Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SCO '63 3 3 0 0 9 15 5  
2 VV GOZ 3 3 0 0 9 10 1  
3 Zinkwegse Boys 4 3 0 1 9 11 4  
4 VV Pernis 4 3 0 1 9 10 10  
5 VV Hekelingen 4 2 1 1 7 9 4  
6 VV Abbenbroek 4 2 1 1 7 7 7  
7 ZBVH 4 2 0 2 6 9 8  
8 NBSVV 4 2 0 2 6 7 10  
9 SV WCR 3 1 1 1 4 7 7  
10 SC Excelsior Rotterdam 4 1 0 3 3 6 9  
11 Goudswaardse Boys 3 0 1 2 1 3 7  
12 SV Simonshaven 4 0 0 4 0 5 16  
13 SV Piershil 4 0 0 4 0 4 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
103
Totaal aantal doelpunten (thuis)
67
Totaal aantal doelpunten (uit)
36
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,79
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,50
Grootste overwinning (thuis) 
SCO '63 - Abbenbroek (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Simonshaven - Abbenbroek (1 - 4)
Excelsior Rotterdam - GOZ (1 - 4)
Piershil - SCO '63 (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SCO '63 - WCR (6 - 4)



Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Abbenbroek2. SC Excelsior Rotterdam3. Goudswaardse Boys4. VV GOZ5. VV Hekelingen6. NBSVV7. VV Pernis8. SV Piershil9. SCO '6310. SV Simonshaven11. SV WCR12. ZBVH13. Zinkwegse Boys
1. VV Abbenbroek 14 mrt26 okt 4 apr21 mrt2 - 0 8 feb23 nov25 apr16 mei1 - 1 7 dec19 okt
2. SC Excelsior Rotterdam 9 nov 25 apr1 - 4 4 apr16 mei26 okt21 mrt 7 dec5 - 125 jan23 nov 7 mrt
3. Goudswaardse Boys 7 mrt 2 nov 23 nov2 - 2 4 apr21 mrt 8 feb16 mei25 jan 7 dec19 okt18 apr
4. VV GOZ30 nov28 mrt14 mrt 19 okt25 jan3 - 03 - 0 2 nov 7 dec16 mei25 apr 8 feb
5. VV Hekelingen14 dec3 - 015 feb18 apr 3 - 023 mei 2 nov28 mrt 9 nov 7 mrt 1 feb 9 mei
6. NBSVV23 mei30 nov14 dec 9 mei 8 feb 18 apr19 okt 1 feb 7 mrt28 mrt 2 nov4 - 3
7. VV Pernis 2 nov15 feb2 - 1 1 feb23 nov 7 dec 16 mei14 mrt25 apr19 okt4 - 328 mrt
8. SV Piershil 9 mei14 dec 9 nov15 feb25 apr14 mrt3 - 4 1 - 426 okt30 nov28 mrt 1 feb
9. SCO '635 - 0 9 mei30 nov21 mrt25 jan26 okt 9 nov 7 mrt  8 feb6 - 4 4 apr23 mei
10. SV Simonshaven1 - 4 1 feb28 mrt23 mei14 mrt2 - 330 nov18 apr19 okt  2 nov15 feb14 dec
11. SV WCR 1 feb18 apr23 mei14 dec26 okt23 nov 9 mei 4 apr15 feb21 mrt 2 - 0 9 nov
12. ZBVH18 apr23 mei 9 mei 9 nov2 - 121 mrt 7 mrt25 jan14 dec4 - 1 8 feb 30 nov
13. Zinkwegse Boys15 feb1 - 03 - 026 okt 7 dec25 apr25 jan4 - 023 nov 4 apr14 mrt16 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie