Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BGC Floreant 12 12 0 0 36 41 8  
2 VV Bergambacht 12 9 2 1 29 56 14  
3 BSC '68 12 9 2 1 29 34 9  
4 VV Haastrecht 12 7 4 1 25 34 11  
5 VV Moerkapelle 12 6 2 4 20 28 24  
6 GSV Gouda 12 6 1 5 19 29 21  
7 VV Gouderak 12 3 5 4 14 26 35  
8 SPV '81 12 3 2 7 11 13 25  
9 VV WDS 12 2 3 7 9 18 34  
10 VV Cabauw 12 2 3 7 9 19 37  
11 VV Stolwijk 12 2 2 8 8 18 35  
12 Ammerstolse SV 12 1 2 9 5 15 41  
13 VV Moordrecht 12 1 2 9 5 13 50  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
78
Totaal aantal doelpunten
344
Totaal aantal doelpunten (thuis)
170
Totaal aantal doelpunten (uit)
174
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,23
Grootste overwinning (thuis) 
GSV Gouda - Moordrecht (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Ammerstolse SV - Bergambacht (0 - 11)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Ammerstolse SV - Bergambacht (0 - 11)



Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ammerstolse SV2. VV Bergambacht3. BSC '684. VV Cabauw5. BGC Floreant6. VV Gouderak7. GSV Gouda8. VV Haastrecht9. VV Moerkapelle10. VV Moordrecht11. SPV '8112. VV Stolwijk13. VV WDS
1. Ammerstolse SV 0 - 1123 mei15 feb28 mrt0 - 1 1 feb 7 mrt0 - 218 apr1 - 1 9 mei0 - 3
2. VV Bergambacht25 apr 1 - 14 - 02 - 5 9 mei28 mrt3 - 314 mrt15 feb23 mei 1 feb6 - 1
3. BSC '686 - 016 mei 6 - 214 mrt4 - 22 - 10 - 02 - 0 1 feb 4 apr28 mrt25 apr
4. VV Cabauw1 - 5 8 feb21 mrt 16 mei 7 mrt1 - 32 - 3 4 apr2 - 20 - 018 apr4 - 3
5. BGC Floreant3 - 2 7 mrt2 - 13 - 1 5 - 1 4 apr2 - 03 - 121 mrt18 apr23 mei 8 feb
6. VV Gouderak21 mrt0 - 6 8 feb2 - 225 apr 1 - 41 - 14 - 4 4 apr4 - 32 - 216 mei
7. GSV Gouda3 - 30 - 3 7 mrt 9 mei0 - 318 apr  8 feb21 mrt7 - 00 - 24 - 03 - 0
8. VV Haastrecht5 - 1 4 apr 9 mei23 mei15 feb 1 feb6 - 1 1 - 15 - 06 - 03 - 021 mrt
9. VV Moerkapelle 8 feb2 - 418 apr5 - 2 1 feb23 mei0 - 328 mrt  9 mei2 - 05 - 1 7 mrt
10. VV Moordrecht2 - 11 - 60 - 414 mrt0 - 43 - 725 apr16 mei2 - 3  7 mrt 8 feb2 - 2
11. SPV '8116 mei1 - 30 - 3 1 feb0 - 228 mrt14 mrt25 apr15 feb4 - 1 2 - 10 - 2
12. VV Stolwijk3 - 20 - 71 - 21 - 20 - 215 feb16 mei14 mrt25 apr5 - 021 mrt  4 apr
13. VV WDS14 mrt18 apr0 - 328 mrt0 - 71 - 115 feb0 - 12 - 323 mei 9 mei4 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie