Zondag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Antibarbari 4 3 1 0 10 12 4  
2 Excelsior '20 4 3 0 1 9 9 3  
3 VV ONA 4 3 0 1 9 15 10  
4 RVC '33 3 2 1 0 7 11 7  
5 SV DONK 4 2 1 1 7 12 7  
6 VVIJ 4 1 2 1 5 7 6  
7 FC IJsselmonde 4 1 2 1 5 6 7  
8 VV Groeneweg 4 1 1 2 4 11 7  
9 COAL 4 1 1 2 4 8 11  
10 ESTO 4 1 1 2 4 8 13  
11 VV Meeuwenplaat 3 1 0 2 3 6 9  
12 PVCV 4 1 0 3 3 5 9  
13 VFC 4 1 0 3 3 6 14  
14 XerxesDZB 4 0 2 2 2 4 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
120
Totaal aantal doelpunten (thuis)
57
Totaal aantal doelpunten (uit)
63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,33
Grootste overwinning (thuis) 
 
Antibarbari - VFC (5 - 0)
DONK - XerxesDZB (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
ESTO - Groeneweg (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
ESTO - RVC '33 (4 - 5)
Meeuwenplaat - COAL (4 - 5)



Zondag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Antibarbari2. COAL3. SV DONK4. ESTO5. Excelsior '206. VV Groeneweg7. FC IJsselmonde8. VV Meeuwenplaat9. VV ONA10. PVCV11. RVC '3312. VFC13. VVIJ14. XerxesDZB
1. Antibarbari  2 feb3 - 115 dec10 nov16 feb24 mei15 mrt29 mrt26 apr27 okt5 - 010 mei 1 dec
2. COAL1 - 2 24 nov2 - 20 - 327 okt22 mrt26 apr17 mei 8 dec 5 apr26 jan16 feb15 mrt
3. SV DONK 8 mrt24 mei 10 mei 1 dec22 mrt19 apr27 okt 5 apr26 jan 9 feb10 nov3 - 15 - 0
4. ESTO22 mrt 8 mrt 8 dec 26 apr0 - 6 9 feb17 mei24 nov 5 apr4 - 527 okt10 nov26 jan
5. Excelsior '20 9 feb19 apr17 mei 3 nov 24 nov2 - 0 5 apr20 okt1 - 326 jan22 mrt 8 mrt 8 dec
6. VV Groeneweg2 - 2 9 feb 3 nov29 mrt15 mrt  8 mrt26 jan26 apr20 okt 8 dec2 - 3 1 dec17 mei
7. FC IJsselmonde 8 dec 3 nov3 - 320 okt 2 feb2 - 1 16 feb15 mrt17 mei24 nov15 dec29 mrt26 apr
8. VV Meeuwenplaat20 okt4 - 5 2 feb 1 dec15 dec10 mei10 nov  3 nov 9 feb 8 mrt19 apr24 mei29 mrt
9. VV ONA26 jan 1 dec15 dec24 mei10 mei10 nov27 okt22 mrt 4 - 11 - 4 8 mrt19 apr 9 feb
10. PVCV 3 nov10 mei29 mrt0 - 216 feb19 apr 1 dec1 - 2 2 feb 10 nov24 mei15 dec 8 mrt
11. RVC '3319 apr15 dec20 okt 2 feb29 mrt24 mei10 mei17 nov16 feb15 mrt  1 dec2 - 2 3 nov
12. VFC17 mei29 mrt15 mrt16 feb0 - 3 2 feb 5 apr 8 dec3 - 424 nov26 apr  3 nov20 okt
13. VVIJ24 nov20 okt26 apr15 mrt27 okt 5 apr26 jan3 - 0 8 dec22 mrt17 mei 9 feb 1 - 1
14. XerxesDZB 5 apr10 nov16 feb19 apr24 mei15 dec1 - 124 nov2 - 627 okt22 mrt10 mei 2 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie