26 mei0 - 328 apr4 - 24 - 20 - 03 - 13 - 412 mei1 - 2 5 mei0 - 0
3. VV DVO2 - 33 - 2 19 mei1 - 222 apr1 - 11 - 220 apr4 - 10 - 12 - 34 - 14 - 1
4. FC Geleen Zuid5 - 02 - 13 - 3 10 mrt26 mei6 - 01 - 028 apr2 - 02 - 112 mei1 - 03 - 2
5. VV HEBES4 - 00 - 01 - 21 - 2 2 - 11 - 120 apr2 - 03 - 026 mei1 - 03 - 112 mei
6. SV Langeberg19 mei0 - 32 - 02 - 03 - 1 2 - 24 - 74 - 312 mei3 - 10 - 21 - 22 - 1
7. VV De Leeuw3 - 320 apr2 - 22 - 019 mei1 - 2 0 - 21 - 23 - 20 - 04 - 52 - 31 - 3
8. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.2 - 11 - 12 - 13 - 01 - 04 - 326 mei 12 mei4 - 128 apr3 - 03 - 22 - 0
9. MMC Weert4 - 019 mei0 - 22 - 022 apr3 - 11 - 11 - 2 0 - 15 - 04 - 12 - 22 - 0
10. RKVV Obbicht1 - 21 - 33 - 022 apr3 - 12 - 21 - 1 5 mei1 - 2 1 - 11 - 119 mei3 - 0
11. RKVB20 apr2 - 4 5 mei2 - 00 - 21 - 13 - 01 - 54 - 03 - 1 0 - 422 apr19 mei
12. SHH22 apr5 - 22 - 02 - 25 - 00 - 110 mrt19 mei1 - 71 - 23 - 1 2 - 03 - 1
13. VV Sittard2 - 21 - 012 mei0 - 04 - 10 - 32 - 00 - 12 - 01 - 15 - 226 mei 2 - 3
14. VV Spaubeek1 - 00 - 20 - 51 - 22 - 01 - 41 - 122 apr26 mei0 - 11 - 21 - 42 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie