Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV 's-Gravendeel 5 4 1 0 13 19 6  
2 VV Oud Beijerland 5 4 0 1 12 13 5  
3 VVOR 5 4 0 1 12 13 7  
4 Zwarte Pijl 5 3 2 0 11 16 8  
5 SSS 5 3 1 1 10 12 7  
6 VV Dubbeldam 5 3 0 2 9 10 8  
7 VV Nieuwerkerk 4 2 1 1 7 11 3  
8 Groote Lindt 5 2 0 3 6 11 12  
9 Leonidas 5 2 0 3 6 9 16  
10 DFC 5 2 0 3 6 6 14  
11 Dilettant 5 1 1 3 4 13 20  
12 BZC/Zuiderpark 5 1 0 4 3 16 20  
13 IJVV de Zwervers 4 0 0 4 0 4 13  
14 FC IJsselmonde 5 0 0 5 0 4 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
34
Totaal aantal doelpunten
157
Totaal aantal doelpunten (thuis)
87
Totaal aantal doelpunten (uit)
70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,06
Grootste overwinning (thuis) 
Groote Lindt - DFC (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
DFC - Nieuwerkerk (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
BZC/Zuiderpark - Dilettant (5 - 6)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BZC/Zuiderpark2. DFC3. Dilettant4. VV Dubbeldam5. VV 's-Gravendeel6. Groote Lindt7. FC IJsselmonde8. Leonidas9. VV Nieuwerkerk10. VV Oud Beijerland11. SSS12. VVOR13. Zwarte Pijl14. IJVV de Zwervers
1. BZC/Zuiderpark 16 mei5 - 623 nov 7 dec 4 apr25 jan 8 feb 7 mrt26 okt25 apr2 - 4 9 nov21 mrt
2. DFC30 nov  7 mrt 2 nov 1 feb 8 feb28 mrt 9 nov0 - 518 apr14 dec 9 mei23 mei2 - 0
3. Dilettant 1 feb0 - 3 15 feb2 - 614 mrt 2 nov 9 mei14 dec30 nov28 mrt23 mei4 - 418 apr
4. VV Dubbeldam23 mei21 mrt2 - 1 14 dec2 - 1 8 feb26 okt30 nov 7 mrt 9 mei 9 nov18 apr25 jan
5. VV 's-Gravendeel 9 mei26 okt 8 feb 4 apr 25 jan3 - 018 apr23 mei 9 nov30 nov21 mrt1 - 1 7 mrt
6. Groote Lindt4 - 36 - 0 9 nov 1 feb28 mrt  7 mrt30 nov 9 mei23 mei15 feb18 apr14 dec 2 nov
7. FC IJsselmonde18 apr23 nov21 mrt1 - 415 feb26 okt 2 - 3 9 nov 9 mei23 mei14 dec 1 feb 4 apr
8. Leonidas2 - 615 feb23 nov14 mrt1 - 416 mei25 apr  2 nov14 dec 1 feb3 - 128 mrt 7 dec
9. VV Nieuwerkerk4 - 025 apr 4 apr16 mei23 nov 7 dec14 mrt21 mrt 25 jan1 - 126 okt15 feb16 nov
10. VV Oud Beijerland15 feb 7 dec25 apr2 - 014 mrt23 nov2 - 0 4 apr28 mrt 4 - 1 1 feb 2 nov16 mei
11. SSS 2 nov 4 apr25 jan3 - 216 mei4 - 0 7 dec3 - 018 apr21 mrt 23 nov 7 mrt 8 feb
12. VVOR28 mrt25 jan 7 dec25 apr 2 nov3 - 016 mei 7 mrt 8 feb3 - 114 mrt 30 nov2 - 1
13. Zwarte Pijl14 mrt3 - 116 mei 7 dec25 apr21 mrt6 - 125 jan2 - 1 8 feb26 okt 4 apr 23 nov
14. IJVV de Zwervers14 dec14 mrt26 okt28 mrt2 - 525 apr30 nov23 mei 1 feb1 - 4 9 nov15 feb 9 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie