Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Full Speed 8 7 0 1 21 29 7  
2 SV Slikkerveer 8 5 3 0 18 26 11  
3 SV Charlois 8 6 0 2 18 22 13  
4 ODB 8 5 2 1 17 22 10  
5 SVVV Taurus 8 5 2 1 17 13 11  
6 WIK 8 3 1 4 10 15 24  
7 Stompwijk '92 8 2 3 3 9 16 13  
8 Alphen 8 2 3 3 9 20 18  
9 HOV/DJSCR 8 2 3 3 9 15 16  
10 Kethel Spaland 8 2 3 3 9 20 26  
11 SV DHL 8 1 2 5 5 10 16  
12 SC REMO 8 1 2 5 5 7 22  
13 VV SEP 8 1 1 6 4 10 20  
14 VV HWD 8 1 1 6 4 12 30  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
56
Totaal aantal doelpunten
237
Totaal aantal doelpunten (thuis)
123
Totaal aantal doelpunten (uit)
114
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,23
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
Stompwijk '92 - REMO SC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
HWD - Kethel Spaland (2 - 7)
HWD - ODB (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
HWD - Kethel Spaland (2 - 7)
Kethel Spaland - WIK (5 - 4)
Slikkerveer - WIK (7 - 2)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphen2. SV Charlois3. SV DHL4. Full Speed5. HOV/DJSCR6. VV HWD7. Kethel Spaland8. ODB9. SC REMO10. VV SEP11. SV Slikkerveer12. Stompwijk '9213. SVVV Taurus14. WIK
1. Alphen  9 feb17 mei22 mrt1 - 1 5 apr6 - 13 - 3 8 dec24 nov19 apr26 jan 8 mrt6 - 1
2. SV Charlois3 - 1 3 - 22 - 426 apr15 mrt24 mei29 mrt 1 dec16 feb 2 feb4 - 110 mei15 dec
3. SV DHL 1 dec 8 mrt 1 - 426 jan0 - 119 apr 5 apr2 - 322 mrt24 mei 9 feb1 - 210 mei
4. Full Speed5 - 017 mei15 mrt 24 nov 8 dec 5 apr4 - 05 - 0 2 feb29 mrt26 apr1 - 316 feb
5. HOV/DJSCR16 feb2 - 429 mrt24 mei 3 - 3 1 dec 2 feb 8 mrt19 apr10 mei2 - 115 dec2 - 3
6. VV HWD15 dec1 - 4 2 feb19 apr 9 feb 2 - 71 - 629 mrt10 mei1 - 5 8 mrt24 mei 1 dec
7. Kethel Spaland 2 feb 8 dec2 - 215 dec17 mei16 feb 15 mrt26 apr0 - 43 - 324 nov29 mrt5 - 4
8. ODB10 mei26 jan15 dec 8 mrt2 - 022 mrt3 - 0  9 feb4 - 0 1 dec1 - 119 apr24 mei
9. SC REMO24 mei 5 apr16 feb10 mei1 - 124 nov2 - 21 - 3 15 dec0 - 122 mrt 2 feb19 apr
10. VV SEP15 mrt1 - 20 - 11 - 51 - 426 jan 8 mrt26 apr17 mei  9 feb 8 dec 1 dec29 mrt
11. SV Slikkerveer2 - 21 - 024 nov26 jan 8 dec26 apr22 mrt17 mei15 mrt2 - 2  5 apr16 feb7 - 2
12. Stompwijk '9229 mrt19 apr1 - 1 1 dec15 mrt3 - 210 mei16 feb7 - 024 mei15 dec 1 - 1 2 feb
13. SVVV Taurus2 - 124 nov26 apr 9 feb22 mrt2 - 126 jan 8 dec1 - 0 5 apr1 - 517 mei 15 mrt
14. WIK26 apr22 mrt 8 dec0 - 1 5 apr17 mei 9 feb24 nov26 jan2 - 1 8 mrt2 - 11 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie