Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASV '33 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bavos 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Brandevoort 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Bruheze 0 0 0 0 0 0 0  
5 ELI 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Mariahout 0 0 0 0 0 0 0  
7 Mifano 0 0 0 0 0 0 0  
8 Milheezer Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV MVC 0 0 0 0 0 0 0  
10 Olympia Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKGSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKPVV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SJVV 0 0 0 0 0 0 0  
14 Stiphout Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV '332. Bavos3. SV Brandevoort4. VV Bruheze5. ELI6. VV Mariahout7. Mifano8. Milheezer Boys9. VV MVC10. Olympia Boys11. RKGSV12. RKPVV13. SJVV14. Stiphout Vooruit
1. ASV '33  3 feb20 jan26 mei 2 dec 9 dec12 mei17 feb21 okt 4 nov 7 apr23 sep17 mrt 7 okt
2. Bavos18 nov 28 okt10 mrt24 mrt30 sep27 jan14 apr12 mei14 okt10 feb 2 dec19 mei16 dec
3. SV Brandevoort24 mrt17 mrt  2 dec10 feb27 jan16 dec26 mei 7 okt30 sep18 nov12 mei21 okt14 apr
4. VV Bruheze14 okt21 okt21 apr 30 sep 7 apr19 mei17 mrt 4 nov 9 dec25 nov 3 feb20 jan10 feb
5. ELI21 apr20 jan23 sep17 feb 25 nov14 okt 3 feb17 mrt 7 apr19 mei 4 nov 9 dec21 okt
6. VV Mariahout14 apr17 feb 4 nov16 dec12 mei  2 dec 7 okt23 sep21 okt24 mrt17 mrt 3 feb26 mei
7. Mifano25 nov 4 nov 7 apr 7 okt26 mei21 apr 23 sep 3 feb20 jan 9 dec21 okt17 feb17 mrt
8. Milheezer Boys30 sep 9 dec14 okt28 okt18 nov19 mei10 feb  7 apr25 nov10 mrt20 jan21 apr27 jan
9. VV MVC10 mrt25 nov19 mei27 jan28 okt10 feb18 nov16 dec 21 apr30 sep14 apr14 okt24 mrt
10. Olympia Boys27 jan26 mei17 feb14 apr16 dec10 mrt24 mrt12 mei 2 dec 28 okt 7 okt23 sep18 nov
11. RKGSV16 dec23 sep 3 feb12 mei 7 okt20 jan14 apr21 okt17 feb17 mrt 26 mei 4 nov 2 dec
12. RKPVV10 feb21 apr25 nov18 nov27 jan28 okt10 mrt24 mrt 9 dec19 mei14 okt  7 apr30 sep
13. SJVV28 okt 7 okt10 mrt24 mrt14 apr18 nov30 sep 2 dec26 mei10 feb27 jan16 dec 12 mei
14. Stiphout Vooruit19 mei 7 apr 9 dec23 sep10 mrt14 okt28 okt 4 nov20 jan 3 feb21 apr17 feb25 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie