Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Amstenrade 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Armada 0 0 0 0 0 0 0  
3 Conventus '03 0 0 0 0 0 0 0  
4 Geulsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 IBC '03 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV IVS 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Jabeek 0 0 0 0 0 0 0  
8 NEC '92 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVV Neerbeek 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKUVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sanderbout 0 0 0 0 0 0 0  
12 Susterse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SVM Munstergeleen 0 0 0 0 0 0 0  
14 Urmondia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Amstenrade2. VV Armada3. Conventus '034. Geulsche Boys5. IBC '036. VV IVS7. VV Jabeek8. NEC '929. RKVV Neerbeek10. RKUVC11. VV Sanderbout12. Susterse Boys13. VV SVM Munstergeleen14. Urmondia
1. VV Amstenrade 10 feb21 apr14 apr18 nov24 mrt28 okt30 sep16 dec25 nov14 okt19 mei10 mrt27 jan
2. VV Armada23 sep 21 okt17 mrt 2 dec26 mei12 mei24 mrt 7 okt17 feb 3 feb 4 nov14 apr16 dec
3. Conventus '03 2 dec10 mrt  7 okt24 mrt18 nov16 dec28 okt12 mei26 mei23 sep17 feb27 jan14 apr
4. Geulsche Boys 9 dec28 okt19 mei 10 mrt30 sep27 jan14 okt24 mrt21 apr 7 apr25 nov10 feb18 nov
5. IBC '03 3 feb21 apr20 jan21 okt 17 mrt26 mei 9 dec23 sep 4 nov17 feb 7 apr25 nov 7 okt
6. VV IVS20 jan14 okt 3 feb17 feb28 okt 10 mrt21 apr 4 nov 7 apr25 nov 9 dec19 mei23 sep
7. VV Jabeek17 mrt25 nov 7 apr 4 nov14 okt21 okt 19 mei 3 feb20 jan 9 dec23 sep21 apr17 feb
8. NEC '9217 feb20 jan17 mrt26 mei14 apr 2 dec 7 okt 21 okt23 sep 4 nov 3 feb16 dec12 mei
9. RKVV Neerbeek 7 apr19 mei25 nov20 jan10 feb27 jan18 nov10 mrt  9 dec21 apr14 okt30 sep28 okt
10. RKUVC12 mei30 sep14 okt 2 dec27 jan16 dec24 mrt10 feb14 apr 19 mei28 okt18 nov10 mrt
11. VV Sanderbout26 mei18 nov10 feb16 dec30 sep12 mei14 apr27 jan 2 dec 7 okt 10 mrt28 okt24 mrt
12. Susterse Boys 7 okt27 jan30 sep12 mei16 dec14 apr10 feb18 nov26 mei17 mrt21 okt 24 mrt 2 dec
13. VV SVM Munstergeleen21 okt 9 dec 4 nov23 sep12 mei 7 okt 2 dec 7 apr17 feb 3 feb17 mrt20 jan 26 mei
14. Urmondia 4 nov 7 apr 9 dec 3 feb19 mei10 feb30 sep25 nov17 mrt21 okt20 jan21 apr14 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie