Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bavos 13 9 3 1 30 28 16  
2 SV Brandevoort 15 9 2 4 29 35 21  
3 RKPVV 14 8 2 4 26 34 21  
4 VV Bruheze 15 8 2 5 26 38 21  
5 Stiphout Vooruit 13 8 1 4 25 37 25  
6 Milheezer Boys 12 7 2 3 23 24 14  
7 Mifano 15 7 2 6 23 37 21  
8 ELI 14 6 4 4 22 20 21  
9 SJVV 13 5 1 7 16 21 28  
10 VV Mariahout 12 3 6 3 15 25 22  
11 RKGSV 13 4 2 7 14 13 24  
12 ASV '33 13 3 1 9 10 12 30  
13 VV MVC 13 1 2 10 5 9 41  
14 Olympia Boys 15 1 2 12 5 15 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
95
Totaal aantal doelpunten
348
Totaal aantal doelpunten (thuis)
190
Totaal aantal doelpunten (uit)
158
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,66
Grootste overwinning (thuis) 
Bruheze - MVC (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Olympia Boys - Brandevoort SV (0 - 5)
MVC - Mifano (0 - 5)
ASV '33 - Stiphout Vooruit (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Bruheze - MVC (9 - 0)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV '332. Bavos3. SV Brandevoort4. VV Bruheze5. ELI6. VV Mariahout7. Mifano8. Milheezer Boys9. VV MVC10. Olympia Boys11. RKGSV12. RKPVV13. SJVV14. Stiphout Vooruit
1. ASV '33  3 feb20 jan26 mei1 - 21 - 212 mei0 - 22 - 11 - 0 7 apr2 - 117 mrt0 - 5
2. Bavos1 - 1 3 - 224 feb24 mrt2 - 227 jan14 apr12 mei5 - 21 - 03 - 119 mei10 mrt
3. SV Brandevoort24 mrt17 mrt 3 - 21 - 027 jan3 - 326 mei2 - 22 - 04 - 012 mei3 - 114 apr
4. VV Bruheze4 - 21 - 021 apr 1 - 3 7 apr19 mei17 mrt9 - 04 - 14 - 30 - 14 - 04 - 1
5. ELI21 apr20 jan2 - 30 - 0 1 - 52 - 1 3 feb17 mrt 7 apr19 mei1 - 11 - 42 - 2
6. VV Mariahout14 apr1 - 22 - 110 mrt12 mei 3 - 42 - 22 - 22 - 224 mrt17 mrt 3 feb26 mei
7. Mifano4 - 10 - 1 7 apr0 - 126 mei21 apr 0 - 26 - 02 - 25 - 01 - 01 - 217 mrt
8. Milheezer Boys2 - 02 - 33 - 01 - 12 - 319 mei10 feb  7 apr2 - 024 feb20 jan21 apr27 jan
9. VV MVC24 feb0 - 219 mei27 jan0 - 110 feb0 - 510 mrt 21 apr0 - 114 apr2 - 424 mrt
10. Olympia Boys27 jan26 mei0 - 514 apr0 - 224 feb24 mrt12 mei3 - 0 0 - 12 - 41 - 30 - 4
11. RKGSV10 mrt2 - 22 - 112 mei0 - 020 jan14 apr2 - 30 - 117 mrt 26 mei2 - 123 dec
12. RKPVV5 - 121 apr0 - 24 - 227 jan2 - 224 feb24 mrt4 - 119 mei2 - 0  7 apr5 - 2
13. SJVV1 - 02 - 324 feb24 mrt14 apr1 - 11 - 31 - 226 mei10 feb27 jan10 mrt 12 mei
14. Stiphout Vooruit19 mei 7 apr1 - 32 - 123 feb2 - 13 - 22 - 120 jan6 - 221 apr2 - 45 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie