Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 TAVV 12 9 3 0 30 30 6  
2 SV Aarlanderveen 13 9 3 1 30 27 9  
3 Lugdunum 13 7 2 4 23 32 21  
4 VVSB 13 6 4 3 22 32 21  
5 Alphia 13 6 2 5 20 29 18  
6 SV Nieuwkoop 13 6 2 5 20 26 32  
7 CVV Be Fair 13 5 4 4 19 27 20  
8 CVC Reeuwijk 13 5 3 5 18 28 34  
9 Sporting Leiden 12 4 4 4 16 29 16  
10 FC Oudewater 13 5 1 7 16 28 27  
11 Blauw Zwart 13 3 3 7 12 21 33  
12 SV Gouda 13 2 2 9 8 18 32  
13 FC Oegstgeest 13 1 5 7 8 20 44  
14 FC VVC 13 2 2 9 8 15 49  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
90
Totaal aantal doelpunten
362
Totaal aantal doelpunten (thuis)
194
Totaal aantal doelpunten (uit)
168
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,02
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,87
Grootste overwinning (thuis) 
 
Sporting Leiden - CVC Reeuwijk (8 - 1)
Sporting Leiden - VVC FC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
VVC FC - Lugdunum (0 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Gouda - Oudewater FC (6 - 5)



Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Aarlanderveen2. Alphia3. CVV Be Fair4. Blauw Zwart5. CVC Reeuwijk6. SV Gouda7. Lugdunum8. SV Nieuwkoop9. FC Oegstgeest10. FC Oudewater11. Sporting Leiden12. TAVV13. FC VVC14. VVSB
1. SV Aarlanderveen 2 - 10 - 04 - 023 mei14 mrt 9 mei4 - 15 - 2 1 feb28 mrt1 - 125 apr15 feb
2. Alphia21 mrt 3 - 025 apr 8 feb16 mei2 - 22 - 32 - 2 7 mrt3 - 00 - 1 4 apr1 - 3
3. CVV Be Fair18 apr 1 feb 28 mrt 9 mei1 - 03 - 02 - 23 - 04 - 215 feb0 - 114 mrt23 mei
4. Blauw Zwart 8 feb0 - 44 - 2 4 - 3 4 apr 7 mrt21 mrt4 - 418 apr1 - 116 mei2 - 30 - 2
5. CVC Reeuwijk0 - 13 - 14 - 3 1 feb 15 feb28 mrt2 - 325 apr1 - 014 mrt1 - 116 mei2 - 2
6. SV Gouda0 - 01 - 3 7 mrt2 - 32 - 3 23 mei18 apr28 mrt6 - 50 - 0 1 feb 8 feb 9 mei
7. Lugdunum2 - 014 mrt16 mei4 - 34 - 13 - 1  8 feb4 - 10 - 31 - 025 apr21 mrt 4 apr
8. SV Nieuwkoop16 mei15 feb25 apr2 - 0 4 apr4 - 32 - 1 2 - 228 mrt2 - 314 mrt4 - 2 1 feb
9. FC Oegstgeest 4 apr18 apr21 mrt23 mei3 - 33 - 1 1 feb 9 mei 1 - 40 - 515 feb1 - 11 - 4
10. FC Oudewater1 - 31 - 5 4 apr0 - 021 mrt25 apr15 feb3 - 014 mrt 16 mei1 - 35 - 11 - 3
11. Sporting Leiden0 - 123 mei2 - 2 9 mei8 - 121 mrt18 apr 7 mrt 8 feb0 - 2 22 feb7 - 03 - 3
12. TAVV 7 mrt 9 mei 8 feb2 - 018 apr5 - 13 - 03 - 06 - 023 mei 4 apr 0 - 021 mrt
13. FC VVC1 - 50 - 21 - 615 feb2 - 40 - 10 - 923 mei 7 mrt 9 mei 1 feb28 mrt 18 apr
14. VVSB0 - 128 mrt1 - 114 mrt 7 mrt2 - 02 - 25 - 116 mei 8 feb25 apr2 - 43 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie