Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SCH '44 4 4 0 0 12 17 3  
2 Alphense Boys 4 3 1 0 10 22 3  
3 SV Zevenhoven 4 3 0 1 9 10 2  
4 VV Zwammerdam 4 2 1 1 7 11 8  
5 SC Woerden 4 2 1 1 7 10 9  
6 VEP 3 2 0 1 6 7 10  
7 VV Bodegraven 3 1 1 1 4 6 4  
8 NSV '46 3 1 1 1 4 7 7  
9 VV Kamerik 4 1 1 2 4 3 11  
10 SIVEO '60 4 0 2 2 2 4 8  
11 ROHDA '76 4 0 2 2 2 4 10  
12 VV Linschoten 3 0 0 3 0 3 12  
13 VV Sportief 4 0 0 4 0 1 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
105
Totaal aantal doelpunten (thuis)
62
Totaal aantal doelpunten (uit)
43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
Alphense Boys - Sportief (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Kamerik - Zevenhoven (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Alphense Boys - Sportief (10 - 0)



Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphense Boys2. VV Bodegraven3. VV Kamerik4. VV Linschoten5. NSV '466. ROHDA '767. SCH '448. SIVEO '609. VV Sportief10. VEP11. SC Woerden12. SV Zevenhoven13. VV Zwammerdam
1. Alphense Boys  4 apr18 apr26 okt 9 mei 9 nov30 nov 7 mrt10 - 08 - 125 jan21 mrt23 mei
2. VV Bodegraven14 dec 26 okt21 mrt23 mei 7 mrt 9 mei25 jan 8 feb18 apr2 - 3 9 nov30 nov
3. VV Kamerik1 - 114 mrt 15 feb19 okt14 dec 1 feb 7 dec25 apr28 mrt16 mei0 - 5 2 nov
4. VV Linschoten 1 feb 2 nov 9 nov 30 nov18 apr14 dec19 okt28 mrt23 mei 8 feb 9 mei2 - 5
5. NSV '46 7 dec23 nov 8 feb16 mei 26 okt25 apr21 mrt25 jan 9 nov 4 apr2 - 1 7 mrt
6. ROHDA '7614 mrt1 - 1 4 apr 7 dec15 feb 1 - 516 mei19 okt 2 nov23 nov 1 feb28 mrt
7. SCH '4416 mei19 okt5 - 0 4 apr 2 nov21 mrt  8 feb 7 dec 7 mrt4 - 023 nov18 apr
8. SIVEO '601 - 328 mrt23 mei14 mrt14 dec2 - 2 9 nov 30 nov 9 mei25 apr15 feb 1 feb
9. VV Sportief15 feb0 - 30 - 223 nov18 apr 9 mei23 mei 4 apr  1 feb26 okt14 dec 9 nov
10. VEP25 apr 7 dec25 jan3 - 114 mrt 8 feb26 okt23 nov3 - 1 21 mrt 4 apr19 okt
11. SC Woerden28 mrt 1 feb30 nov4 - 03 - 323 mei15 feb 2 nov 7 mrt14 dec 18 apr 9 mei
12. SV Zevenhoven 2 nov25 apr 7 mrt25 jan28 mrt2 - 014 mrt2 - 016 mei30 nov19 okt  8 feb
13. VV Zwammerdam23 nov16 mei21 mrt25 apr3 - 225 jan2 - 31 - 114 mrt15 feb 7 dec26 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie