Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 KVC Oranje 11 10 1 0 31 33 4  
2 VV WDZ 11 7 3 1 24 20 10  
3 Voerendaal 11 6 3 2 21 35 17  
4 SV Eikenderveld 11 6 1 4 19 25 19  
5 RKTSV 11 5 1 5 16 15 23  
6 SV Brunssum 11 4 3 4 15 31 27  
7 Rood Groen LVC '01 11 4 3 4 15 22 18  
8 RKHBS 10 4 2 4 14 22 16  
9 Kakertse Boys 10 2 5 3 11 18 22  
10 SV Geuldal 10 3 1 6 10 14 20  
11 Zwart Wit '19 10 2 3 5 9 9 15  
12 FC Kerkrade - West 11 2 3 6 9 18 36  
13 SV Abdissenbosch 11 2 2 7 8 9 30  
14 Passart-VKC 11 2 1 8 7 19 33  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
75
Totaal aantal doelpunten
290
Totaal aantal doelpunten (thuis)
149
Totaal aantal doelpunten (uit)
141
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,99
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
Voerendaal - Passart-VKC (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Kerkrade - West FC - KVC Oranje (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Brunssum SV - Eikenderveld (3 - 6)
Voerendaal - Passart-VKC (8 - 1)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Abdissenbosch2. SV Brunssum3. SV Eikenderveld4. SV Geuldal5. Kakertse Boys6. FC Kerkrade - West7. KVC Oranje8. Passart-VKC9. RKHBS10. RKTSV11. Rood Groen LVC '0112. Voerendaal13. VV WDZ14. Zwart Wit '19
1. SV Abdissenbosch 16 dec19 mei1 - 010 mrt14 apr0 - 010 feb12 mei24 mrt0 - 627 jan1 - 12 - 4
2. SV Brunssum 7 apr 3 - 6 3 feb2 - 26 - 219 mei21 apr20 jan10 mrt5 - 12 - 22 - 217 feb
3. SV Eikenderveld4 - 012 mei 10 feb24 mrt2 - 21 - 327 jan26 mei14 apr0 - 22 - 310 mrt16 dec
4. SV Geuldal26 mei4 - 01 - 2 14 apr12 mei27 jan3 - 21 - 416 dec10 mrt24 mrt17 feb0 - 0
5. Kakertse Boys3 - 210 feb20 jan 9 dec 17 mrt0 - 22 - 23 - 32 - 2 7 apr19 mei21 apr 3 feb
6. FC Kerkrade - West4 - 127 jan21 apr3 - 42 - 3 0 - 710 mrt 7 apr0 - 319 mei10 feb1 - 120 jan
7. KVC Oranje 3 feb3 - 117 mrt3 - 026 mei17 feb  7 apr2 - 16 - 03 - 012 mei20 jan1 - 0
8. Passart-VKC1 - 23 - 41 - 317 mrt12 mei1 - 216 dec 17 feb2 - 420 jan14 apr 3 feb26 mei
9. RKHBS3 - 024 mrt4 - 021 apr27 jan16 dec10 mrt2 - 3 1 - 310 feb2 - 019 mei14 apr
10. RKTSV20 jan1 - 00 - 1 7 apr17 feb 3 feb21 apr19 mei17 mrt 1 - 50 - 30 - 31 - 0
11. Rood Groen LVC '0117 feb26 mei 3 feb3 - 116 dec1 - 114 apr24 mrt1 - 112 mei 2 - 20 - 217 mrt
12. Voerendaal4 - 017 mrt17 feb20 jan4 - 37 - 11 - 38 - 1 3 feb26 mei21 apr  7 apr1 - 1
13. VV WDZ17 mrt14 apr0 - 42 - 03 - 026 mei24 mrt2 - 13 - 110 feb27 jan16 dec 12 mei
14. Zwart Wit '1921 apr1 - 6 7 apr19 mei0 - 024 mrt10 feb1 - 2 9 dec27 jan2 - 110 mrt0 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie