Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV SVM Munstergeleen 4 3 1 0 10 8 1  
2 NEC '92 4 3 1 0 10 8 4  
3 RKVV Neerbeek 3 2 1 0 7 9 3  
4 VV Jabeek 4 2 1 1 7 8 4  
5 Conventus '03 3 2 0 1 6 3 8  
6 Susterse Boys 4 2 0 2 6 15 14  
7 VV Sanderbout 2 1 1 0 4 4 3  
8 IBC '03 3 1 1 1 4 5 3  
9 VV IVS 4 1 1 2 4 10 8  
10 RKUVC 4 1 1 2 4 7 7  
11 VV Amstenrade 3 1 0 2 3 6 10  
12 Urmondia 4 1 0 3 3 2 6  
13 VV Armada 4 0 1 3 1 9 13  
14 Geulsche Boys 4 0 1 3 1 2 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
96
Totaal aantal doelpunten (thuis)
59
Totaal aantal doelpunten (uit)
37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,48
Grootste overwinning (thuis) 
Susterse Boys - Conventus '03 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Geulsche Boys - IVS (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Susterse Boys - Amstenrade (6 - 3)



Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Amstenrade2. VV Armada3. Conventus '034. Geulsche Boys5. IBC '036. VV IVS7. VV Jabeek8. NEC '929. RKVV Neerbeek10. RKUVC11. VV Sanderbout12. Susterse Boys13. VV SVM Munstergeleen14. Urmondia
1. VV Amstenrade 10 feb21 apr14 apr18 nov24 mrt28 okt0 - 216 dec25 nov14 okt19 mei10 mrt27 jan
2. VV Armada2 - 3 21 okt17 mrt 2 dec26 mei12 mei24 mrt2 - 317 feb 3 feb 4 nov14 apr16 dec
3. Conventus '03 2 dec10 mrt 1 - 024 mrt18 nov16 dec28 okt12 mei26 mei23 sep17 feb27 jan14 apr
4. Geulsche Boys 9 dec28 okt19 mei 10 mrt0 - 427 jan2 - 224 mrt21 apr 7 apr25 nov10 feb18 nov
5. IBC '03 3 feb21 apr20 jan21 okt 17 mrt26 mei 9 dec23 sep 4 nov17 feb 7 apr25 nov3 - 0
6. VV IVS20 jan4 - 4 3 feb17 feb28 okt 10 mrt21 apr 4 nov 7 apr25 nov 9 dec19 mei1 - 2
7. VV Jabeek17 mrt25 nov 7 apr 4 nov1 - 121 okt 19 mei 3 feb20 jan 9 dec5 - 121 apr17 feb
8. NEC '9217 feb20 jan17 mrt26 mei14 apr 2 dec2 - 1 21 okt2 - 1 4 nov 3 feb16 dec12 mei
9. RKVV Neerbeek 7 apr19 mei25 nov20 jan10 feb27 jan18 nov10 mrt  9 dec21 apr6 - 10 - 028 okt
10. RKUVC12 mei3 - 11 - 2 2 dec27 jan16 dec24 mrt10 feb14 apr 19 mei28 okt18 nov10 mrt
11. VV Sanderbout26 mei18 nov10 feb16 dec2 - 112 mei14 apr27 jan 2 dec2 - 2 10 mrt28 okt24 mrt
12. Susterse Boys6 - 327 jan7 - 012 mei16 dec14 apr10 feb18 nov26 mei17 mrt21 okt 24 mrt 2 dec
13. VV SVM Munstergeleen20 okt 9 dec 4 nov5 - 012 mei2 - 1 2 dec 7 apr17 feb 3 feb17 mrt20 jan 26 mei
14. Urmondia 4 nov 7 apr 9 dec 3 feb19 mei10 feb0 - 125 nov17 mrt21 okt20 jan21 apr0 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie