Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Olympia '18 11 9 1 1 28 47 12  
2 Margriet 11 6 3 2 21 22 11  
3 Vitesse '08 11 5 2 4 17 24 19  
4 Volkel 10 5 1 4 16 19 9  
5 RKSV Schijndel 11 4 4 3 16 18 11  
6 FC Schadewijk 10 4 3 3 15 18 16  
7 Nooit Gedacht 10 5 0 5 15 17 15  
8 SV Avanti '31 11 4 3 4 15 18 19  
9 Boekel Sport 11 4 3 4 15 18 19  
10 VV Excellent 10 4 1 5 13 14 18  
11 VV Handel 9 3 3 3 12 17 15  
12 MULO 10 3 0 7 9 11 36  
13 Constantia 10 2 2 6 8 8 23  
14 Ulysses 11 1 2 8 5 7 35  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
73
Totaal aantal doelpunten
258
Totaal aantal doelpunten (thuis)
150
Totaal aantal doelpunten (uit)
108
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,48
Grootste overwinning (thuis) 
Olympia '18 - MULO (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
MULO - Handel (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Olympia '18 - MULO (10 - 0)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Avanti '312. Boekel Sport3. Constantia4. VV Excellent5. VV Handel6. Margriet7. MULO8. Nooit Gedacht9. Olympia '1810. FC Schadewijk11. RKSV Schijndel12. Ulysses13. Vitesse '0814. Volkel
1. SV Avanti '31 26 mei2 - 3 3 feb1 - 017 mrt24 mrt16 dec0 - 42 - 114 apr3 - 012 mei17 feb
2. Boekel Sport3 - 3 1 - 13 - 02 - 117 feb21 apr3 - 01 - 3 3 feb19 mei20 jan10 mrt 7 apr
3. Constantia21 apr17 mrt 17 feb1 - 11 - 2 9 dec0 - 3 7 apr20 jan0 - 2 3 feb26 mei0 - 5
4. VV Excellent0 - 312 mei2 - 0  2 dec16 dec27 jan24 mrt10 mrt10 feb3 - 126 mei14 apr2 - 1
5. VV Handel19 mei27 jan10 feb21 apr 20 jan10 mrt3 - 21 - 61 - 10 - 0 7 apr4 - 2 9 dec
6. Margriet1 - 11 - 110 mrt 7 apr24 mrt 5 - 01 - 23 - 219 mei10 feb4 - 027 jan21 apr
7. MULO20 jan2 - 014 apr1 - 00 - 626 mei 12 mei 3 feb17 mrt16 dec17 feb3 - 50 - 3
8. Nooit Gedacht 7 apr10 feb19 mei20 jan17 mrt 3 feb3 - 2 21 apr 9 dec3 - 04 - 00 - 10 - 3
9. Olympia '1827 jan14 apr16 dec4 - 126 mei12 mei10 - 02 - 0 4 - 224 mrt8 - 110 feb17 mrt
10. FC Schadewijk10 mrt2 - 124 mrt2 - 212 mei0 - 34 - 114 apr17 feb 27 jan4 - 116 dec26 mei
11. RKSV Schijndel1 - 15 - 112 mei17 mrt17 feb0 - 0 7 apr26 mei20 jan1 - 1 5 - 03 - 1 3 feb
12. Ulysses10 feb24 mrt1 - 22 - 116 dec14 apr0 - 227 jan19 mei21 apr10 mrt 1 - 11 - 1
13. Vitesse '082 - 11 - 24 - 01 - 3 3 feb4 - 019 mei17 feb2 - 2 7 apr21 apr17 mrt 20 jan
14. Volkel4 - 116 dec27 jan19 mei14 apr0 - 210 feb10 mrt1 - 20 - 11 - 012 mei24 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie