Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SVC 2000 4 4 0 0 12 18 3  
2 SV EMS 4 4 0 0 12 12 5  
3 VV Kessel 4 3 1 0 10 12 3  
4 Bieslo 4 3 1 0 10 11 5  
5 TSC '04 4 3 0 1 9 7 2  
6 VV Reuver 4 2 0 2 6 11 5  
7 SV Panningen 4 2 0 2 6 13 8  
8 SV Roggel 4 2 0 2 6 8 6  
9 BEVO 4 2 0 2 6 6 9  
10 Horn 4 1 0 3 3 3 9  
11 VV Koningslust 4 1 0 3 3 7 15  
12 Belfeldia 4 0 0 4 0 2 9  
13 SC Leeuwen 4 0 0 4 0 1 16  
14 DES Swalmen 4 0 0 4 0 3 19  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
114
Totaal aantal doelpunten (thuis)
51
Totaal aantal doelpunten (uit)
63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,25
Grootste overwinning (thuis) 
SVC 2000 - Swalmen (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Leeuwen Sportclub - Reuver (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Koningslust - EMS (4 - 7)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Belfeldia2. BEVO3. Bieslo4. SV EMS5. Horn6. VV Kessel7. VV Koningslust8. SC Leeuwen9. SV Panningen10. VV Reuver11. SV Roggel12. SVC 200013. DES Swalmen14. TSC '04
1. Belfeldia 26 mei14 apr 3 feb 4 nov1 - 421 okt24 mrt16 dec17 feb17 mrt12 mei 2 dec0 - 1
2. BEVO1 - 0 19 mei25 nov 9 dec 4 nov 3 feb21 apr0 - 4 7 apr17 feb10 mrt28 okt20 jan
3. Bieslo 9 dec5 - 1 17 mrt20 jan17 feb 4 nov 7 apr26 mei 3 feb2 - 1 2 dec12 mei21 okt
4. SV EMS18 nov12 mei28 okt 10 mrt 2 dec10 feb27 jan24 mrt1 - 016 dec14 apr3 - 126 mei
5. Horn27 jan14 apr24 mrt21 okt 26 mei1 - 018 nov 2 dec17 mrt12 mei10 feb16 dec1 - 2
6. VV Kessel19 mei27 jan2 - 221 apr4 - 0 25 nov10 mrt28 okt 9 dec20 jan18 nov10 feb 7 apr
7. VV Koningslust10 mrt18 nov27 jan4 - 717 feb12 mei 28 okt14 apr26 mei0 - 516 dec24 mrt 2 dec
8. SC Leeuwen20 jan 2 dec16 dec 4 nov 3 feb21 okt17 mrt 12 mei0 - 626 mei1 - 414 apr17 feb
9. SV Panningen 7 apr10 feb1 - 220 jan21 apr17 mrt 9 dec25 nov 21 okt 3 feb1 - 419 mei 4 nov
10. VV Reuver3 - 116 dec18 nov19 mei28 okt14 apr2 - 310 feb10 mrt  2 dec24 mrt27 jan12 mei
11. SV Roggel28 okt0 - 410 feb 7 apr25 nov24 mrt19 mei2 - 018 nov21 apr 27 jan10 mrt 9 dec
12. SVC 200025 nov21 okt21 apr 9 dec3 - 1 3 feb 7 apr19 mei17 feb20 jan 4 nov 7 - 017 mrt
13. DES Swalmen21 apr17 mrt25 nov17 feb 7 apr0 - 220 jan 9 dec2 - 7 4 nov21 okt26 mei  3 feb
14. TSC '0410 feb24 mrt10 mrt0 - 119 mei16 dec21 apr4 - 027 jan25 nov14 apr28 okt18 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie