Zondag 1e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DHC 8 6 0 2 18 11 6  
2 TOGB 7 5 2 0 17 19 5  
3 SV Den Hoorn 8 4 2 2 14 14 10  
4 TAC '90 8 3 4 1 13 26 12  
5 VC Vlissingen 8 3 4 1 13 14 10  
6 Spartaan 1920 8 4 1 3 13 11 8  
7 SV ROAC 8 2 4 2 10 10 11  
8 FC Boshuizen 7 2 3 2 9 15 14  
9 Olympia (G) 8 3 0 5 9 17 17  
10 VUC 8 2 2 4 8 8 11  
11 SV DOSKO 8 2 2 4 8 8 13  
12 Rood Wit W 8 2 1 5 7 11 18  
13 VV Hillegersberg 8 2 1 5 7 10 24  
14 CVV Zwervers 8 1 2 5 5 9 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
55
Totaal aantal doelpunten
183
Totaal aantal doelpunten (thuis)
102
Totaal aantal doelpunten (uit)
81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,47
Grootste overwinning (thuis) 
TAC '90 - Olympia (G) (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Hillegersberg - TAC '90 (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
TAC '90 - Boshuizen FC (4 - 4)
TAC '90 - Olympia (G) (7 - 1)



Zondag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Boshuizen2. SV Den Hoorn3. DHC4. SV DOSKO5. VV Hillegersberg6. Olympia (G)7. SV ROAC8. Rood Wit W9. Spartaan 192010. TAC '9011. TOGB12. VC Vlissingen13. VUC14. CVV Zwervers
1. FC Boshuizen 26 apr24 nov15 mrt17 mei 8 dec4 - 2 2 feb15 dec16 feb17 nov29 mrt1 - 31 - 1
2. SV Den Hoorn1 - 1 22 mrt3 - 23 - 1 5 apr2 - 324 mei10 mei24 nov15 dec 2 feb19 apr16 feb
3. DHC10 mei1 - 2 16 feb15 mrt19 apr15 dec29 mrt 1 dec1 - 024 mei1 - 0 2 feb2 - 0
4. SV DOSKO2 - 0 9 feb0 - 1 1 - 126 jan 1 dec10 mei 8 mrt22 mrt0 - 419 apr24 mei15 dec
5. VV Hillegersberg 1 dec 8 mrt3 - 1 2 feb 1 - 510 mei16 feb24 mei1 - 619 apr15 dec2 - 029 mrt
6. Olympia (G)24 mei 1 dec1 - 229 mrt26 apr  2 feb3 - 01 - 215 mrt16 feb10 mei15 dec5 - 1
7. SV ROAC22 mrt15 mrt 5 apr17 mei 8 dec2 - 0 1 - 126 jan26 apr0 - 016 feb1 - 124 nov
8. Rood Wit W1 - 4 8 dec26 jan3 - 14 - 0 9 feb19 apr 22 mrt 5 apr24 nov 8 mrt1 - 217 mei
9. Spartaan 1920 5 apr1 - 026 apr0 - 124 nov17 mei29 mrt4 - 0  8 dec 2 feb1 - 116 feb15 mrt
10. TAC '904 - 429 mrt 8 mrt1 - 1 9 feb7 - 11 - 115 dec19 apr 10 mei24 mei 1 dec 2 feb
11. TOGB 8 mrt17 mei 8 dec26 apr4 - 12 - 1 9 feb15 mrt3 - 126 jan  1 dec29 mrt5 - 1
12. VC Vlissingen26 jan0 - 017 mei 8 dec22 mrt24 nov2 - 03 - 1 9 feb3 - 3 5 apr 15 mrt26 apr
13. VUC 9 feb26 jan0 - 224 nov 5 apr22 mrt 8 mrt26 apr0 - 117 mei1 - 11 - 2  8 dec
14. CVV Zwervers19 apr1 - 3 9 feb 5 apr26 jan 8 mrt24 mei 1 dec2 - 10 - 422 mrt3 - 310 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie