Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV GOZ 15 12 2 1 38 57 15  
2 VV Hekelingen 16 10 2 4 32 43 17  
3 SV WCR 16 9 4 3 31 48 29  
4 ZBVH 16 9 2 5 29 34 18  
5 SCO '63 16 8 4 4 28 39 25  
6 Zinkwegse Boys 16 8 2 6 26 43 33  
7 VV Pernis 16 8 2 6 26 32 28  
8 SC Excelsior Rotterdam 15 6 1 8 19 22 34  
9 Goudswaardse Boys 15 4 5 6 17 28 26  
10 VV Abbenbroek 16 4 5 7 17 31 29  
11 NBSVV 15 4 2 9 14 20 44  
12 SV Simonshaven 16 4 1 11 13 25 45  
13 SV Piershil 16 0 0 16 0 10 89  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
102
Totaal aantal doelpunten
432
Totaal aantal doelpunten (thuis)
234
Totaal aantal doelpunten (uit)
198
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,94
Grootste overwinning (thuis) 
 
Abbenbroek - Piershil (10 - 0)
Hekelingen - Piershil (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Piershil - GOZ (1 - 9)
Excelsior Rotterdam - WCR (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
 
Abbenbroek - Piershil (10 - 0)
Excelsior Rotterdam - WCR (1 - 9)
Hekelingen - Piershil (10 - 0)
Piershil - GOZ (1 - 9)
SCO '63 - WCR (6 - 4)
Zinkwegse Boys - GOZ (3 - 7)



Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Abbenbroek2. SC Excelsior Rotterdam3. Goudswaardse Boys4. VV GOZ5. VV Hekelingen6. NBSVV7. VV Pernis8. SV Piershil9. SCO '6310. SV Simonshaven11. SV WCR12. ZBVH13. Zinkwegse Boys
1. VV Abbenbroek AFG0 - 2AFGAFG2 - 01 - 110 - 0AFGAFG1 - 11 - 43 - 3
2. SC Excelsior Rotterdam2 - 1 AFG1 - 4AFGAFG0 - 1AFG1 - 15 - 11 - 91 - 54 - 3
3. Goudswaardse Boys1 - 11 - 2 2 - 42 - 2AFGAFG4 - 1AFG4 - 12 - 30 - 0AFG
4. VV GOZ1 - 0AFGAFG 5 - 26 - 13 - 03 - 02 - 07 - 0AFGAFG1 - 1
5. VV Hekelingen2 - 13 - 02 - 1AFG 3 - 0AFG10 - 0AFG2 - 11 - 10 - 1AFG
6. NBSVVAFG0 - 21 - 1AFG1 - 4 AFG2 - 01 - 43 - 3AFG1 - 04 - 3
7. VV Pernis1 - 52 - 02 - 11 - 30 - 37 - 2 AFGAFGAFG5 - 04 - 3AFG
8. SV PiershilAFG0 - 31 - 41 - 9AFGAFG3 - 4 1 - 42 - 50 - 7AFG1 - 8
9. SCO '635 - 0AFG3 - 3AFG1 - 02 - 10 - 06 - 0 0 - 26 - 4AFGAFG
10. SV Simonshaven1 - 42 - 0AFGAFGAFG2 - 31 - 3AFG0 - 3 2 - 30 - 13 - 1
11. SV WCR1 - 1AFGAFG3 - 20 - 45 - 0AFGAFG2 - 2AFG 2 - 03 - 2
12. ZBVHAFGAFGAFG0 - 02 - 1AFG1 - 06 - 06 - 14 - 10 - 4 1 - 2
13. Zinkwegse Boys4 - 01 - 03 - 03 - 71 - 4AFG2 - 14 - 02 - 1AFGAFGAFG 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie