Zondag 2e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SSS '18 15 9 4 2 31 41 25  
2 VV Helvoirt 14 8 1 5 25 25 18  
3 Vianen Vooruit 15 6 6 3 24 24 17  
4 Erp 13 6 4 3 22 23 18  
5 Real Lunet 15 6 3 6 21 29 23  
6 EVVC 14 5 5 4 20 26 27  
7 VV Heeswijk 13 5 4 4 19 19 20  
8 RKVV Volharding 14 5 3 6 18 27 29  
9 DAW Schaijk 13 4 5 4 17 18 21  
10 Berghem Sport 14 5 2 7 17 27 27  
11 Venhorst 12 4 4 4 16 16 17  
12 Emplina 14 3 5 6 14 15 21  
13 Irene Sportclub 12 3 1 8 10 18 32  
14 Sparta '18 14 2 3 9 9 11 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
96
Totaal aantal doelpunten
319
Totaal aantal doelpunten (thuis)
153
Totaal aantal doelpunten (uit)
166
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,73
Grootste overwinning (thuis) 
Real Lunet - Irene Sportclub (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Volharding RKVV - Berghem Sport (2 - 6)
EVVC - Volharding RKVV (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SSS '18 - Berghem Sport (6 - 3)



Zondag 2e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Berghem Sport2. DAW Schaijk3. Emplina4. Erp5. EVVC6. VV Heeswijk7. VV Helvoirt8. Irene Sportclub9. Real Lunet10. Sparta '1811. SSS '1812. Venhorst13. Vianen Vooruit14. RKVV Volharding
1. Berghem Sport 24 feb16 dec24 mrt14 apr1 - 227 jan5 - 20 - 01 - 11 - 326 mei12 mei1 - 2
2. DAW Schaijk2 - 1 12 mei23 dec1 - 12 - 10 - 124 mrt26 mei17 mrt10 mrt1 - 114 apr27 jan
3. Emplina 7 apr0 - 2 1 - 127 jan19 mei1 - 20 - 324 mrt21 apr24 feb10 mrt2 - 21 - 1
4. Erp20 jan21 apr3 - 0 3 - 110 mrt1 - 42 - 117 mrt0 - 219 mei0 - 31 - 1 7 apr
5. EVVC4 - 23 - 30 - 22 - 2  7 apr19 mei21 apr2 - 220 jan3 - 117 mrt0 - 01 - 5
6. VV Heeswijk1 - 01 - 41 - 114 apr16 dec 0 - 227 jan12 mei26 mei24 mrt23 dec0 - 224 feb
7. VV Helvoirt1 - 33 - 126 mei12 mei1 - 417 mrt 10 mrt3 - 13 - 114 apr0 - 01 - 220 jan
8. Irene Sportclub17 mrt20 jan1 - 326 mei1 - 21 - 2 7 apr 0 - 3 3 feb12 mei3 - 22 - 223 dec
9. Real Lunet21 apr4 - 01 - 00 - 20 - 12 - 224 feb6 - 1 3 - 11 - 4 7 apr27 jan19 mei
10. Sparta '1819 mei1 - 10 - 224 feb24 mrt0 - 11 - 01 - 214 apr 27 jan12 mei1 - 31 - 1
11. SSS '186 - 3 7 apr1 - 11 - 126 mei3 - 32 - 04 - 14 - 32 - 0 5 - 217 mrt21 apr
12. Venhorst0 - 119 mei14 apr27 jan4 - 221 apr1 - 424 feb16 dec1 - 01 - 1 24 mrt1 - 0
13. Vianen Vooruit1 - 20 - 03 - 10 - 224 feb1 - 121 apr19 mei2 - 0 7 apr4 - 120 jan 1 - 3
14. RKVV Volharding2 - 64 - 117 mrt2 - 512 mei1 - 424 mrt14 apr1 - 34 - 11 - 30 - 026 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie