Zaterdag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Rozenburg 4 3 0 1 9 10 6  
2 FC Binnenmaas 4 2 2 0 8 11 7  
3 VV Alexandria '66 4 2 1 1 7 9 6  
4 NSVV 4 2 1 1 7 10 9  
5 VV Spirit 3 2 0 1 6 3 4  
6 VV Strijen 4 2 0 2 6 4 4  
7 DCV 4 2 0 2 6 5 8  
8 SV Charlois 3 1 1 1 4 5 2  
9 RV&AV Sparta 3 1 1 1 4 7 7  
10 SVS Capelle 4 1 1 2 4 5 6  
11 SV Deltasport 2 1 0 1 3 3 5  
12 VV De Zwerver 3 1 0 2 3 7 8  
13 SV CWO 4 0 2 2 2 10 13  
14 Vitesse Delft 4 0 1 3 1 7 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
96
Totaal aantal doelpunten (thuis)
58
Totaal aantal doelpunten (uit)
38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,52
Grootste overwinning (thuis) 
 
Charlois SV - NSVV (4 - 0)
NSVV - DCV (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DCV - Binnenmaas FC (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Binnenmaas FC - CWO (4 - 4)
Sparta RV & AV - Vitesse Delft (5 - 3)



Zaterdag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alexandria '662. FC Binnenmaas3. SV Charlois4. SV CWO5. DCV6. SV Deltasport7. NSVV8. VV Rozenburg9. RV&AV Sparta10. VV Spirit11. VV Strijen12. SVS Capelle13. Vitesse Delft14. VV De Zwerver
1. VV Alexandria '66  7 mrt 7 dec 2 nov16 mei28 mrt30 nov 8 feb19 okt4 - 125 apr14 mrt25 jan3 - 2
2. FC Binnenmaas1 - 1 23 nov4 - 425 apr19 okt28 mrt 2 nov16 mei14 dec14 mrt 1 feb15 feb 7 dec
3. SV Charlois23 mei 9 mei 19 okt 2 nov 1 feb4 - 014 dec14 mrt30 nov15 feb28 mrt1 - 118 apr
4. SV CWO21 mrt18 apr 8 feb 0 - 2 9 mei3 - 323 mei25 jan 9 nov 4 apr30 nov26 okt 7 mrt
5. DCV14 dec1 - 421 mrt15 feb 18 apr 1 feb 9 nov26 okt 9 mei2 - 023 mei23 nov 4 apr
6. SV Deltasport2 - 1 8 feb21 sep 7 dec25 jan  9 nov 7 mrt 4 apr26 okt23 nov25 apr16 mei21 mrt
7. NSVV 4 apr25 jan16 mei25 apr4 - 014 mrt 19 okt21 mrt 8 feb 7 dec26 okt3 - 223 nov
8. VV Rozenburg26 okt21 mrt 4 apr23 nov14 mrt4 - 115 feb  7 dec25 jan16 mei2 - 325 apr2 - 1
9. RV&AV Sparta18 apr30 nov 9 nov28 mrt 7 mrt28 sep14 dec 9 mei 23 mei 1 feb15 feb5 - 3 2 nov
10. VV Spirit 1 feb 4 apr25 apr14 mrt19 okt15 feb 2 nov28 mrt23 nov 1 - 01 - 0 7 dec16 mei
11. VV Strijen 9 nov26 okt1 - 014 dec 8 feb23 mei18 apr30 nov3 - 1 7 mrt  9 mei21 mrt25 jan
12. SVS Capelle23 nov1 - 225 jan16 mei 7 dec 2 nov 7 mrt18 apr1 - 121 mrt19 okt  4 apr 8 feb
13. Vitesse Delft 9 mei 9 nov 7 mrt 1 feb28 mrt30 nov23 mei1 - 2 8 feb18 apr 2 nov14 dec 19 okt
14. VV De Zwerver15 feb23 mei26 okt4 - 330 nov14 dec 9 mei 1 feb25 apr12 okt28 mrt 9 nov14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie