Zondag 2e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Berghem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 DAW Schaijk 0 0 0 0 0 0 0  
3 Emplina 0 0 0 0 0 0 0  
4 Erp 0 0 0 0 0 0 0  
5 EVVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Heeswijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Helvoirt 0 0 0 0 0 0 0  
8 Irene Sportclub 0 0 0 0 0 0 0  
9 Real Lunet 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sparta '18 0 0 0 0 0 0 0  
11 SSS '18 0 0 0 0 0 0 0  
12 Venhorst 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vianen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
14 RKVV Volharding 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Berghem Sport2. DAW Schaijk3. Emplina4. Erp5. EVVC6. VV Heeswijk7. VV Helvoirt8. Irene Sportclub9. Real Lunet10. Sparta '1811. SSS '1812. Venhorst13. Vianen Vooruit14. RKVV Volharding
1. Berghem Sport 10 mrt16 dec24 mrt14 apr10 feb27 jan28 okt 2 dec 7 okt30 sep26 mei12 mei18 nov
2. DAW Schaijk21 okt 12 mei 2 dec10 feb30 sep18 nov24 mrt26 mei17 mrt16 dec 7 okt14 apr27 jan
3. Emplina 7 apr25 nov 18 nov27 jan19 mei14 okt10 feb24 mrt21 apr10 mrt 9 dec30 sep28 okt
4. Erp20 jan21 apr 3 feb 30 sep 9 dec25 nov14 okt17 mrt21 okt19 mei 4 nov10 feb 7 apr
5. EVVC 9 dec23 sep 4 nov17 feb  7 apr19 mei21 apr 3 feb20 jan14 okt17 mrt21 okt25 nov
6. VV Heeswijk23 sep17 feb 7 okt14 apr16 dec 28 okt27 jan12 mei26 mei24 mrt 2 dec18 nov10 mrt
7. VV Helvoirt 4 nov 3 feb26 mei12 mei 7 okt17 mrt 16 dec21 okt23 sep14 apr17 feb 2 dec20 jan
8. Irene Sportclub17 mrt20 jan23 sep26 mei 2 dec 4 nov 7 apr 17 feb 3 feb12 mei21 okt 7 okt 9 dec
9. Real Lunet21 apr14 okt20 jan28 okt18 nov25 nov10 mrt30 sep  9 dec10 feb 7 apr27 jan19 mei
10. Sparta '1819 mei28 okt 2 dec10 mrt24 mrt14 okt10 feb18 nov14 apr 27 jan12 mei16 dec30 sep
11. SSS '1817 feb 7 apr21 okt 7 okt26 mei20 jan 9 dec25 nov23 sep 4 nov  3 feb17 mrt21 apr
12. Venhorst14 okt19 mei14 apr27 jan28 okt21 apr30 sep10 mrt16 dec25 nov18 nov 24 mrt10 feb
13. Vianen Vooruit25 nov 9 dec17 feb23 sep10 mrt 3 feb21 apr19 mei 4 nov 7 apr28 okt20 jan 14 okt
14. RKVV Volharding 3 feb 4 nov17 mrt16 dec12 mei21 okt24 mrt14 apr 7 okt17 feb 2 dec23 sep26 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie