Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Aalsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alliance '22 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bloemendaal 0 0 0 0 0 0 0  
4 De Kennemers 0 0 0 0 0 0 0  
5 Nicolaas Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 Van Nispen 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKDES 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Spaarnwoude 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sporting Leiden 0 0 0 0 0 0 0  
10 Voorschoten '97 0 0 0 0 0 0 0  
11 VSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVH/Velserbroek 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV WVC 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwanenburg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. Alliance '223. Bloemendaal4. De Kennemers5. Nicolaas Boys6. Van Nispen7. RKDES8. SV Spaarnwoude9. Sporting Leiden10. Voorschoten '9711. VSV12. VVH/Velserbroek13. SV WVC14. VV Zwanenburg
1. FC Aalsmeer 27 okt26 jan24 nov17 mei22 mrt26 apr15 mrt 9 feb 6 okt 8 dec 5 apr22 sep20 okt
2. Alliance '22 8 mrt 22 sep 9 feb26 jan 6 okt17 mei 3 nov22 mrt 8 dec20 okt24 nov 5 apr19 apr
3. Bloemendaal29 mrt 2 feb  8 dec24 nov17 mei 6 okt20 okt15 dec26 apr15 mrt29 sep16 feb 3 nov
4. De Kennemers10 mei10 nov24 mei 27 okt26 apr29 sep15 dec13 okt 1 dec29 mrt16 feb15 mrt 2 feb
5. Nicolaas Boys29 sep29 mrt10 mei19 apr 15 mrt20 okt 2 feb 1 dec 3 nov16 feb24 mei 6 okt15 dec
6. Van Nispen15 dec16 feb 1 dec 3 nov10 nov 29 mrt29 sep24 mei 8 mrt 2 feb19 apr13 okt10 mei
7. RKDES13 okt 1 dec19 apr 8 mrt 9 feb26 jan 10 mei10 nov22 sep 5 apr22 mrt27 okt24 mei
8. SV Spaarnwoude10 nov26 apr 9 feb22 mrt22 sep 5 apr 8 dec 27 okt26 jan24 nov13 okt17 mei 8 mrt
9. Sporting Leiden 3 nov29 sep 5 apr17 mei26 apr24 nov15 mrt16 feb 20 okt 6 okt 2 feb 8 dec29 mrt
10. Voorschoten '97 2 feb24 mei13 okt 5 apr22 mrt27 okt16 feb19 apr10 mei 29 sep15 dec24 nov10 nov
11. VSV19 apr10 mei27 okt26 jan13 okt22 sep15 dec24 mei 8 mrt 9 feb 10 nov22 mrt 1 dec
12. VVH/Velserbroek 1 dec15 mrt 8 mrt 6 okt 8 dec20 okt 3 nov29 mrt22 sep17 mei26 apr 26 jan 9 feb
13. SV WVC24 mei15 dec10 nov20 okt 8 mrt 9 feb 2 feb 1 dec19 apr29 mrt 3 nov10 mei 29 sep
14. VV Zwanenburg16 feb13 okt22 mrt22 sep 5 apr 8 dec24 nov 6 okt26 jan15 mrt17 mei27 okt26 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie