Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bunde 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Daalhof 0 0 0 0 0 0 0  
3 DBSV 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Haslou 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Hulsberg 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Jekerdal 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Keer 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKASV 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKHSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKVVL/Polaris 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCG 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Schimmert 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vaesrade 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Willem I 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bunde2. VV Daalhof3. DBSV4. SV Haslou5. SV Hulsberg6. SC Jekerdal7. VV Keer8. RKASV9. RKHSV10. RKVVL/Polaris11. SCG12. VV Schimmert13. Vaesrade14. VV Willem I
1. VV Bunde 12 mei21 okt 4 nov14 apr26 mei 3 feb17 feb16 dec 7 okt17 mrt23 sep24 mrt 2 dec
2. VV Daalhof25 nov  7 apr23 sep21 apr21 okt 9 dec20 jan17 feb 3 feb 4 nov17 mrt19 mei14 okt
3. DBSV10 mrt16 dec 17 feb27 jan18 nov23 sep26 mei14 apr12 mei 7 okt 2 dec28 okt24 mrt
4. SV Haslou27 jan10 feb30 sep 24 mrt14 apr21 okt17 mrt 2 dec26 mei12 mei 7 okt18 nov16 dec
5. SV Hulsberg 9 dec 2 dec 4 nov20 jan  7 okt17 mrt 3 feb26 mei17 feb23 sep21 okt 7 apr12 mei
6. SC Jekerdal14 okt10 mrt 3 feb 9 dec19 mei 25 nov 7 apr23 sep 4 nov17 feb20 jan21 apr28 okt
7. VV Keer18 nov14 apr10 feb10 mrt28 okt12 mei  7 okt24 mrt 2 dec16 dec26 mei27 jan30 sep
8. RKASV30 sep24 mrt14 okt28 okt18 nov16 dec19 mei 10 mrt14 apr 2 dec12 mei10 feb27 jan
9. RKHSV 7 apr30 sep 9 dec21 apr14 okt10 feb20 jan21 okt 17 mrt 3 feb 4 nov25 nov19 mei
10. RKVVL/Polaris19 mei18 nov25 nov14 okt30 sep27 jan21 apr 9 dec28 okt 20 jan 7 apr10 mrt10 feb
11. SCG28 okt27 jan19 mei25 nov10 feb30 sep 7 apr21 apr18 nov24 mrt  9 dec14 okt10 mrt
12. VV Schimmert10 feb28 okt21 apr19 mei10 mrt24 mrt14 okt25 nov27 jan16 dec14 apr 30 sep18 nov
13. Vaesrade20 jan 7 okt17 mrt 3 feb16 dec 2 dec 4 nov23 sep12 mei21 okt26 mei17 feb 14 apr
14. VV Willem I21 apr26 mei20 jan 7 apr25 nov17 mrt17 feb 4 nov 7 okt23 sep21 okt 3 feb 9 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie