Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Full Speed 4 4 0 0 12 18 3  
2 SV Slikkerveer 4 3 1 0 10 15 5  
3 SVVV Taurus 4 3 1 0 10 6 3  
4 WIK 4 3 0 1 9 9 11  
5 ODB 4 2 1 1 7 6 6  
6 SV Charlois 4 2 0 2 6 7 8  
7 Alphen 4 1 2 1 5 9 9  
8 Stompwijk '92 4 1 2 1 5 6 6  
9 SC REMO 4 1 1 2 4 6 8  
10 VV SEP 4 1 0 3 3 7 9  
11 HOV/DJSCR 4 0 2 2 2 6 9  
12 Kethel Spaland 4 0 2 2 2 5 14  
13 SV DHL 4 0 1 3 1 7 10  
14 VV HWD 4 0 1 3 1 7 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
114
Totaal aantal doelpunten (thuis)
61
Totaal aantal doelpunten (uit)
53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,89
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Slikkerveer - WIK (7 - 2)
Alphen - Kethel Spaland (6 - 1)
Full Speed - Alphen (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
SEP - Full Speed (1 - 5)
HWD - Slikkerveer (1 - 5)
Kethel Spaland - SEP (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Slikkerveer - WIK (7 - 2)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphen2. SV Charlois3. SV DHL4. Full Speed5. HOV/DJSCR6. VV HWD7. Kethel Spaland8. ODB9. SC REMO10. VV SEP11. SV Slikkerveer12. Stompwijk '9213. SVVV Taurus14. WIK
1. Alphen  9 feb17 mei22 mrt1 - 1 5 apr6 - 120 okt 8 dec24 nov19 apr26 jan 8 mrt 3 nov
2. SV Charlois10 nov 3 - 22 - 426 apr15 mrt24 mei29 mrt 1 dec16 feb 2 feb27 okt10 mei15 dec
3. SV DHL 1 dec 8 mrt 10 nov26 jan27 okt19 apr 5 apr2 - 322 mrt24 mei 9 feb1 - 210 mei
4. Full Speed5 - 017 mei15 mrt 24 nov 8 dec 5 apr4 - 020 okt 2 feb29 mrt26 apr 3 nov16 feb
5. HOV/DJSCR16 feb 3 nov29 mrt24 mei 3 - 3 1 dec 2 feb 8 mrt19 apr10 mei10 nov15 dec2 - 3
6. VV HWD15 dec20 okt 2 feb19 apr 9 feb 10 nov 3 nov29 mrt10 mei1 - 5 8 mrt24 mei 1 dec
7. Kethel Spaland 2 feb 8 dec2 - 215 dec17 mei16 feb 15 mrt26 apr0 - 4 3 nov24 nov29 mrt20 okt
8. ODB10 mei26 jan15 dec 8 mrt2 - 022 mrt27 okt  9 feb10 nov 1 dec1 - 119 apr24 mei
9. SC REMO24 mei 5 apr16 feb10 mei27 okt24 nov2 - 21 - 3 15 dec10 nov22 mrt 2 feb19 apr
10. VV SEP15 mrt1 - 2 3 nov1 - 520 okt26 jan 8 mrt26 apr17 mei  9 feb 8 dec 1 dec29 mrt
11. SV Slikkerveer2 - 21 - 024 nov26 jan 8 dec26 apr22 mrt17 mei15 mrt27 okt  5 apr16 feb7 - 2
12. Stompwijk '9229 mrt19 apr20 okt 1 dec15 mrt3 - 210 mei16 feb 3 nov24 mei15 dec 1 - 1 2 feb
13. SVVV Taurus27 okt24 nov26 apr 9 feb22 mrt2 - 126 jan 8 dec1 - 0 5 apr20 okt17 mei 15 mrt
14. WIK26 apr22 mrt 8 dec27 okt 5 apr17 mei 9 feb24 nov26 jan2 - 1 8 mrt2 - 110 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie