Zondag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VOW 13 8 3 2 27 46 20  
2 Odiliapeel 13 8 3 2 27 48 24  
3 RKVV Keldonk 13 9 0 4 27 41 29  
4 Rood Wit '62 14 8 2 4 26 46 24  
5 SPV 12 7 3 2 24 47 15  
6 Helmond 13 8 0 5 24 37 38  
7 FC De Rakt 13 7 1 5 22 42 21  
8 Boerdonk 12 6 1 5 19 26 30  
9 WHV 12 4 2 6 14 26 38  
10 Nederwetten 11 3 2 6 11 23 33  
11 HSE 11 2 0 9 6 24 44  
12 Tongelre 15 1 3 11 6 25 54  
13 VCO 12 0 2 10 2 7 68  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
438
Totaal aantal doelpunten (thuis)
245
Totaal aantal doelpunten (uit)
193
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,34
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,99
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,35
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Rood Wit '62 - Nederwetten (9 - 1)
Odiliapeel - Helmond (8 - 0)
WHV - VCO (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
VCO - Rakt FC de (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
 
HSE - Helmond (4 - 6)
Rood Wit '62 - Nederwetten (9 - 1)
Rood Wit '62 - SPV (6 - 4)
VCO - Rakt FC de (0 - 10)
VCO - VOW (1 - 9)
WHV - Odiliapeel (4 - 6)



Zondag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Boerdonk2. Helmond3. HSE4. RKVV Keldonk5. Nederwetten6. Odiliapeel7. FC De Rakt8. Rood Wit '629. SPV10. Tongelre11. VCO12. VOW13. WHV
1. Boerdonk 17 mrt16 dec1 - 412 mei3 - 517 feb2 - 226 mei2 - 120 jan14 apr4 - 1
2. Helmond1 - 2 27 jan5 - 314 apr26 mei2 - 11 - 01 - 76 - 224 feb24 mrt1 - 3
3. HSE 4 - 6 4 - 5  3 feb0 - 30 - 40 - 54 - 04 - 2 17 mrt
4. RKVV Keldonk19 mei 7 apr  3 - 120 jan17 mrt2 - 30 - 44 - 25 - 04 - 13 - 1
5. Nederwetten0 - 223 dec7 - 22 - 4 0 - 34 - 110 feb3 - 221 apr 7 apr19 mei20 jan
6. Odiliapeel2 - 38 - 04 - 224 mrt24 feb 12 mei2 - 22 - 25 - 25 - 027 jan19 mei
7. FC De Rakt3 - 121 apr24 feb4 - 227 jan1 - 2 24 mrt14 apr19 mei7 - 02 - 24 - 1
8. Rood Wit '6221 apr2 - 3 24 feb9 - 1 7 apr3 - 0 6 - 47 - 16 - 01 - 01 - 2
9. SPV4 - 119 mei10 feb27 jan1 - 121 apr23 dec6 - 0 4 - 07 - 024 feb 7 apr
10. Tongelre1 - 36 - 1 1 - 23 - 317 mrt2 - 514 apr12 mei 27 jan1 - 52 - 2
11. VCO24 mrt0 - 3 12 mei10 mrt3 - 30 - 1026 mei17 mrt1 - 1 1 - 9 3 feb
12. VOW6 - 220 jan6 - 326 mei3 - 12 - 12 - 117 mrt1 - 1 7 apr21 apr 1 - 1
13. WHV10 mrt0 - 72 - 114 apr24 mrt4 - 626 mei12 mei16 dec24 feb8 - 01 - 8 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie