Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 LMO 4 4 0 0 12 9 2  
2 Maense 4 3 0 1 9 17 10  
3 De Egelantier Boys 4 2 1 1 7 14 11  
4 VV CKC 3 2 0 1 6 8 3  
5 Overmaas 3 2 0 1 6 7 6  
6 TransvaliaZW 4 1 2 1 5 4 4  
7 SV DRL 4 1 1 2 4 6 8  
8 Swift Boys 4 1 1 2 4 5 7  
9 SV Ommoord 4 1 1 2 4 12 15  
10 HOV/DJSCR 4 1 1 2 4 7 13  
11 NOC Kralingen 3 1 0 2 3 8 6  
12 SV Bolnes 3 1 0 2 3 5 8  
13 VV SDV 4 0 1 3 1 3 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
24
Totaal aantal doelpunten
105
Totaal aantal doelpunten (thuis)
60
Totaal aantal doelpunten (uit)
45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
 
FC Maense - SDV (6 - 2)
NOC Kralingen - HOV / DJSCR (5 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Ommoord SV - FC Maense (3 - 6)
Swift Boys - CKC (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Egelantier Boys De - Ommoord SV (5 - 5)



Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Bolnes2. VV CKC3. SV DRL4. De Egelantier Boys5. HOV/DJSCR6. LMO7. Maense8. NOC Kralingen9. SV Ommoord10. Overmaas11. VV SDV12. Swift Boys13. TransvaliaZW
1. SV Bolnes  4 apr 9 mei 9 nov23 nov1 - 326 okt 1 feb23 mei2 - 418 apr14 dec21 mrt
2. VV CKC30 nov 4 - 1 1 feb14 mrt28 mrt25 apr 9 mei 9 nov23 mei14 dec15 feb26 okt
3. SV DRL19 okt16 mei 28 mrt 7 dec0 - 123 nov 2 nov3 - 1 4 apr15 feb 1 feb25 apr
4. De Egelantier Boys14 mrt2 - 125 jan 25 apr16 mei 7 dec15 feb5 - 521 mrt4 - 126 okt 4 apr
5. HOV/DJSCR28 mrt19 okt18 apr4 - 3  2 nov 8 feb23 mei14 dec 9 nov30 nov 9 mei 7 mrt
6. LMO 8 feb25 jan 7 mrt30 nov21 mrt 4 - 118 apr 9 mei26 okt23 mei 9 nov1 - 0
7. Maense 7 mrt 2 nov23 mei 9 mei4 - 1 1 feb 14 dec15 feb30 nov6 - 218 apr 9 nov
8. NOC Kralingen1 - 223 nov 8 feb19 okt5 - 1 7 dec21 mrt 26 okt25 jan14 mrt 4 apr16 mei
9. SV Ommoord 7 dec 8 feb21 mrt18 apr 4 apr19 okt3 - 6 7 mrt 3 - 1 2 nov23 nov25 jan
10. Overmaas25 apr 7 dec14 dec 2 nov15 feb14 mrt16 mei28 mrt 1 feb 19 okt2 - 123 nov
11. VV SDV25 jan21 mrt26 okt 7 mrt16 mei23 nov 4 apr 9 nov25 apr 8 feb 0 - 20 - 0
12. Swift Boys16 mei0 - 32 - 2 8 feb25 jan25 apr19 okt30 nov14 mrt 7 mrt28 mrt  7 dec
13. TransvaliaZW 2 nov18 apr30 nov14 dec1 - 115 feb14 mrt3 - 228 mrt 9 mei 1 feb23 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie