Zondag 1e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Boshuizen 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Den Hoorn 0 0 0 0 0 0 0  
3 DHC 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DOSKO 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hillegersberg 0 0 0 0 0 0 0  
6 Olympia (G) 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV ROAC 0 0 0 0 0 0 0  
8 Rood Wit W 0 0 0 0 0 0 0  
9 Spartaan 1920 0 0 0 0 0 0 0  
10 TAC '90 0 0 0 0 0 0 0  
11 TOGB 0 0 0 0 0 0 0  
12 VC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
13 VUC 0 0 0 0 0 0 0  
14 CVV Zwervers 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Boshuizen2. SV Den Hoorn3. DHC4. SV DOSKO5. VV Hillegersberg6. Olympia (G)7. SV ROAC8. Rood Wit W9. Spartaan 192010. TAC '9011. TOGB12. VC Vlissingen13. VUC14. CVV Zwervers
1. FC Boshuizen 26 apr24 nov15 mrt17 mei 8 dec 3 nov 2 feb15 dec16 feb29 sep29 mrt20 okt 6 okt
2. SV Den Hoorn13 okt 22 mrt29 sep27 okt 5 apr10 nov24 mei10 mei24 nov15 dec 2 feb19 apr16 feb
3. DHC10 mei 3 nov 16 feb15 mrt19 apr15 dec29 mrt 1 dec 6 okt24 mei29 sep 2 feb20 okt
4. SV DOSKO27 okt 9 feb13 okt 22 sep26 jan 1 dec10 mei 8 mrt22 mrt10 nov19 apr24 mei15 dec
5. VV Hillegersberg 1 dec 8 mrt10 nov 2 feb  3 nov10 mei16 feb24 mei13 okt19 apr15 dec29 sep29 mrt
6. Olympia (G)24 mei 1 dec27 okt29 mrt26 apr  2 feb10 nov13 okt15 mrt16 feb10 mei15 dec29 sep
7. SV ROAC22 mrt15 mrt 5 apr17 mei 8 dec22 sep 13 okt26 jan26 apr27 okt16 feb 6 okt24 nov
8. Rood Wit W22 sep 8 dec26 jan20 okt 6 okt 9 feb19 apr 22 mrt 5 apr24 nov 8 mrt 3 nov17 mei
9. Spartaan 1920 5 apr20 okt26 apr 6 okt24 nov17 mei29 mrt29 sep  8 dec 2 feb 3 nov16 feb15 mrt
10. TAC '9010 nov29 mrt 8 mrt 3 nov 9 feb20 okt29 sep15 dec19 apr 10 mei24 mei 1 dec 2 feb
11. TOGB 8 mrt17 mei 8 dec26 apr20 okt 6 okt 9 feb15 mrt22 sep26 jan  1 dec29 mrt 3 nov
12. VC Vlissingen26 jan 6 okt17 mei 8 dec22 mrt24 nov20 okt27 okt 9 feb22 sep 5 apr 15 mrt26 apr
13. VUC 9 feb26 jan22 sep24 nov 5 apr22 mrt 8 mrt26 apr27 okt17 mei13 okt10 nov  8 dec
14. CVV Zwervers19 apr22 sep 9 feb 5 apr26 jan 8 mrt24 mei 1 dec10 nov27 okt22 mrt13 okt10 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie