Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 TAC '90 4 3 1 0 10 21 4  
2 Semper Altius 4 3 1 0 10 11 5  
3 RVC Celeritas 4 3 0 1 9 15 5  
4 SEV 4 3 0 1 9 8 9  
5 GDA 4 2 1 1 7 15 4  
6 Vredenburch 4 2 1 1 7 14 7  
7 VV Haagse Hout 4 2 1 1 7 9 14  
8 HVV Laakkwartier 4 2 0 2 6 17 8  
9 FC Zoetermeer 4 2 0 2 6 11 13  
10 KSD-Marine 4 1 0 3 3 10 16  
11 SV Oosterheem 4 1 0 3 3 4 14  
12 Graaf Willem II/VAC 4 0 1 3 1 6 10  
13 HPSV 3 0 0 3 0 2 13  
14 DVC 3 0 0 3 0 2 23  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
145
Totaal aantal doelpunten (thuis)
79
Totaal aantal doelpunten (uit)
66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,44
Grootste overwinning (thuis) 
 
GDA - Haagse Hout (10 - 1)
TAC '90 - DVC (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DVC - Laakkwartier (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
GDA - Haagse Hout (10 - 1)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DVC2. GDA3. Graaf Willem II/VAC4. VV Haagse Hout5. HPSV6. KSD-Marine7. HVV Laakkwartier8. SV Oosterheem9. RVC Celeritas10. Semper Altius11. SEV12. TAC '9013. Vredenburch14. FC Zoetermeer
1. DVC 18 apr 4 apr14 dec12 okt26 okt0 - 7 9 mei23 mei21 mrt 9 nov15 feb 1 feb23 nov
2. GDA25 jan 21 mrt10 - 1 8 feb 4 apr23 nov26 okt25 apr0 - 0 7 mrt 7 dec 9 nov16 mei
3. Graaf Willem II/VAC30 nov14 dec 15 feb23 mei25 apr28 mrt1 - 2 9 nov26 okt 1 feb1 - 3 9 mei14 mrt
4. VV Haagse Hout16 mei28 mrt3 - 3  7 mrt19 okt25 apr2 - 014 mrt 7 dec 8 feb 2 nov30 nov25 jan
5. HPSV25 apr19 okt 7 dec1 - 3 16 mei14 mrt14 dec 1 feb23 nov 2 nov1 - 728 mrt15 feb
6. KSD-Marine 7 mrt1 - 4 2 nov18 apr30 nov  1 feb23 mei15 feb 9 nov 9 mei28 mrt14 dec3 - 4
7. HVV Laakkwartier 8 feb23 mei25 jan 9 nov26 okt4 - 5  7 mrt 9 mei1 - 230 nov14 dec18 apr21 mrt
8. SV Oosterheem19 okt15 feb16 mei 1 feb 4 apr23 nov1 - 5 1 - 625 apr28 mrt14 mrt 2 nov 7 dec
9. RVC Celeritas 7 dec 2 nov 8 feb23 nov3 - 04 - 119 okt21 mrt 25 jan18 apr16 mei 7 mrt 4 apr
10. Semper Altius 2 nov 1 feb18 apr23 mei 9 mei14 mrt15 feb30 nov28 mrt 14 dec19 okt3 - 26 - 2
11. SEV14 mrt2 - 12 - 126 okt21 mrt 7 dec16 mei25 jan3 - 2 4 apr 23 nov15 feb25 apr
12. TAC '909 - 0 9 mei 7 mrt21 mrt18 apr25 jan 4 apr 9 nov30 nov 8 feb23 mei 2 - 226 okt
13. Vredenburch7 - 214 mrt23 nov 4 apr25 jan21 mrt 7 dec 8 feb26 okt16 mei19 okt25 apr 3 - 0
14. FC Zoetermeer28 mrt30 nov19 okt 9 mei 9 nov 8 feb 2 nov18 apr14 dec 7 mrt5 - 1 1 feb23 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie