Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV GOZ 7 6 1 0 19 24 6  
2 VV Hekelingen 8 5 1 2 16 27 10  
3 VV Pernis 8 5 1 2 16 17 15  
4 SCO '63 6 4 1 1 13 18 7  
5 NBSVV 6 4 0 2 12 10 10  
6 VV Abbenbroek 8 3 2 3 11 16 15  
7 Zinkwegse Boys 7 3 1 3 10 19 17  
8 SC Excelsior Rotterdam 7 3 0 4 9 10 12  
9 Goudswaardse Boys 7 2 2 3 8 10 10  
10 ZBVH 7 2 2 3 8 9 9  
11 SV WCR 6 2 1 3 7 10 18  
12 SV Simonshaven 7 1 0 6 3 11 23  
13 SV Piershil 8 0 0 8 0 7 36  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
46
Totaal aantal doelpunten
188
Totaal aantal doelpunten (thuis)
110
Totaal aantal doelpunten (uit)
78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,70
Grootste overwinning (thuis) 
Hekelingen - Piershil (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Zinkwegse Boys - GOZ (3 - 7)
Pernis VV - Abbenbroek (1 - 5)
WCR - Hekelingen (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Hekelingen - Piershil (10 - 0)
SCO '63 - WCR (6 - 4)
Zinkwegse Boys - GOZ (3 - 7)



Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Abbenbroek2. SC Excelsior Rotterdam3. Goudswaardse Boys4. VV GOZ5. VV Hekelingen6. NBSVV7. VV Pernis8. SV Piershil9. SCO '6310. SV Simonshaven11. SV WCR12. ZBVH13. Zinkwegse Boys
1. VV Abbenbroek 14 mrt0 - 2 4 apr21 mrt2 - 0 8 feb23 nov25 apr16 mei1 - 1 7 dec3 - 3
2. SC Excelsior Rotterdam2 - 1 25 apr1 - 4 4 apr16 mei0 - 121 mrt 7 dec5 - 125 jan23 nov 7 mrt
3. Goudswaardse Boys 7 mrt1 - 2 23 nov2 - 2 4 apr21 mrt 8 feb16 mei25 jan 7 dec0 - 018 apr
4. VV GOZ30 nov28 mrt14 mrt 5 - 225 jan3 - 03 - 02 - 0 7 dec16 mei25 apr 8 feb
5. VV Hekelingen14 dec3 - 015 feb18 apr 3 - 023 mei10 - 028 mrt2 - 1 7 mrt 1 feb 9 mei
6. NBSVV23 mei30 nov14 dec 9 mei 8 feb 18 apr2 - 0 1 feb 7 mrt28 mrt1 - 04 - 3
7. VV Pernis1 - 515 feb2 - 1 1 feb23 nov 7 dec 16 mei14 mrt25 apr5 - 04 - 328 mrt
8. SV Piershil 9 mei14 dec1 - 415 feb25 apr14 mrt3 - 4 1 - 42 - 530 nov28 mrt 1 feb
9. SCO '635 - 0 9 mei30 nov21 mrt25 jan26 okt0 - 0 7 mrt  8 feb6 - 4 4 apr23 mei
10. SV Simonshaven1 - 4 1 feb28 mrt23 mei14 mrt2 - 330 nov18 apr0 - 3  2 nov15 feb14 dec
11. SV WCR 1 feb18 apr23 mei14 dec0 - 423 nov 9 mei 4 apr15 feb21 mrt 2 - 03 - 2
12. ZBVH18 apr23 mei 9 mei0 - 02 - 121 mrt 7 mrt25 jan14 dec4 - 1 8 feb 30 nov
13. Zinkwegse Boys15 feb1 - 03 - 03 - 7 7 dec25 apr25 jan4 - 023 nov 4 apr14 mrt16 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie